Jump to content
lego_kid

Aplicatii Grove Street

Recommended Posts

Nickname:focustar

Level:6

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:pt ca sunt foarte uniti

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:6-8 si 14 -00:00

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:cu droguri si kill

Nickname-uri anterioare:nam avut

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Factiuni precedente ( + rank ):politicieni ,ballas la amnadoua rank 1

De ce ati parasit ultima factiune?:nam parasito am facut o greseala si am fost dat afara da mam invatat minte

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:nu

Poza cu /stats: PibJA.png

Biografie ( minim 100 cuvinte ):focustar sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 14 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 17 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat planul intrind in banca dar in acel moment cladirea a fost inconjurata de elicoptere si masini de politie.Am incercat sa scap dar nu am avut nici o sansa o parte din noi au fost omoriti iar restu arestati.Eu am fost condamnat la 20 ani de inchisoare.Acum dupa ce am iesit din inchisoare mam intors in orasul meu natal Los Santos si doresc sa ma alatur gangului Grove Street.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Ghiondes

Level:11

Varsta(reala):18

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:pentru ca este un gang serios si bine organizat cu membri capabili

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:15-23

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:cu procurarea de arme si droguri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Factiuni precedente ( + rank ):politicieni 1,smurd 3,mafia 1,scoala 1,ust 1,ng 1

De ce ati parasit ultima factiune?:-

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:nu

Poza cu /stats:/stats

Biografie ( minim 100 cuvinte ):Ghiondes are 21 de ani si s-a nascut langa docurile din Los Santos.Provine dintr-o familie mare si saraca.El a fost abandonat cand era mic din cauza ca parinti nu puteau sa poarte grija inca unui copil asa ca l-au abandonat in mijlocul orasului Los Santos.A fost orfan toata viatza si a trebuit sa invete sa se descurce singur .Acum el doreste sa devina un membru Grove pentru a putea castiga niste bani.Nu are bani de mancare si de haine ca sa poata trai asa ca el umbla prin cazinouri si cluburi cautand de lucru cu visul de a deveni un membru Grove.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Ghiondes

Level:11

Varsta(reala):18

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:pentru ca este un gang serios si bine organizat cu membri capabili

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:15-23

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:cu procurarea de arme si droguri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Factiuni precedente ( + rank ):politicieni 1,smurd 3,mafia 1,scoala 1,ust 1,ng 1

De ce ati parasit ultima factiune?:-

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:nu

Poza cu /stats:/stats

Biografie ( minim 100 cuvinte ):Ghiondes are 21 de ani si s-a nascut langa docurile din Los Santos.Provine dintr-o familie mare si saraca.El a fost abandonat cand era mic din cauza ca parinti nu puteau sa poarte grija inca unui copil asa ca l-au abandonat in mijlocul orasului Los Santos.A fost orfan toata viatza si a trebuit sa invete sa se descurce singur .Acum el doreste sa devina un membru Grove pentru a putea castiga niste bani.Nu are bani de mancare si de haine ca sa poata trai asa ca el umbla prin cazinouri si cluburi cautand de lucru cu visul de a deveni un membru Grove.

RETRAG

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: tupac_

• Level:11

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:5

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/825/statsbd.jpg/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):tupac_ este un tanar care sa nascut in orasul Los Santos.Acesta de mic a inceput sa faca lucruri ilegale cum ar fi sa fure masini si sa vanda arme.Visul lui este sa ajunga mebru al celui mai tare GANG pe nume Groove Street.Cand era mic..tatal sau membru grove...a fost ucis intr-un war de mafia adversa ballas....de atunci in venele micului tupac curge doar razbunarea...ajungand la varsta maturitatii acesta crede ca a venit timpul sa isi razbune tatal,singura sa nadejde fiind integrarea in randul factiunii grove.

Informatii din viata reala:

• Nume:Vasi

• Varsta:18

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Filiasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 1 ora 2

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi doresc foarte mult sa fac parte din acest gang pentru ca este cel mai tare si imi plac foarte mult membrii si aliantele

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt cooperativ , sociabil si sunt in stare sa pastrez un secret in interiorul gangului

Grove Street NU mai recruteaza !!!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Maluco

• Level: 6 29/28

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente: Lucyan14

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Maluco s-a nascut in 1996.De cand a fost mic visa sa devina mare si tare, puternic si cunoscut , de temut ca si taticul sau.De cand a implinit varsta de 10 ani , cand a crescut mai mare a tot incercat sa intre in gang dar mai avea de asteptat.Ca sa fie sigur ca reuseste a inceput sa fure masini , bani , sa poarte arme la el , dar avea probleme mari cu poltia tot timpul il urmea si incerca sa-l prinda copi fugeau dupa el chiar si cu elicopterul isi foloseau toata inteligenta si forta pentru al prinde dar,nu au reusit.Asa ca el a mai crescut si a crescut pana in ziua asta in care poate intra in gang si deabia asteapta sa intre , eeehhh el s-a gandit la tot felul de variante dar pana la urma si-a dat seama care e cel mai tare gang este Grove Street si acuma viseaza ca in prima zi sa intre in gang si sa-si indeplineasca visul.

Informatii din viata reala:

• Nume: Luci

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti:Tg Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?7-8, weekend 10-12

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este un lider care isi ajuta foarte mult membri si ei sunt foarte uniti si cred ca ma incadrez in acesti parametri

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic momentan

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: SpartaN16

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,FBI iar inainte PD,NG,FBI,HItman,Grove,Ballas,Triads,Medic,Taxi,Mafia, LCN

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Grove rank 4

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):SpartaN16 s-a nascut in orasul Los Santos.Tatal lui era politist iar mama avocat.De mic el a vrut sa devina medic deoarece ii placea sa salveze oamenii.A crescut invatand totul despre a fi medic.La varsta de 16 ani a salvat si un copil care se ranise, acest lucru l-a adus mai aproape de a fi un medic foarte bun.La varsta 20 de ani acesta a terminat facultatea de medicina si urma sa devina medic in oras.Intr-o seara a aflat ca tatal lui a fost ucis.Acesta a rugat un detectiv sa afle cine l-a omorat si acesta i-a spus ca un membru Ballas.Spartan a fost foarte suparat in zilele urmatoare si se gandea cum sa se razbune deoarece isi iubea mult tatal.Intr-o zi se plimba cu masina si a vazut o lupta intre doua ganguri.Renumitul gang Grove Street si Ballas.Un membru Grove a fost ranit si Spartan l-a ajutat si l-a dus la spital.Acel membru i-a multumit si i-a spus daca tot vrea sa se razbune sa intre in gang alaturi de el.Spartan s-a gandit cateva zile si s-a hotarat sa accepte oferta.Spartan s-a dus la liderul Grove Street si i-a spus ca doreste sa intre in gang.Acum Spartan asteapta cu nerabdare raspunsul.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In cursul saptamanii 2-3-4 ore iar in weekend mai mult.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este cel mai bun gang, lider activ si serios, isi face treaba foarte bine.Membrii, sunt la fel ca si liderul activi si seriosi :D.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu o sa dezamagesc daca o sa fiu primit :D.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: CioCio

• Level: 25

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Departamentul de Politie , Grove Street. , Ballas , Departamentul de Politie , Da Nang Boys , Scoala

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Scoala - rank 5

• Nickname-uri precedente: AbduL

• Poza cu /stats: http://img38.imageshack.us/img38/2203/samp416j.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Intr-o zi de frumoasa de vara, la spitalul din Los Santos s-a nascut un baietel pe nume Alex cunoscut in cartier numit drept CioCio.Acesta a avut o copilarie frumoasa pana cand intr-o zi neagra din pacate tatal sau a ales sa il paraseasca si sa il lase singur pe lume la doar 11 ani.El a reusit sa treaca peste toate acestea, dar a vrut sa se razbune pe cei care l-au omorat.A aflat ca tatal sau se ocupa defapt cu traficul de arme si droguri, dar cand trebuia sa faca o livrare unor oameni care faceau parte din The Mafia, acestia l-au omorat cu sange rece si i-au furat toata marfa.Stiind toate acestea el a vrut neaparat sa distruga aceasta organizatie, iar ca acest lucru sa se indeplineasca a ales sa aplice in gang-ul Grove Street.

Informatii din viata reala:

• Nume: Alexandru

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Acord 4-5 ore zilnic in cursul saptamanii , 6-7 ore in week-end.Interval orar : 13:00 - 02:00.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Grove Street a fost si va fi mereu cel mai puternic gang si cel mai important, este un gang unit !!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: :gun:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Gladiator9

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,FBI iar inainte PD,NG,FBI,HItman,Grove,Ballas,Triads,Medic,Taxi,Mafia, LCN,DNB,BIkers

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 Taxi

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Gladiator9 s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Tatal lui era un membru de valoare al gangului Grove Street iar mama lui era medic.Acesta cand era mic a fost batut de un copil mai mare in pauza la scoala.De atunci Gladiator a vrut sa opreasca crimele si restul ilegalitatiilor.S-a antrenat foarte mult timp de multi ani.La varsta de 19 ani tatal lui a fost ucis intr-o ambuscada Ballas iar mama lui care a incercat sa isi salveze sotul a fost ucisa de acelasi gangster.De atunci Gladiator a lasat toate visele in urma si s-a hotarat sa se alature gangului Grove Street pentru a se razbuna.S-a dus la liderul gangului, filtzeR unde acesta i-a pus niste intrebari.Acum Gladiator9 asteapta cu nerabdare raspunsul lui filtzer si spera sa fie acceptat.

Informatii din viata reala:

• Nume: Dani

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In timpul saptamanii 4 ore iar in weekend 6-8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este un gang puternic, liderul isi face treaba de minune iar membrii sunt activi, cooperativi, seriosi.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: eMc.

• Level: 13

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: NG & Ballas.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 344z0h4.png

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408388&st=350

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

eMc s-a nascut intr-o zi de iarna geroasa, acasa in Los Santos, deoarece ambulanta nu putea sa ajunga la destinatie din cauza gerului si a zapezii care a nins in exagerare. eMc. era cel mai mic din familie,el avand inca 2 frati. El fiind un baiat foarte inteligent si interesat de a invata, parintii lui l-au inscris la cea mai buna scoala din San Fierro la vasrta de 10 ani. Cu timpul cum crestea el, era interesat tot mai mult de a intra in tot felul de gang-uri. Pentru prima data el a intrat in Ballas unde nu s-o simtit prea bine si o iesit dupa putin timp. El o plecat din cauza lipsei de experienta si de organizare a membrilor. Cei din Ballas l-au cautat in continuare si au insistat sa se intoarca la ei. eMc. din cauza acestor insistente s-a hotarat sa se alature celui mai puternic gang din toate timpurile "Grove Street", rivalul Ballas-ului. Acestui gang nu oricine poate sa i se alature, sunt sanse minime, dar eMc. nu s-a lasat si a facut orice ii statea in putinta sa i se poata alatura gang-ului.

• Nume: Emeric, Constantin ( Eric )

• Varsta: 21

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Oradea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? N-am interval, dar joc pana la 10-13 ore pe zi depinde de ce program am.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Ii cel mai organizat gang de pe server, singuru gang unde membrii sunt alesi cu atentie si bineinteles ii cel mai respectat gang pentru ca mereu au stiut sa respecte pe altii, iar prin respect poti castiga doar respect.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt foarte ambitios si nu ma las niciodata la nimeni si la nimic. Fac orice ca sa reusesc sa realizez ceea ce-mi doresc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: alecs

• Level: 19

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:PD ,FBI, HITMAN ,DNB ,Mafia

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: PD 2 , FBI 6, HITMAN 3 , DNB 1 , Mafia 1(dar nu am jucat cat am fost mafia)

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/xspzojt1h/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408406&view=findpost&p=6244707

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Alecs s-a nascut acum 19 ani in orasul LosSantos, cand era mic el isi dorea sa ajunga politai. La varsta de 16 ani se inscrie la academia de politie si reuseste sa treaca de aceasta cu brio, dupa un an el intra in Police Departament , acolo si-a facut treaba foarte bine si a fost remarcat de liderii sai. Dupa o lunga perioada de timp petrecuta in Police Departament, la varsta de 18 ani Alecs este pomovat la un alt departament FBI ca lider.Nici aici nu se lasa mai prejos si munceste la fel de mult ,dar dupa un timp face o greseala prosteasca si este demis din aceasta functie.Nemaiavand unde sa munceasca el isi depune CV'ul pentru o noua meserie .

• Nume: Alexandru

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:Depinde de zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?singura factiune in care m-am simtit bine dar am fost demis dintr'o prostie (nici macar de catre lider)

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Impreuna suntem mai puternici

Link to comment
Share on other sites

Maluco - respins (blacklist)

SpartaN16 - acceptat pentru teste

CioCio - respins (sa mai dam sanse si altora)

Gladiator9 - acceptat pentru teste

eMc. - acceptat pentru teste

alecs - acceptat pentru teste

Aveti 2 zile la dispozitie sa ma cautati pentru teste !

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Dumboo

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: Consilieri, DNB, Instructori

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: DNB(3)

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: rO067.jpg

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408508&st=175&p=6244411&hl=dumboo&fromsearch=1&#entry6244411

• Biografie (minim 100 de cuvinte): n data de 2 Aprilie 1995, la spitalul din Los Santos, s-a nascut un baiat pe nume Rares. Parintii au fost foarte bucurosi cand l-au vazut, deoarece era primul lor copil. L-au ingrijit si l-au iubit ca pe ochii din cap. Dupa trei ani, in familie lor s-a mai nascut un membru, numele lui era Andrei. La varsta de sapte ani Rares a inceput scoala. La scoala se intelegea foarte bine cu colegii lui, multi dintre ei ii erau si vecini. Dupa ce venea de la scoala Rares se punea sa-si faca temele, iar apoi se juca cu fratele sau mai mic. Intr-o zi pe cand mergea la scoala, Rares s-a oprit la magazin sa-si cumpere un suc. Neavand prea multi bani la el si-a cumparat un suc Trompi. Ajungand la scoala colegii l-au vazut cu sucul si unul dintre ei i-a zis in gluma Dumbo. Din acel moment toti prietenii lui i-au spus Dumbo. Dupa ce a terminat scoala, Dumbo a hotarat sa lucreze la primarie, el fiind un consilier. A lucrat la primarie timp de trei ani. Intr-o zi ca oricare alta, Dumbo era pe drumul spre servici, cand din senin a primit un telefon de la un vecin. Acel vecin i-a dat o veste pe care nu dorea sa o afle niciodata. Mama si tatal sau au fost omorati de catre niste mafioti, fara ca familia lui sa aibe vreo legatura cu mafia. In acel moment Dumbo a mers la servici, unde si-a depus demisia. A mers acasa unde, fratele sau il astepta sa discute si sa ajunga la o concluzie. Dupa multe discutii cu fratele sau, au hotrat ca Andrei, fratele lui Dumbo sa-si continue studile, iar Dumbo a hotarat sa se alature unui gang pentru a-i fi mai usor sa ajunga la cei care i-au facut atata rau familiei sale. Dumboo s-a interesat pe la prieteni si in cele din urma el a hotarat sa vorbeasca cu liderul celor din Grove.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Oradea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 ore, 13:00 - 21:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece vreau sa intru intr-un gang puterninc

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Bogdan_C

• Level: 15

• Sex: M

• Factiuni precedente: SMURD, FBI, DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: SMURD - rank 4

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://tinypic.com/view.php?pic=mh6bg3&s=5

• Link catre cererea de demisie: - am fost demis pe motiv de inactivitate

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Bogdan_C s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca. El avea doi frati si o surioara mai mica. Inca de cand era mic, lui Bogdan i-a placut meseria tatalui sau, aceea de medic, asa ca a hotarat sa urmeze o "Scoala de medici". Dupa ce a terminat acea scoala, Bogdan a inceput sa profeseze ca medic, alaturi de tatal sau. Toti colegii si superiorii sai il laudau pentru munca depusa. Mai mult decat atat, a fost ales medicul lunii de doua ori. Intr-o zi, pe cand Bogdan si tatal sau erau la servici, mafiotii au intrat in casa lor si au omorat-o pe mama lui Bogdan. In acel moment, Bogdan a fost socat. A hotarat sa se alature unui gang pentru a-si razbuna mama, asa ca si-a depus "CV-ul" celor din Grove si asteapta cu nerabdare un raspunde la liderul acesotra, care spera el ca va fi pozitiv

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan Cristea

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore, 15:00 - 22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este cel mai puternic gang

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: EUsunt

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Smurd , Ballas , Mafia

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: irrOh.jpg

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

EUsunt sa nascut intr`un mic orasel numit Bay Side . Acolo traia intr`o familie foarte saraca. Parintii lui incercau din rasputeri sa`i ofere lui EUsunt un trai cat mai bun, dar munca nu le respecta aceasta cerinta. Pana la urma tatal lui se decide sa se angajeze pentru niste gangsteri, iar mama lui sa aiba grija de el. Cu timpul tatal lui a reusit sa faca bani pentru a se muta cu familia in Los Santos. Acolo EUsunt si`a facut o gramada de prieteni bogati care stiau cum e viata de cartier. Cu timpul Cliff invata sa`i placa si lui aceasta viata . Crescand, EUsunt, a tot auzit de un gang foarte puternic numit Grove Street dar nu credea ca va avea sanse si a incercat diferite ganguri/mafii pentru ca sa`si intareasca puterile. Acolo a stat foarte mult timp pana cand a inceput sa`i displaca viata de mafiot/gangster si sa alaturat Departamentului de politie . Si`a facut o reputatie buna, dar el nu credea ca o sa`i mearga aici, si si`a dat demisia . Vazand ca fostii lui prieteni au intrat in acel gang numit Grove Street sa gandit sa`si vanda acea casa si sa se mute langa acel cartier numit Grove . Cu timpul EUsunt aude ca Grove isi tot intareste puterile si si`a zis in gand sa exerseze pentru a`si incerca norocul . Vazand ca a devenit mai indemanatic, a zis si el ca vrea sa`si incerce norocul in acest gang foarte organizat .

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabi

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Nasaud

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune organizata cu niste membri capabili .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:SkateRZ

• Level:24

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Smurd,ng,ballas,scoala,sfr,triads,dnb

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:smurd/triads-3

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: sa-mp-109-1.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):SkateRZ s-a nascut la spitalul All Saints din Los Santos.Cand termina facultatea,SkateRZ,se angajeaza in SMURD.Avea o cariera frumoasa,se descurca bine si si-a facut multi prieteni acolo.Intr-o zi un coleg de-al lui este rapit si omorat de niste membrii ballas.SkateRZ isi da demisia din SMURD si incearca sa intre in Grove St.,un gang rival cu Ballas,pentru a se razbuna.Acum el asteapta raspunsul liderului.

Informatii din viata reala:

• Nume:Dragos

• Varsta: 15

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:Nu imi plac culorile mov si albastru deschis,este o factiune cu membrii capabili

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc

• Nickname : Hbk

• Level : 7

• Sex : Masculin

• Factiuni precedente: Grove(pe la inceputul serverului)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank : 2 - Grove

• Nickname-uri precedente : gReNNN(GreNnn) inainte de wipe

• Poza cu /stats : http://img835.imageshack.us/img835/2595/samp007nmz.png

• Link catre cererea de demisie : -

• Biografie : Hbk s-a nascut in Chandler, Arizona intr-o frumoasa zi de vara. El si-a petrecut copilaria impreuna cu parintii sai. La varsta de 15 ani un accident de masina i-a schimbat viata, ambii parinti ai acestuia decedand in urma acestuia. El a intrat intr-o depresie adanca dupa acest eveniment, si s-a mutat in orasul Los Santos pentru a-si incepe o viata noua. La scurt timp a intalnit pe cineva care l-a ajutat sa treaca peste acea depresie. Acea persoana, care in timp a devenit cel mai bun prieten al sau, l-a invatat "tainele" manuirii unei arme si cum sa fure masini, astfel el incepandu-si activitatea ilegala. A continuat asa ani buni pana ce si-a facut o mica avere. Intr-o zi, cand a ajuns acasa dupa o lunga si obositoare zi de munca, el si-a vazut casa arsa din temelii. Cand a incercat sa se apropie un membru Ballas l-a atacat pe la spate si l-a amenintat cu arma, insa l-a lasat sa scape, spunandu-i ca a facut asta pentru ca a furat una dintre masinile gruparii. El acum cauta razbunare, si Grove fiind cei mai mari rivali ai celor din Ballas,a decis sa aplice la ei.

Informatii din viata reala

• Nume : Cata

• Varsta : 15

• Sexul : Masculin

• Orasul in care locuiti : Arad

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 1-2-3, depinde de zi, si in weekend mai mult

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Din toate gang-urile pe care le-am incercat in Grove a fost cel mai frumos

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mugur

• Level: 15

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: lsv (rank3) grove (rank4)

• Nickname-uri precedente: Mugur95

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mugur s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. Mugur avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. Mugur a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, Mugur a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor The_game. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. Mugur era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment Mugur si-a depus CV-ul catre factiunea Grove Street si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mugur

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rosiori de Vede

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : multe ore ...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pt ca este o buna factiune respectata si am experienta de 8luni in grove

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Maryca

• Level: 10

• Sex: M

• Factiuni precedente: NG / PD / Mafia / Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: PD si Mafia rank 2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/hwnqocl3x/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Maryca sa nascut in orasul LS , de mic el a visat sa ajunga il politie iar cu multe greutati si sacrifici a reusit sa isi indeplineasca visul , dupa un timp a considerat ca politia nu este ceea ce il reprezinta si a inceput sa ai aibe anturaj cu cei din gangul Ballas , acolo sa simtit o perioada bine dupa care a considerat ca este timpul sa avanseze de la gang la Mafie... iar asa Maryca sa alaturat celor din The Mafia , mult timp a petrecut aici dar sia amintit apoi de vremurile bune in care el nu era cel fugarit ci el fugarea pe alti , era de partea legii ... asa ca a decis ca este timpul de o schimbare in viata lui , dupa un timp si dupa cateva greseli comise in NG si-a dat seama ca locul lui era in ganguri... ca nu era un politist.... ci mai degraba un traficant asa ca spera sa fie acceptat in Grove rivalii celor din Ballas !

Informatii din viata reala:

• Nume: Marian

• Varsta: 21

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Depinde de zi si de timpul pe care il am

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pur si simplu cred ca voi face treaba buna in aceasta factiune

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Se vor vedea daca voi fi acceptat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...