Jump to content
Puscarie

50 cent

Recommended Posts

ce-a ajuns ma? :)

a facut un moment umoristic cu un pusti

iti dai seama ce-a ajuns sa faca.... sunteti tristi :photo:

GO AWAY ALIEN !!!!

imi pare rau sa te dezamagesc , dar , fii si tu mai original , ca glumele astea cu "sunteti tristi" , trist , daca esti trist , te poftesc la Basescu sa te plangi de ce vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu face si nigga ala casa aiba banii

casa....casa... ca sa fie el fericit? neah , are "nigga asta" bani sa faca baie in ei , chiar iti imaginezi ca a luat ceva pe un yt sensation?

@ epic. calm :)

Link to comment
Share on other sites

casa....casa... ca sa fie el fericit? neah , are "nigga asta" bani sa faca baie in ei , chiar iti imaginezi ca a luat ceva pe un yt sensation?

@ epic. calm :)

uite cineva intreg la cap.

good

mi-a placut faza cand i-a dat lantul lu "nigga" alb ala :D

Link to comment
Share on other sites

GO AWAY ALIEN !!!!

imi pare rau sa te dezamagesc , dar , fii si tu mai original , ca glumele astea cu "sunteti tristi" , trist , daca esti trist , te poftesc la Basescu sa te plangi de ce vrei tu.

ma lasi cu dumele tale de pamfletar? daca sunteti tristi, ce vrei sa zic? sa zic ceva original cand de fapt sunteti tristi? =))

natia asta a ajuns una de tristi, ba va plangeti de aia, ba nu va place aia, ba sunteti cu nasul pe sus, ba aveti un morcov in fund, ba suferiti de voi... sunteti tristi ba! e fapt, nu e afirmatie

tu esti specific linkmaniei, pe la inceput ai avut cateva post-uri care erau de +1, erau de socializare dar acum de cand are aproape 2 ani baiatu i s-a bagat morocovu in fund si face pe smartass =))) sa-mi bag de nu linkmania schimba comportamente =))

poti sa negi tu cat vrei dar negi degeaba. sunt de destul timp pe forumul asta incat sa observ multe persoane schimbate

cum zicea aia in plen? :lol: ciocu mic si joc de glezne :))

Link to comment
Share on other sites

ma lasi cu dumele tale de pamfletar? daca sunteti tristi, ce vrei sa zic? sa zic ceva original cand de fapt sunteti tristi? =))

natia asta a ajuns una de tristi, ba va plangeti de aia, ba nu va place aia, ba sunteti cu nasul pe sus, ba aveti un morcov in fund, ba suferiti de voi... sunteti tristi ba! e fapt, nu e afirmatie

tu esti specific linkmaniei, pe la inceput ai avut cateva post-uri care erau de +1, erau de socializare dar acum de cand are aproape 2 ani baiatu i s-a bagat morocovu in fund si face pe smartass =))) sa-mi bag de nu linkmania schimba comportamente =))

poti sa negi tu cat vrei dar negi degeaba. sunt de destul timp pe forumul asta incat sa observ multe persoane schimbate

cum zicea aia in plen? :lol: ciocu mic si joc de glezne :))

cum zicea aia in plen ?

cine ? mama ta ?

ce cuvant e asta ?

si tie ti-e frica sa zici p*** ? good one mate ... ( si ziceai ceva de noi, feel free to ! )

si cel mai important punct , esti destul de prost incat sa-mi pot bate joc de tine 30 de zile si apoi sa ma plictisesc.

modul de a fi pe forum nu e acelasi ca in RealLife "smartass".

Edited by Drops
cenzurat - trecut cu rosu
Link to comment
Share on other sites

cum zicea aia in plen ?

cine ? mama ta ?

ce cuvant e asta ?

si tie ti-e frica sa zici p*** ? good one mate ... ( si ziceai ceva de noi, feel free to ! )

si cel mai important punct , esti destul de prost incat sa-mi pot bate joc de tine 30 de zile si apoi sa ma plictisesc.

modul de a fi pe forum nu e acelasi ca in RealLife "smartass".

le: s-o scriu Drops style, sa nu dea cu paru :))

Sal'tari, domnu' flameru

Î?î aduc la cuno?tintâ c? matali ie?ti cam trist. Din inaptitudinia di a fa?i o glumâ sau oleacâ di mi?tou, apiela?i la cuvinti jien "mama ta". Ni?i macar n-au dat floa?i la matali ?â ti dai la mama? Las c?-i zâc io sâ facâ ?ienturâ di castitati pientru matali sâ nu ti mai lieji matali di iea. Rievienind la problema dumitali cum câ ie?ti oleac?, da olecu?âc? trist, îi pi buni. Nu ?tâi s? riecunuo?ti un muoment umoristic cari n-ari ni?i o triaba ?ini o fuost ?â ?ini o ?hi. L?sând t?ti ?ele la o parti, î?i uriez o zâ mi?to c? tari trist mai ie?ti ?â mi-i fricâ s? nu ti sui?izi. Lucru di cari mi ?iel mai tari fricâ îi câ matali nu in?ielegi iecspresia "cu morcovu-fund". Tari cried c? nu ?ti ni?i ?e-nsamn? figurativ.

Cu rispiect ?â stim?,

Al t?u Rusu!

Edited by Drops
cenzurat in quote
Link to comment
Share on other sites

Sal'tari.

Domnu' Rusu.George urmarind tot ce ai scris in acest topic sa stii ca esti la un pas di un warn mic.

Pentru ca n-ai mai luat niciunu' pan'amu am descis sa-ti acord ... o rugaminte: comenteaza doar subiectu' topicului si nu la adresa colegilor.

Iti placi, nu-ti placi di la primu' tau post ( din acest topic ) a luat-o "discutia" pi aratura.

Domnu' flameru cu parere de rau ma vad nevoit sa fac apel la functia mea de Moderator FunMania.

Ai jignit un coleg ( colac peste pupaza ai facut referire si la mama lui ), limbaj trivial, ai mai luat warn-uri si ai mai avut chiar DP ( chiar de la un Moderator Global ).

Deloc incantat de situatie iti aplic asa: Warn Level Up cu DP 30 de zile.

Cu stima,

Io, nea' Moderator FunMania Drops

Link to comment
Share on other sites

Sal'tari

Domnu' Drops, ni?i io n-am fuost u?â di bisiericâ, riecunosc, însâ ni?i domnu flameru nu trebuiee s? facâ comentariu ?ela. Dacâ fa?i comientarii ci ?în ?â di parerea altora, ap?i s? nu si victimizieze.

?ierându-mi scuzi pientru partea miea di vinâ, io m? retrag.

Numa' ghini!

Link to comment
Share on other sites

Intram pre' mult pi off-topic.

V-asigur ca urmaresc fiecari topic si nu-i nevoie sa raspundeti la provocarile colegilor.

Chiar nu-mi placi s-acord "pedepse" ... mai ales in sectiunea noastra care-i di "fun".

Intram aici ca sa ni simtim bine si nu ca sa ne-mpungem unii pe altii.

Cu stima,

Io, Drops

Link to comment
Share on other sites

Intram pre' mult pi off-topic.

V-asigur ca urmaresc fiecari topic si nu-i nevoie sa raspundeti la provocarile colegilor.

Chiar nu-mi placi s-acord "pedepse" ... mai ales in sectiunea noastra care-i di "fun".

Intram aici ca sa ni simtim bine si nu ca sa ne-mpungem unii pe altii.

Cu stima,

Io, Drops

Frate , da eu nu sunt homo !

Ontopic :

Link to comment
Share on other sites

@2dor eu nu pricep.

Ai dat quote la mesajul meu ( in mod normal nu se da quote la mesajul imediat anterior ) ca sa scrii ca nu esti homo ?

Se vrea un mesaj care sa aplaneze "spiritele" sau ce ?

Si din cate stiu suntem colegi pe forum, nu frati.

Eu insist sa parasiti zona de off-topic.

Cu stima,

Io, Drops

Link to comment
Share on other sites

Io, Drops

@ rusu , ai incercat sa scrii ca Drops > Fail , n-am inteles absolut nimic

@ Drops , am fost nevinovat in toate cazurile :D

cel de acuma (ne)VINOVAT !

dpa 30 zile prea mult , de ce nu 60 de zile ? :D

P.S. : vezi ca ai dezertat de la scrisul tau caracteristic :(

P.S.2: si-a facut cont nou , d-asta nu are warn levels.

Link to comment
Share on other sites

Si el are cont nou si tu ai conturi ... numa' io am un singur cont #-o.

Cautati o cale sa va impacati ( pe mess, PM-uri, iesiti la un suc etc. ) si nu va mai "impungeti" ca nu castiga nimeni vreun premiu ... absolut nimic.

La tine am sanctionat limbajul iar pe el l-am avertizat ( eu o privesc tot ca o sanctiune ).

Incerc cat pot de mult sa nu dau sanctiuni, am interesul sa atrag persoane in sectiunea asta nu sa le fugaresc ... suntem colegi cu totii si sectiunea asta o intretinem cu totii.

Sper sa gasesc la voi intelegere si sa intram in sectiunea asta cu placere.

Cu stima,

Io, Drops

P.S. stilu' cela l-am folosit cat am fost Asistent / Moderator CS.

Amu-l mai folosesc din cand in cand ca-mi era drag sa scriu asa.

Edited by Drops
Link to comment
Share on other sites

Sal'tari.

Domnu' Rusu.George urmarind tot ce ai scris in acest topic sa stii ca esti la un pas di un warn mic.

Pentru ca n-ai mai luat niciunu' pan'amu am descis sa-ti acord ... o rugaminte: comenteaza doar subiectu' topicului si nu la adresa colegilor.

Iti placi, nu-ti placi di la primu' tau post ( din acest topic ) a luat-o "discutia" pi aratura.

Domnu' flameru cu parere de rau ma vad nevoit sa fac apel la functia mea de Moderator FunMania.

Ai jignit un coleg ( colac peste pupaza ai facut referire si la mama lui ), limbaj trivial, ai mai luat warn-uri si ai mai avut chiar DP ( chiar de la un Moderator Global ).

Deloc incantat de situatie iti aplic asa: Warn Level Up cu DP 30 de zile.

Cu stima,

Io, nea' Moderator FunMania Drops

Sti ca se poate da doar warn/dpa mai putin de o luna,adica,30/31 zile,28 in februarie,sau 29 in anii bisecti?

Adica o luna,12 luni fac un an. Totusi,o luna , 30 DE ZILE wtf ?

A si btw,realizezi ca asta e FunMania,nu Discutii Generale / MTA / sectiuni mai serioase,nu ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sal'tare.

Luam quote drept dovada !

Sti ca se poate da doar warn/dpa mai putin de o luna,adica,30/31 zile,28 in februarie,sau 29 in anii bisecti?

Adica o luna,12 luni fac un an. Totusi,o luna , 30 DE ZILE wtf ?

A si btw,realizezi ca asta e FunMania,nu Discutii Generale / MTA / sectiuni mai serioase,nu ?

Te-ai uitat si-ai zis ca merita sa dai o replica moralizatoare Moderatorului acestei sectiuni ... doar tu l-ai numit, no ?

Ai avut recent de la mine Warn Level Up cu DPA 30 de zile.

Sry ... dar acum iei asa:

1. Warn Level Up pentru: off-topic, ironie "ieftina" si nu esti in pozitia de a lua la rost un Moderator LinkMania.

Plangerile la adresa Moderatorilor LinkMania se fac in acest topic DEDICAT - > Plangeri la adresa moderatorilor

2. Atingerea nivelului de 100 % atrage dupa sine urmatoarele: se scade un warn si se adauga Suspend 15 zile ( nu 28, nici 29 sau 30 etc. ).

Avertizare suplimentara: urmatoarele warn-uri vor presupune o perioada de Suspend mai mare !

Ca fapt divers ... am discutat in privat cu domnu' flameru si a inteles rostul pedepsei.

Asa ca interventia ta ... e dijeaba.

Cu stima,

Io, nea' Moderator FunMania Drops

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...