Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest HuLiGaNs

Sugestie

Recommended Posts

Guest HuLiGaNs

A mai fost adusa in discutie problema asta , o readuc poate va razganditi , ideea e ca ar trebui marite pedepsele pt pk spot , limbaj , nesimtire , asa cel care gresete se va gandi de 2 ori inainte de a actiona , plus ca vom avea mai multa liniste pe serv pararea mea , deci unde sunt cele mai multe topicuri deschise la plangeri acolo sa fie marite pedepsele , inteleg play for fun , dar nesimtirea unora nu are limite , le taiem aripioarele si-ti spun eu ca o sa se liniteasca , exemplu pk pe spot 10 zile , etc acelasi sistem de-acum .

Link to comment
Share on other sites

raman la parerea ca la acest punct de regulament pedepsele sunt foarte bine puse la punct..deci nu vad necesar sa se mareasca pedepsele..poate ar trebui lucrat un pic la limbaj :) pedepsele sunt lasate uneori la aprecierea modului..care poate da sau nu suspend..aici ma refer la insultele usoare: but noob prost etc.

PS: si inca ceva..la nivelul actual al jocului pk sa dai cu caracter secundar e greu :) marjoritatea au 10-20 rr cel putin iar ca sa vii cu un caracter de cateva rr sa dai pk mai bine te lasi pagubas :) . mai sunt cei care obisnuiesc sa vina sa dea pk cu caracter secundar dau repede sw si intra cu caracterul lor de drept..insa am vazut si cazuri in care au fost pedepsiti.

o zi buna va doresc.

Link to comment
Share on other sites

A mai fost adusa in discutie problema asta , o readuc poate va razganditi , ideea e ca ar trebui marite pedepsele pt pk spot , limbaj , nesimtire , asa cel care gresete se va gandi de 2 ori inainte de a actiona , plus ca vom avea mai multa liniste pe serv pararea mea , deci unde sunt cele mai multe topicuri deschise la plangeri acolo sa fie marite pedepsele , inteleg play for fun , dar nesimtirea unora nu are limite , le taiem aripioarele si-ti spun eu ca o sa se liniteasca , exemplu pk pe spot 10 zile , etc acelasi sistem de-acum .

nu stiu ce char ai in joc dar se vede ca nu joci de mult timp...e o sugestie foarte proasta.Ok se pune 10 zile pe pk pe spot X2cate zile? X3 cate zile X4? in cateva saptamani juma de server ori se lasa ori toti sunt in ss :)) +ca sa nu mai aduc in discutie vechiul meu motiv: dupa 1-2 ani de vechime ce faci? ca se aduna...nu poti fi jucator pe perioada lunga sa fi curat (As vrea sa-l vad pe ala care ma contrazice) eu de ex. joc de multi ani, ultima data am luat 40 zile pentru pk pe spot x4 urmatorul pk pe spot iau 98 :)) si sti de ce? pentru ca am antecedente de acu 2 ani si fara si fi tu mare nesimtit sau cum vrei se aduna inevitabil...si daca se mai si cresc pedepsele o sa se ajunga ca la pk pe spot X3 iei 99 direct...mai mult de 1 an pe mu nu o sa ai...poate o sa ai daca intri o data la saptamana/luna...asa ca mai gandestete...(asta a fost legat doar de pk pe spot sa nu zic si de celelalte multe pedepse).

Spor! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...