Jump to content
lego_kid

sexul intr-o relatie

Recommended Posts

Salut,parerea unei fete se accepta? .. oricum mi-o expun.

biggrin.gif

Sex-ul conteaza foarte mult intr-o relatie ..fiindca tine relatia "in viata" ...daca mai il si condimentezi e perfect ..Totdeauna dupa o cearta sau o discutie aprinsa parca e mai apetisant biggrin.gif si daca el n-ar fii..clar n-ai avea cum sa ii arati persoanei iubite ceea ce simti... deci contribuie foarte mult intr-o relatie.

Si eu am avut zile cand n-aveam chef ..dar cum se zice ..pofta vine mancand ..si daca mai e si mancarea buna.. mananci pana nu mai poti cam pana pe la 5 6 dimineata 21.gif)

Bine eu prefer sa fac dragoste ..nu sex ...deci in proportie de 45% conteaza.

Have a nice day.

Buna, ehhh erai perfecta daca nu puneai ultima parte te cautam sa te iau de sotie :))

 

 

 

Si tu era bine sa folosesti PM daca voiai sa-i comunici ceva fara sa te incadrezi in subiect

 

Sunt „luată”, mulțumesc de apreciere. :)) Văd că te-a atenționat colegul meu, nu îl lua în seamă, e doar gelos. :rofl2: (joke)

 

În alte ordine de idei, fiecare cuplu își stabilește prioritățiile, cuplurile tinere pun mare accent pe acest fapt, deoarece sexul unește un cuplu. Am văzut cuplu care în rutina zilnică nu puteau ajunge la un numitor comun, dar în pat se potriveau 100%. Deci asta ar fi o explicație de ce cuplurile tinere pun mare accent pe sex.

Cuplurile mai mature (spre exp: 5 - 6 ani de relație), nu fac o pasiune și o prioritate majoră din sex, acestea din urmă pun bazele mai mult pe înțelegere, respect și iubire. 

Per total: Ca o relație să fie frumoasă, sexul este un lucru important, așa îți exprimi admirația și iubirea față de cel iubit.

 

Rupeți patul cât puteți că la bătrânețe veți vrea și nu veți putea. :rofl2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...