Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Poneyyy

exp mai mare

Recommended Posts

Guest tekmanstar

Experienta mai mare in bc si ds . Nu mai merge nimeni bc ds doar primele bc ca sa faci un pic mai rpd lvl astfel daca s-ar mari exp ar fi mai multa lume cred eu.

pro

Link to comment
Share on other sites

20-01-2010 22:30 -> recompensa (zen si experienta) dubla in DS (Devil Square)

04-02-2010 13:10 -> recompensa (zen si experienta) foarte mare in DS (Devil Square)

04-29-2010 22:05 -> experienta mai mare in Blood Castle

numai ca nu se merita nici in ds1 sa te duci sa faci lvl,mai bine dai dev4

Link to comment
Share on other sites

Remax pai deaia am adus discutia sa se mareasca exp-ul . Daca o sa fie exp de vreo 30k (exemplu) nu cred ca nu o sa mearga lumea cat timp tine bc , ds. Sau daca nu vrea staful sa scoata bc,ds ca oricum nu mai merge nimeni in momentul de fata si sa bage altceva

Link to comment
Share on other sites

Erau intr-un timp Goldeni in ds in functie de dificultate...era chiar frumos .Atunci chiar era frecventat ds`ul.De ce nu se poate face asa...1-2 goldeni per ds... :)

erau, pe vreme cand erau 3 persoane full si nu aveai loc de ei :))

Link to comment
Share on other sites

-1 ...

lumea deja sa saturat de acest db, nu prea mai are nici un farmec, sunt o gramada de char full care intra doar la cs si sa mai dea un pk doua... cam atata.

ceilalti prefera sa stea afk pe spot decat sa faca un ds/bc/cc

in ziua de azi la orice ora din zi sau noapte preiau spot ca gasesc afk pe spot destui....

acu un an jumate era asa ceva? (nu gaseai nici in atlans liber)

parerea mea este ca un fresh db + un seazon nou ar face bine acestui server.

ca sa nu mai zic de faptu ca intrun aly de 200+ persoane cand scriu @@ reeeeeeeeeeeeeeeeee ........ nu sunt mai mult de 5-6 care raspund. -_-

credeti ca marirea exp ii va face pe playeri sa joace?

Link to comment
Share on other sites

Si raspunsul unui membru din staff?

probabil ca n-ati observat, dar de vreo cativa ani incoace, sectiunea sugestii e cam inutila. nu ca nu v-asculta nimeni, ci nu se pun in practica multe lucruri, daramite niste cereri de genul. asa ca, obisnuiti-va ca si pana acum. inchid topicul ca n-are rost sa dezbateti si sa votati ceva ce nu se va lua in considerare oricum. acum depinde ce vreti voi, sa va spunem lucrurile pe fata, sau sa va mintim frumos. eu unul prefer prima varianta. [bny Posted 05 April 2011 - 00:43]

parerea unui membru din staff a fost data asa pe fata o data si bine pentru toti dar vad ca nu ati inteles...

Link to comment
Share on other sites

Pai daca va creste exp-ul in bc se va gasi cineva sa-l inchida si iar o sa va postati.

tiphat.gif pai deaia e quest in bc ... sa fie finalizat

pt un chaos? daca iau arma si stau degeaba 15 min si tot nu il inchid, numai cand stiu ce recompensa da nu ma duc in bc :)) ia sa puna 1,2,3 bok +5 sa vedem e full bc sau nu?:))

Link to comment
Share on other sites

Maj care au raspuns sunt Bk... ca bk e mai naspha in BC sau DS... insa ca Sm sau MG sunt ff multi care fac BC si le convine...

Exp Mai mare nu are rost... ca e fff buna si asa... ... insa... o mica recompensa ar face ca "publicul" sa fie mai numeros... de ex un item excelent.

bc1 =sa pice item din bok+1

bc 2 = sa pice item din bok+2

....

bc6 si bc 7 = item de la balgas...

Link to comment
Share on other sites

cum au spus si altii...schimbari au fost din punctul asta de vedere si tot degeaba :)

nu mai comparati si spuneti de old db(atunci erai bucuros ca primeai party....acum vreti bokuri si itme...)ce a fost atunci nu va mai fi in veac amin :D e ca si cum tu la 30-40 de ani ai mai vrea sa ai o data 15 ani :)

contra,nu cred ca ajuta(acum)

Link to comment
Share on other sites

XP-ul este destul de bun, dar acolo ai doar 15 min de xp, fugarind mobii pe cand pe un spot stai mult mai mult pe loc. Pentru a atrage pe cineva in bc sau ds ar trebui pus xp-ul foarte mare si nu vom face decat sa dezechilibram situatia. Oricum nu vor merge cei cu level 350+ la aceste eventuri, vor merge cei care abia au dat rr sa faca repede level mare pentru a se pune pe un spot bun.

O solutie ar fi sa punem niste iteme care sa atraga, dar nu se poate, cel putin deocamdata.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...