Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

al3xandru

d/c partea 2

Recommended Posts

mai facusem topic dar credeam ca am rezolvat ieri cand am vrut sa joc iar d/c am luat jocul lam instalat si mi`a mers.pe parcursul zilei am intrat/iesit de cateva ori.azi cand sa intru iar d/c am instalat jocul si iar merge.prb ar fi ca mie lene sa il iau de fiecare data cand sting pc.si nu inteleg ce poate interveni in momentul cand il sting de nu mai merge :banghead:

Link to comment
Share on other sites

mai facusem topic dar credeam ca am rezolvat ieri cand am vrut sa joc iar d/c am luat jocul lam instalat si mi`a mers.pe parcursul zilei am intrat/iesit de cateva ori.azi cand sa intru iar d/c am instalat jocul si iar merge.prb ar fi ca mie lene sa il iau de fiecare data cand sting pc.si nu inteleg ce poate interveni in momentul cand il sting de nu mai merge :banghead:

jocul nare nici o problem

e de vina windosul tau sau netu

zi ce windos ai si ce legatura net?

Link to comment
Share on other sites

xp 2002 professional sp2

net rds

am jucat inainte(acum cateva luni si nu aveam prb asta)

+ca imediat ce iau din nou jocul merge..deci netul nare nicio trb..si eu cred ca e o prb de windows+client si sunt sigur ca daca dau format va merge..dar poate gaseste cineva solutia mai tehnica

Link to comment
Share on other sites

Virusi ceva?

Posibil sa ai un worm in calculator,dai format la toate partiile calculatorului si instaleaza windows-ul iar

Iti merge jocul daca il iei din nou,dar dupa ce iesi din joc si intri iar,nu iti mai merge?iti da disconnect?

Posibil sa nu iti faca legatura bine launcherul catre host,din cauza acestui worm

Link to comment
Share on other sites

Virusi ceva?

Posibil sa ai un worm in calculator,dai format la toate partiile calculatorului si instaleaza windows-ul iar

Iti merge jocul daca il iei din nou,dar dupa ce iesi din joc si intri iar,nu iti mai merge?iti da disconnect?

Posibil sa nu iti faca legatura bine launcherul catre host,din cauza acestui worm

deci daca nu`mi mergea de fiecare data cand ieseam din joc intelegeam.eu il iau azi pe parcursul zilei pot sa ies si sa intru cat am chef ca merge.daca lam stins nu mai merge.. :banghead: asta nu inteleg..daca trb reinstalat de fiecare data intelegeam dar prb apare cand sting pc

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...