Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alexsebi2005

Am uitat parola

Recommended Posts

Deci numele la account il stiu si raspunsul de la intrebare . Nu stiu intrebare dar stiu cum ar veni dar am incercat toate alea dar nu stiu si email am 3 email am scris pe toate cu @yahoo si gmail dar zice ca nu e nici unu . Nume caracter OmbLa .. am jucat am 1 ansau 2 acum vreau iara dar nu stiu parola ..se poate recupera?

Link to comment
Share on other sites

Deci numele la account il stiu si raspunsul de la intrebare . Nu stiu intrebare dar stiu cum ar veni dar am incercat toate alea dar nu stiu si email am 3 email am scris pe toate cu @yahoo si gmail dar zice ca nu e nici unu . Nume caracter OmbLa .. am jucat am 1 ansau 2 acum vreau iara dar nu stiu parola ..se poate recupera?

din cate stiu eu...daca ai incercat toate variantele de aici > http://www.linkmania.ro/s2/cont/recuperareDC.php si la Recuperare Date Cont, incearca sa schimbi parola, daca nu te lasa mai ai o singura sansa dar foarte slaba si anume sa mai ai emailul pe la inbox trimis cand ti-ai facut contu, acolo ai toate datele despre cont, daca nu il mai ai...nu cred ca mai poti afla parola sau alta informatie depsre cont.

P.S. o posibila varianta ar fi sa vorbesti cu un moderator sa vezi ce sanse ar fi sa te ajute razvan cu asta...ar trebuii sa fie salvat fiecare cont intr-o bazat de date...cred...dar si asa nu cred ca te-ar putea ajuta...

Spor! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

pai da eu stiu ca am 3 email am icnercat sa le bag pe toate cu yahoo si gmail ... dar toate spun ca nu e in date de baze ... stiu raspunsul la intrebarea si intrebare o stiu dar nu stiu cum era scrisa cu 3 su ! naibi stie.... :crybaby: faza e ca m-am lasat de mult si nah am uitat :tiphat: . Se poate face ceva?

cand vreau sa schimb pass spune ca email si intrebare nu e buna .. si la email am scris toate email-urile care le-am avut :violent: si la intrebare stiu care e dar ... :( e cu ! si e mai complicata :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

lol deci am aflat parola si cand intru nu apare OmbLa .... dar pe site apare ca are 370 deci nu putea sa dispare :violent:

si pe acc sunt caracterele care le avem elisha deception si blaze :crybaby: si trb sa fie si ombla :comp2:

daca iti apare pe sts si pe cont numai apare char`ul inseamna k ti`a intrat vreun "prieten" si ti`a sters char`ul

Link to comment
Share on other sites

OmbLa este pe un alt cont din cate vad, nu are treaba cu nick-ul Deception.

mau^ incearca sa nu mai vorbesti aiurea, de unde pana unde ai scos ca e sters caracterul?

Vorbiti si voi doar sa va aflati in treaba.

Link to comment
Share on other sites

OmbLa este pe un alt cont din cate vad, nu are treaba cu nick-ul Deception.

mau^ incearca sa nu mai vorbesti aiurea, de unde pana unde ai scos ca e sters caracterul?

Vorbiti si voi doar sa va aflati in treaba.

#-o se poate trimite datele de cont pe mail care e facut?

si daca se poate sa ni se spuna si carei mail..memoria asta :(

Link to comment
Share on other sites

OmbLa este pe un alt cont din cate vad, nu are treaba cu nick-ul Deception.

mau^ incearca sa nu mai vorbesti aiurea, de unde pana unde ai scos ca e sters caracterul?

Vorbiti si voi doar sa va aflati in treaba.

#-o se poate trimite datele de cont pe mail care e facut?

si daca se poate sa ni se spuna si carei mail..memoria asta :(

destept mai esti si tu...eu zic ca am uitat contu si pass-u dar avea pe el char cu tare...care il vreau eu...imi tr datele pe email si imi zice emailu asa numa bine am emailu, fac rost de parola de la email si am cont nou:)) NU! daca ai ajuns sa iti uiti pass si contu...lasa-te de mu...daca sti ca esti uituc salveaza-ti undeva sau emailul care ti-l trimite cand faci contu...nu e normal sa se dea date depsre orice cont...sa-ti mai zica si pe ce email...cum credeti voi dar nu mi se pare normal...

lol deci am aflat parola si cand intru nu apare OmbLa .... dar pe site apare ca are 370 deci nu putea sa dispare :violent:

si pe acc sunt caracterele care le avem elisha deception si blaze :crybaby: si trb sa fie si ombla :comp2:

daca iti apare pe sts si pe cont numai apare char`ul inseamna k ti`a intrat vreun "prieten" si ti`a sters char`ul

cum ti-a zis si ija...daca l-ar fi sters cum ar mai fi aparut la status?:)) te contrazici singur...nu e sters ci s-a incurcat baiatu in date si conturi...ata ete spor.. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

1. Daca se poate sa imi trimiteti dinou mail cu parola si nick acount intrebare , etc .. deoarece m-am lasat acum 1 an si la inceput.

2. Si pe ce email deoarece am avut 3 dar daca le pun acolo spune ca nu merge nici 1 .

3. CUm sa furi pass daca eu sunt realu ma tu gandesti omg :violent: :violent: :violent: :violent:

..vreau sa joc ... :tiphat:

daca imi spuneti email se poate sa mai am inca pe inbox ... parola dar daca nu stiu nici email/id .. nu prea am cum :dontknow: deoarece ca parola o nimeresc ce as pune :)) ca de obicei...

Link to comment
Share on other sites

1. Daca se poate sa imi trimiteti dinou mail cu parola si nick acount intrebare , etc .. deoarece m-am lasat acum 1 an si la inceput.

2. Si pe ce email deoarece am avut 3 dar daca le pun acolo spune ca nu merge nici 1 .

3. CUm sa furi pass daca eu sunt realu ma tu gandesti omg :violent: :violent: :violent: :violent:

..vreau sa joc ... :tiphat:

daca imi spuneti email se poate sa mai am inca pe inbox ... parola dar daca nu stiu nici email/id .. nu prea am cum :dontknow: deoarece ca parola o nimeresc ce as pune :)) ca de obicei...

poate ca eu nu gandesc dar ai sa vezi cat o sa te ajute moderatorii cu chesti aia ;) spor

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...