Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: Salvatore

Rank: 1

Perioada: 7 zile

Motiv: Am fost banat, datorita limbajului meu obscen, lucru care, in viziunea lui cRs a devenit un obicei pentru mine, datorita faptului si pentru ca, nu am mai avut o plangere pentru limbaj din 09 iunie 2011, pentru ca Paul14 care ma spama pe /w sa vina in spawn sa dea refill la masinile cu 80/80 fuel ca sa faca activitate m-a postat, ca l-am facut "cordit". Imi cer scuze si sper ca inactivitatea mea sa fie acceptata.

# Promit justin, ca daca imi accepti inactivitatea nu o sa mai plang pe /f daca nu ies membrul lunii.

Nick: 4ezee

Rank: 2

Perioada: 7 zile

Motiv: Ban pentru limbaj. :D

Inactivitati acceptate.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Omnifix

Rank: 1

Perioada: 2-3 zile maxim

Motiv: Lui i s-a stricat calculatorul duminica si pana il repara nu poate sa il deschida, din cate am inteles trebuie sa schimbe anumite piese. Eu sunt un prieten, m-a rugat sa postez pentru el, sper ca nu e problema ca am postat la ora asta. Toate cele bune si multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Rank: 1

Perioada: 2--3

Motiv: Nu imi mai merge windowsu, trebuie sa-l schimb si cel care il am eu w7 nu imi mai merge si acum postez de la un prieten de acasa, imi reiau activitatea in 2-3 zile sa speram sau poate mai devreme, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Rank: 1

Perioada: 2--3

Motiv: Nu imi mai merge windowsu, trebuie sa-l schimb si cel care il am eu w7 nu imi mai merge si acum postez de la un prieten de acasa, imi reiau activitatea in 2-3 zile sa speram sau poate mai devreme, multumesc.

Inactivitate acceptata, te asteptam cat mai curand.

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Rank : 1

Perioada : 7 zile datorita faptului ca am fost banat 7 zile, nedrept zic eu, dar nu ma pot pune cu un admin.

Motiv : datorita faptului ca am fost banat 7 zile, nedrept zic eu, dar nu ma pot pune cu un admin, daca voi fi demis voi reaplica dupa ce imi expira banul sperand sa m-ai fie un loc liber.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...