Jump to content
logs

Pacaleli de 1 aprilie

Recommended Posts

Azi e 1 Aprilie, ziua pacalelilor.

Pe cine, cum si de ce ati pacalit azi? Ce reactii au avut cei care au fost pacaliti? Dar voi ati 'cazut' pentru vreo pacaleala?

Sugestii si idei pentru altii?

Eu am ras azi toata ziua si am 'copt-o' pentru altii... sper sa scap pana diseara nevictimizata :D.

Link to comment
Share on other sites

Momentan nimic. Desi am dus lipsa de "pacaleli" in ultimii ani :)

In schimb, am pacalit 3 persoane, iar ziua inca nu s-a terminat. Cei pacaliti sunt colegi de munca, iar ca reactie au fost doar rasete tinand cont ca nu a fost nimic "exagerat". Ca si motiv, doar ca este 1 aprilie.

Link to comment
Share on other sites

Pe mine m-a pacalit cea mai buna prietena. M-a trimis la un restaurant la mama naibii in aviatorilor, cica sa ne vedem la o cafea. Iar eu ca proasta am alergat.

Ca sa aflu ca a facut-o si la altii. :)))) Ne-a trimis pe toti prin tot orasul iar ea s-a dus acasa!!!:)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Pe mine m-a pacalit cea mai buna prietena. M-a trimis la un restaurant la mama naibii in aviatorilor, cica sa ne vedem la o cafea. Iar eu ca proasta am alergat.

Ca sa aflu ca a facut-o si la altii. :)))) Ne-a trimis pe toti prin tot orasul iar ea s-a dus acasa!!!:)))))))))))

Deci ea are vreo..câ?i ce-i mai buni prieteni? Câ?i v-a?i aflat acolo?

@ N-am p?c?lit, n-am fost p?c?lit.

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Nimic, din pacate ziua asta multi din noi au si uitat-o ... aproape ca nici eu nu-i mai stiu semnificatia :(

Link to comment
Share on other sites

Burse pentru studentii din Danemarca www.stirileprotv.ro

stirileprotv.tqsurvey.eu

Din data de 1 mai 2011, studentii romani din Danemarca vor primi lunar echivalentul in coroane a 200 de euro, in urma intalnirilor oficialilor romani cu priministrul educatiei danez.

si apoi:

http://stirileprotv.tqsurvey.eu/stiri/exclusiv-online/externe/studentii-din-danemarca-vor-primi-bursa-scoalara.html

Link to comment
Share on other sites

Nu m-a pacalit nimeni , nu am pacalit pe nimeni. Am avut o tentativa dar m-am plictisit la jumatatea misiunii so ... am lasat-o balta si i-am zis lu' ala sa plece ca vroiam sa-l pacalesc.

@ Nu Juan , nu m-ai pacalit azi cu rahatul ala cum ca tu ai fi alex1995 , era evident ca nu tu esti. Dispari!

Link to comment
Share on other sites

Cat am putut sa rad. Nu am fost pacalit, am pacalit pe cineva, i-am zis ca nu dam test la Mate, in schimb am dat si nu a stiut nimic.

Preconizez o bataie de vre-o doua saptamani pentru tine din partea persoanei respective.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...