Jump to content
frankie

Care unde sunteti...

Recommended Posts

Yo crek sunt cel mai amarat Moldvean  din oras Vaslui ... Liceu Ion Mincu clasa a 11 ... nici nu cred ca ceteti pana aici ca nu prea am vazut multi Moldoveni pe aic

Eu am terminat anu trecut la liceul Ion Mincu Bounty.

Acu sunt in iasi in anu intai la ETH (Electrotehnica)

Link to comment
Share on other sites

Timisoara ... Sk' Gen . 18 biggrin.gif 7-a B biggrin.gif  cool.gif  occasion14.gif

Cred ca esti cel mai mic de pe aici biggrin.gif

eu sunt in a 10-a la Colegiul National Alxandru Papiu Ilarian Tg-Mures biggrin.gif aka Federal JAIL of Papiu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

tuffy esti in Cuza , fostul MF 3 - "Fabrica de robotei" ?? biggrin.gifbiggrin.gif .... acolo am terminat liceul cu dirigul Cihodariu si cu profu de romana Tudor biggrin.gifbiggrin.gif .... cata caterinca a mai fost cu cei doi cool.gifcool.gif .... super tare kiceul tuffy , profita si distreaza-te la maxim cool.gif

Link to comment
Share on other sites

tuffy esti in Cuza , fostul MF 3 - "Fabrica de robotei" ??  .... acolo am terminat liceul cu dirigul Cihodariu si cu profu de romana Tudor  .... cata caterinca a mai fost cu cei doi  .... super tare kiceul tuffy , profita si distreaza-te la maxim 

Mai e Cihodariu LuCiFeR dar nu mai e director..si caterink ai dreptate e la maxim aproape la toate orele, mai putin la fizik icon_thumright.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...