Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BaroSica

Intrebare pentro toti adminii

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=401469

Nu mai intreb daca se da nefondata daca cineva posteaza pe cineva de //gt ... am vazut raspunsu lui Murdoc ... destul de clar. Dar ce draq tre sa contina plangerea respectiva ?

qPuNcT l`a postat pe TyreXelu ... a avut in aceea plangere 3-4 printuri ... print cand era pe spot, print cand i`o dat pk si print cand era tot pe spot(in acelasi minut). Oricine credea ca a folosit //gt si oricine posta la plangeri. EU zic ca aia este o plangere in adevaratu sens al cuvantului .

Sa inteleg ca de rezolva plangerea Murdoc ... qPuNcT nu primea ss pentru nefondata?Asa a rezolvat -ija- ...si i`o dat ss ... foarte frumos. Scrieti si in regulament ... rugati`va sa va rezolve plangerea X ... ca Y va acorda suspend.

Link to comment
Share on other sites

suferiti de mania persecutiei?

a si zis ija intr-un topic ca e mai bine sa ii dati pm altfel daca nu se confirma nefondata e garantata

edit: am gasit si topicul http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=403399&view=findpost&p=5672439

Lasa adminii sa`mi raspunda ... tu intra in joc si da`le la playeri d/c`uri pentru spoturi... aaa ... am uitat, nu mai poti =))

Ca sa acorzi ss la cineva tre sa`i dai pe baza unui regulament, nu pe baza unui raspuns intr`un topic oarecare

Link to comment
Share on other sites

Odata ce o plangere nu este fondata se da suspend.

Am anuntat la un moment dat ca atunci cand postati astfel de lucruri daca se demonstreaza ca cel postat nu a folosit nimic primiti nefondata.

Si ca sa nu ziceti ca "vai atunci cum aflu daca a avut sau nu ceva?", simplu, prin pm. Primesc pm de la voi (cum am primit de la foarte multa lume) verific ce si cum si de acolo voi decideti daca postati sau nu.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.
Link to comment
Share on other sites

Eu nu am vazut topicul care l`o aratat Tyre... daca`l vedeam nici nu faceam topicul acesta.

Deci nu am voie sa postez pe cineva de //gt ...daca postez ... risc nefondata.Nu putea sa`mi raspunda si Murduc asa? Prima data tre sa`ti dau pm. Asta este... mc de raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu putem verifica logurile intr-o zi, sunt foarte mari, aceste plangeri nu fac decat sa ne indice intervalul orar in care exista posibilitatea sa se fi folosit //gt. Nu se da suspend pentru nefondata, atat timp cat nu este o plangere in adevaratul sens al cuvantului.

Recomand celor ce mai au astfel de plangeri sa trimita PM lui ija sau oricarui moderator pentru a evita astfel de topicuri.

PS. Ti-e frica sa nu te prinda careva ? :)) (nu vreau raspuns)

Tare ... :) ce zice 1 admin si ce zice altu` .. :)

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu putem verifica logurile intr-o zi, sunt foarte mari, aceste plangeri nu fac decat sa ne indice intervalul orar in care exista posibilitatea sa se fi folosit //gt. Nu se da suspend pentru nefondata, atat timp cat nu este o plangere in adevaratul sens al cuvantului.

Recomand celor ce mai au astfel de plangeri sa trimita PM lui ija sau oricarui moderator pentru a evita astfel de topicuri.

PS. Ti-e frica sa nu te prinda careva ? :)) (nu vreau raspuns)

Tare ... :) ce zice 1 admin si ce zice altu` .. :)

a devenit o obisnuinta pe aici, una se spune alta se face :)) pt ce mai aveti fratilor sectiune separata =)) nu puteti sa stati si voi de vb sa va puneti de acord?

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu putem verifica logurile intr-o zi, sunt foarte mari, aceste plangeri nu fac decat sa ne indice intervalul orar in care exista posibilitatea sa se fi folosit //gt. Nu se da suspend pentru nefondata, atat timp cat nu este o plangere in adevaratul sens al cuvantului.

Recomand celor ce mai au astfel de plangeri sa trimita PM lui ija sau oricarui moderator pentru a evita astfel de topicuri.

PS. Ti-e frica sa nu te prinda careva ? :)) (nu vreau raspuns)

Tare ... :) ce zice 1 admin si ce zice altu` .. :)

a devenit o obisnuinta pe aici, una se spune alta se face :)) pt ce mai aveti fratilor sectiune separata =)) nu puteti sa stati si voi de vb sa va puneti de acord?

Ehh .. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=407833

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=407661&pid=5723816&st=0&#entry5723816

Cele doua topicuri facute pentru care s-a dat o nefondata.

Intrebarea mea este, s-a verificat ca a dat "sw", ok, dar PK-ul s-a verificat ? (PK-ul lui CreTzu7 pe Tyre).

Daca s-a verificat, atunci, daca nu e prea mare deranjul, sa se explice cum el a primit PK a dat SW si tot in acelasi minut era in K6 ?

Avand in vedere ca :

Daca a dat SW, nu avea cum nimeni sa dea in el timp de 5 secunde, deci nu exista acel PK. (varianta cade, deoarece a existat acel PK).

Daca a primit PK si a dat SW dupa, ar fi trebuit sa fie in Devias pana se terminau cele 5 secunde necesare SW-ului. (varianta cade deoarece era in 27 de secunde - maxim - pe penultimul spot - TyreXel 10-Apr-2011 19:15:33 connect server #2 - ceea ce e imposibil, demonstrat chiar din prima plangere care a existat pentru gt).

Problema e, daca nu s-a gasit o explicatie (care daca acel PK a existat, este si nu trebuie sa spun eu cum se numeste), si s-au inchis cele doua topicuri facute, de ce s-a dat nefondata ? Corect, a fost postat pentru //gt crezandu-se ca asta a folosit, dar de ce nu s-a intrebat nimeni cum s-a intamplat toata povestea sau daca s-au intrebat si s-a gasit o explicatie, de ce nu s-a postat (SW-ul nu este o explicatie dupa cum am demonstrat mai sus).

#Edit:

intrebarea e oare merge gt in timpul sw-chiului ? ca nu am testat

Nu stiu nici eu nu am testat, desi sunt 100% ca nu a folosit gt :) Nu ma refeream oricum la gt, spuneam ca s-a dat nefondata cand plangerea era fondata (i-a dat PK si el era in sub 30 de secunde inapoi pe penultimul Kalima6 - oricine, chiar si un admin ar fi considerat ca s-a folosit //gt ) si s-a ignorat complet cum a reusit el sa ia PK si sa ajunga pe penultimul k6 intr-un timp atat de scurt si cum am scris mai sus, acel SW nu este o explicatie.

#2Edit:

Cum ti-am zis liq, sunt 100% ca nu e vorba de //gt chiar daca a fost postat pentru asta. Daca ai citi mai atent ce am scris si daca te-ai uitat inca o data la post, ai observa ca nimeni nu a dat o explicatie pentru acel PK, si cum am zis si mai sus in SW (in acele 5 secunde cand inca mai apari in joc) nu are cum cineva sa te atinga, sa-ti dea PK si daca cineva ti-a dat PK, nu ai cum sa dai SW fara sa te dea in safe zone (in afara de Arena si bineinteles, fara nici un bug expliot).

Nu ma intereseaza daca ia 99 daca ia 1 sau 10 zile, putin imi pasa daca ia sau nu suspend, eu pur si simplu am spus ca nimeni nu a explicat cum a "fentat" acel PK si totusi s-a dat nefondata desi avea toate motivele sa suspecteze //gt, nu doar ca asa i-a venit lui sa posteze ca sa se afle in treaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest mousesportsAnaKin

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=407833

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=407661&pid=5723816&st=0&#entry5723816

Cele doua topicuri facute pentru care s-a dat o nefondata.

Intrebarea mea este, s-a verificat ca a dat "sw", ok, dar PK-ul s-a verificat ? (PK-ul lui CreTzu7 pe Tyre).

Daca s-a verificat, atunci, daca nu e prea mare deranjul, sa se explice cum el a primit PK a dat SW si tot in acelasi minut era in K6 ?

Avand in vedere ca :

Daca a dat SW, nu avea cum nimeni sa dea in el timp de 5 secunde, deci nu exista acel PK. (varianta cade, deoarece a existat acel PK).

Daca a primit PK si a dat SW dupa, ar fi trebuit sa fie in Devias pana se terminau cele 5 secunde necesare SW-ului. (varianta cade deoarece era in 27 de secunde - maxim - pe penultimul spot - TyreXel 10-Apr-2011 19:15:33 connect server #2 - ceea ce e imposibil, demonstrat chiar din prima plangere care a existat pentru gt).

Problema e, daca nu s-a gasit o explicatie (care daca acel PK a existat, este si nu trebuie sa spun eu cum se numeste), si s-au inchis cele doua topicuri facute, de ce s-a dat nefondata ? Corect, a fost postat pentru //gt crezandu-se ca asta a folosit, dar de ce nu s-a intrebat nimeni cum s-a intamplat toata povestea sau daca s-au intrebat si s-a gasit o explicatie, de ce nu s-a postat (SW-ul nu este o explicatie dupa cum am demonstrat mai sus).

intrebarea e oare merge gt in timpul sw-chiului ? ca nu am testat

daca merge gg ati mai descoperit si voi ceva :))

nu e loc sa plangeti acu pentru o nefondata ... a folosit bugul cu creier ... daca el e dobitoc si posteaza .... nefondata lui pac pac

incep sa cred ca am avut tot timpul dreptate ... tot hh-ul e gramada la capitolul mu . creierul si singurul care va coordoneaza e gunit ca in rest nu sunteti buni numai de stat on

le : deci merge gt in timp ce dai sw ca am testat acu ... deci puteti da tc , nefondata corecta , hacking perfect ... nu mai comentati ca in 2 zile il folositi si voi . SAL

lee : incerci sa imi demonstrezi din tot dinadinsu ca nu sti nimic :) in timp ce da sw coordonatele lui nu se mai iau in considerare deci nu apare nimic in log decat sw si el da gt . sti ?

hai ca eu zic ca e TC aici ca nu aveti ce sa faceti , decat sa-i dati 99 pentru swich caracter :)

Link to comment
Share on other sites

ai scris atatea randuri ca sa ... ce? ce vrei sa arati?

p.s. sunt destul de convins ca Gunit ti-a zis ca nu am dat //gt si totusi ai postat

poate pica prostul , nu?

cum am zis , sunt singur ca qpunct a fost informat dar a insistat sa posteze la urma urmei risca doar 3 zile

acum nu inteleg de ce tu sau altii plangeti ca i s-a acordat nefondata

Link to comment
Share on other sites

ai scris atatea randuri ca sa ... ce? ce vrei sa arati?

p.s. sunt destul de convins ca Gunit ti-a zis ca nu am dat //gt si totusi ai postat

poate pica prostul , nu?

cum am zis , sunt singur ca qpunct a fost informat dar a insistat sa posteze la urma urmei risca doar 3 zile

acum nu inteleg de ce tu sau altii plangeti ca i s-a acordat nefondata

pt ca plangerea era mai mult decat fondata

Link to comment
Share on other sites

1. liquid poti canta la alta masa .. :)

2. Tyre esti smecher.. "hotul neprins negustor cinstit"

3. Pe mine ma enerveaza ca 1 admin zice o chestie si altu zice alta chestie+aveti si sectiunea aia separata intre ghilimele .. .. :) deci rezulta 2 puncte bara :)

Puteti inchide topicu ... BFT ss acordat corect ...cica :)

Link to comment
Share on other sites

Scos, nu am vazut, se mai intampla sa mai si gresesc.

Eu nu ti`am atras atentia pt ss sincer , eu am aratat ca nu sunteti in general atenti si aruncati cu ss`urile si in stanga si in dreapta ......

Link to comment
Share on other sites

Guest Influenta exista

Cum ma sa iei suspend ca ai dat X la joc ?

Oare cate X-uri la joc a dat gunit ? iar voi TOTI astia care sunteti "sfinti" acuma, va plangeti mai rau ca femeia la nastere.

Link to comment
Share on other sites

Puteti inchde topicul acesta...daca nu va deranjeaza :P

Am inteles absolut tot. Depinde de adminii care rezolva plangerea. Trebuia sa ma rog la Doamne Doamne sa`mi rezolve plangerea [Creator] ,cand am fost postat pentru limbaj. Ca l`am injurat pe cioby...am luat 15 zile ss(ca asa a considerat TheMask). Si altu ca a injurat`o pe mama... primeste 5 zile(ca asa a considerat Creator). Oare daca`l injuram pe cioby de mama... primeam si e tot 5 zile? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...