Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cenzura

Q iteme REFDD

Recommended Posts

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

Link to comment
Share on other sites

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

e vb de toate itemele la+13 si da pierzi defense si "aura specifica la 13", alte bonusuri mai sunt in afara de astea?

Link to comment
Share on other sites

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

e vb de toate itemele la+13 si da pierzi defense si "aura specifica la 13", alte bonusuri mai sunt in afara de astea?

ref dd la exe tot setul nu primesti alte bonusuri (poate la defence) la ancc primesti bonusurile adica ti se activeaza obtiunile care ti le da setu acc respectiv (cam asta ti-a zis si vDumnezeu)...depinde de ce set intreaba el exe sau acc...

Link to comment
Share on other sites

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

e vb de toate itemele la+13 si da pierzi defense si "aura specifica la 13", alte bonusuri mai sunt in afara de astea?

alte bonusuri nu sunt

puneti un set pe voi faceti print la statut C ,apoi inlocuiti un item din set cu altu si vedeti .

Link to comment
Share on other sites

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

e vb de toate itemele la+13 si da pierzi defense si "aura specifica la 13", alte bonusuri mai sunt in afara de astea?

alte bonusuri nu sunt

puneti un set pe voi faceti print la statut C ,apoi inlocuiti un item din set cu altu si vedeti .

vorbesti la spam tu..

uite acel punctas de 789 e dat deoarce am un set complet

http://img807.imageshack.us/i/screen040501230050.jpg/

de ex :

eu am set gd..

daca avem boots scale si restu gd acel bonus de 789 numai aparea

iar la seturile anciente ca am vazut ca sa pus problema.....

daca ai tot setul iti apare asa

http://img837.imageshack.us/i/screen040501310000.jpg/

daca nu ai tot setul ancient si pui click pe un item iti apare cu gri ce nu este valabil

ex

http://img52.imageshack.us/i/screen040501320001.jpg/

Cred ca puteti da CLOSED.

Link to comment
Share on other sites

aiurezi rau ,ai facut jumate din ce am zis eu mai sus

tie frica sa pui niste printuri calumea nu ?

1.

http://img508.imageshack.us/i/11944203.jpg/

2

http://img707.imageshack.us/i/28561906.jpg/

rezultat depinde ce set si ce item inlocuiesti,,

Link to comment
Share on other sites

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

nu este un bonus vizual, e un bonus real de defence care ti-l da orice set complet la +13. daca ai 4 iteme gd+13 si un item bd+13, bonusul de defence de la +13 se pierde si ramai cu defence-ul acumulat de la toate itemele care le ai pe tine, atat.

Link to comment
Share on other sites

pai sa zicem ca vorbim de setu x,acest set x are glovesu cu defens 140,tu daca pui gloves y cu defens 120 pierzi 20 din defens + daca setu x este +10,+11etc pierzi bonusul vizual al setului

alte bonusuri nu stiu :dontknow:

ar mai fi bonusul de la seturile acc

nu este un bonus vizual, e un bonus real de defence care ti-l da orice set complet la +13. daca ai 4 iteme gd+13 si un item bd+13, bonusul de defence de la +13 se pierde si ramai cu defence-ul acumulat de la toate itemele care le ai pe tine, atat.

singurul raspuns "mai normal" , restul numai balarii, ati vazut voi antic refdd?eu unu nu am vazut, ce intreb eu si ce mi se raspunde :comp2:

Link to comment
Share on other sites

bonusul de set se da acolo langa defense cu plus si il primesti daca ai toate itemele din acelasi set !

itemele din set nu trb sa fie neaparat +13 ca sa primesti acest bonus... nici macar nu trebuie sa fie la fel ca + , ex ai putea sa ai rd g+3 , rd a +0, rd p+ 13 rd b+ 1 si helm rd + 2 si primesti bonus pentru ca le ai pe toate din acelasi set , dar bonusul o sa fie mai mare daca itemele sunt mai mari .. ex cel mai bun bonus o sa il primesti cand o sa ai itemle toate +13)

la mg e putin diferit pt ca nu poti capata bonusul decat pt seturile specifice de mg , th hury... pe 97 d nici la hury nu iti dadea si de asta th era cel mai bun:)

adika daca ai set rd pe mg nu o sa primesti acel bonus pt ca nu poti purta helmul!

sper ca am ajutat ... daca totusi nu ai inteles testeaz singur si o sa vezi

Link to comment
Share on other sites

bonusul de set se da acolo langa defense cu plus si il primesti daca ai toate itemele din acelasi set !

itemele din set nu trb sa fie neaparat +13 ca sa primesti acest bonus... nici macar nu trebuie sa fie la fel ca + , ex ai putea sa ai rd g+3 , rd a +0, rd p+ 13 rd b+ 1 si helm rd + 2 si primesti bonus pentru ca le ai pe toate din acelasi set , dar bonusul o sa fie mai mare daca itemele sunt mai mari .. ex cel mai bun bonus o sa il primesti cand o sa ai itemle toate +13)

la mg e putin diferit pt ca nu poti capata bonusul decat pt seturile specifice de mg , th hury... pe 97 d nici la hury nu iti dadea si de asta th era cel mai bun:)

adika daca ai set rd pe mg nu o sa primesti acel bonus pt ca nu poti purta helmul!

sper ca am ajutat ... daca totusi nu ai inteles testeaz singur si o sa vezi

tu esti men :right:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...