Jump to content
lego_kid

De ce mimeaza femeile orgasmul ?

Recommended Posts

Bun,faci sex cu tipa si ea geme acolo , se chinuie toata sa'ti dea satisfactie(falsa) cand ea n'are nimic , de ce ar face asta ? de ce fac femeile asta ? Nu mai bine te'ar ajuta sa ii provoci orgasmul calumea ?

Baieti,fete ? pareri ?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

C`as farza is o gaura de covrig =))).

1. Pentru a nul il face pe partener sa se simta prost

2.Mimeaza de placere iar ele nu isi dau seama ca nu le ajuta cu nimic , asa daca nu ar mai "mima" partenerul ar trece la treaba si ar avea pe bune .

PS: Asa ca nu va lasati pacaliti si datile sa se urce pe pereti :>

Link to comment
Share on other sites

Bun,faci sex cu tipa si ea geme acolo , se chinuie toata sa'ti dea satisfactie(falsa) cand ea n'are nimic , de ce ar face asta ? de ce fac femeile asta ? Nu mai bine te'ar ajuta sa ii provoci orgasmul calumea ?

Baieti,fete ? pareri ?

Ca sa dea barbatului impresia gresita ca se descurca, insa e daunator pentru ambii parteneri. Ea ramane cu gemetele si atat pentru ca el crede ca e zeu.

Link to comment
Share on other sites

antrenament pentru corzile vocale, de ce altceva? sau ce vrei sa zici ca esti tu asa de bun sa le duci la orgasm. lol! .... ^^joke

alea sparte oricum nu ajung niciodata la orgasm ... :))

cand am deschis topicu si am plasat intrebrea nu vorbeam despre experientele mele , am vrut doar sa mai inviorez si subforumu asta putin , impartim pareri etc

Link to comment
Share on other sites

Mai,nazzzzzone....:))) dute' la Gta :)) ce topicuri faci...sa moara Gigibilan....cred ca nai satisfacuto tu pe,vreuna si ,ne intrebi pe noi dc '' oare,mimeaza fetele astea orgasmul :blink:..stiu te intrebi(cine o fii frate,jegu asta de 12 ani :)),si imi spune mie! asa ceva!,''yo care sunt marele Moderator'' si smecher intre' 4 usi,de scandura :))

pentru atitudinea asta de perfecta colegialitate si respect ai warn up si esti foarte aproape de sanctiuni mai drastice daca vei continua asa.

Disable posting vreo 30 de zile. Defapt chiar 30.

Edited by NightWishMaster
Link to comment
Share on other sites

Mai,nazzzzzone....:))) dute' la Gta :)) ce topicuri faci...sa moara Gigibilan....cred ca nai satisfacuto tu pe,vreuna si ,ne intrebi pe noi dc '' oare,mimeaza fetele astea orgasmul :blink:..stiu te intrebi(cine o fii frate,jegu asta de 12 ani :)),si imi spune mie! asa ceva!,''yo care sunt marele Moderator'' si smecher intre' 4 usi,de scandura :))

pentru atitudinea asta de perfecta colegialitate si respect ai warn up si esti foarte aproape de sanctiuni mai drastice daca vei continua asa.

Disable posting vreo 30 de zile. Defapt chiar 30.

Ma gandeam ca se trezeste unu mai cu mot.

N-am simtit niciodata ca vreo fata mimeaza vreun orgasm. Am mai auzit de la prieteni dar sincer ma indoiesc ca orice s-ar intampla , o fata sa nu se excite.

Link to comment
Share on other sites

O femeie mimeaza orgasmul din compasiune pentru partenerul ei care isi da silinta dar nu reuseste sa o satisfaca :). Asta daca e fata buna (la suflet)

Ai mare dreptate.

Nu mi se pare rau sa mimeze orgasmul,dar nici bine.

Daca ti-ar spune ce nu merge,poate ai putea "remedia problema" si ai pute s-o satisfaci.

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea pentru 500 de ron.

Cum recunoasteti un orgasm ?

lubrifierea/umiditatea vaginului :) e cel mai bun "pont" , sunt mai multe dar asta e unul din ele ..

Nu are legatura orgasmul cu lubrifierea (care poate sa existe si cand nu ai orgasm, ba chiar si cand nu ai contact sexual).

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Intrebarea pentru 500 de ron.

Cum recunoasteti un orgasm ?

In cazul in care e una mai micuta, mai timida ... o inveti de la inceput, ii spui cand are sa iti bage unghiile usor in picior sau sa te muste sau ceva (te descurci tu) , si in felu` asta ai rezolvat prbl. , iar daca e una care o cunosti bine , o sa stii cand are , deci asta nu e o prbl. , referitor la topic ... de tampite, oricum femeile nu trebuie sa incerci sa le intelegi , nu e nimic de inteles , n-are rost. Daca mimeaza ... las-o asa, treaba ei, eu m-am simtit bine asa ca SALUT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Intrebarea pentru 500 de ron.

Cum recunoasteti un orgasm ?

lubrifierea/umiditatea vaginului :) e cel mai bun "pont" , sunt mai multe dar asta e unul din ele ..

Nu are legatura orgasmul cu lubrifierea (care poate sa existe si cand nu ai orgasm, ba chiar si cand nu ai contact sexual).

asa iti poti da seama daca e un orgasm fals sau unul pe bune , daca e fals e clar ca fata nici macar nu "s'a udat" dar daca e unul pe bune bataile inimi sunt mai dese , muschii se contracta , ejacularea poate sa fie si ea la un momentdat .. deasta am spus lubrifierea vaginului :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Intrebarea pentru 500 de ron.

Cum recunoasteti un orgasm ?

lubrifierea/umiditatea vaginului :) e cel mai bun "pont" , sunt mai multe dar asta e unul din ele ..

Nu are legatura orgasmul cu lubrifierea (care poate sa existe si cand nu ai orgasm, ba chiar si cand nu ai contact sexual).

asa iti poti da seama daca e un orgasm fals sau unul pe bune , daca e fals e clar ca fata nici macar nu "s'a udat" dar daca e unul pe bune bataile inimi sunt mai dese , muschii se contracta , ejacularea poate sa fie si ea la un momentdat .. deasta am spus lubrifierea vaginului :)

Fa-ma sa inteleg...daca nu s-a udat....tu cum mai faci shecsh acolo ? Dai pe uscat....pui pe ala mic la polizat ? o.O brrrrrr

Squirt-ul e cea mai buna dovada....

Contractiile musculare, acele spasme ale corpului , bataile accelerate ale inimii pot fi intalnite si in momente de placere mai intensa dar fara orgasm.

Un semn ar fi relaxarea aproape totala a corpului dupa cateva astfel de contractii ....scaderea ritmului sau sistarea orcarei miscari.

OT : Hai sa nu ne chinuim sa intelegem femeile...nici Dumenezeu nu a reusit asta....motive pot fi destule, cert este ca acest lucru e daunator ambilor parteneri. Cu cat mimeaza mai mult cu atat se indeparteaza de un floeshc pleoshc epic si el cu atat mai mult de multumeste cu 2-3 ciocane aruncate sistematic si intinse pe 278 de secunde ....

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea pentru 500 de ron.

Cum recunoasteti un orgasm ?

lubrifierea/umiditatea vaginului :) e cel mai bun "pont" , sunt mai multe dar asta e unul din ele ..

Nu are legatura orgasmul cu lubrifierea (care poate sa existe si cand nu ai orgasm, ba chiar si cand nu ai contact sexual).

asa iti poti da seama daca e un orgasm fals sau unul pe bune , daca e fals e clar ca fata nici macar nu "s'a udat" dar daca e unul pe bune bataile inimi sunt mai dese , muschii se contracta , ejacularea poate sa fie si ea la un momentdat .. deasta am spus lubrifierea vaginului :)

Fa-ma sa inteleg...daca nu s-a udat....tu cum mai faci shecsh acolo ? Dai pe uscat....pui pe ala mic la polizat ? o.O brrrrrr

Squirt-ul e cea mai buna dovada....

Contractiile musculare, acele spasme ale corpului , bataile accelerate ale inimii pot fi intalnite si in momente de placere mai intensa dar fara orgasm.

Un semn ar fi relaxarea aproape totala a corpului dupa cateva astfel de contractii ....scaderea ritmului sau sistarea orcarei miscari.

OT : Hai sa nu ne chinuim sa intelegem femeile...nici Dumenezeu nu a reusit asta....motive pot fi destule, cert este ca acest lucru e daunator ambilor parteneri. Cu cat mimeaza mai mult cu atat se indeparteaza de un floeshc pleoshc epic si el cu atat mai mult de multumeste cu 2-3 ciocane aruncate sistematic si intinse pe 278 de secunde ....

exista lubrifiant , exista saliva dar na , o femeie nu trebuie sa ejaculeze neaparat ca sa arate ca a avut orgasm , unele nu ejaculeaza deloc .. si mersi ca vi cu replici de pe google :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...