Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

acelasi_bandit

Deci nu se poate asa ceva.

Recommended Posts

Deci stateam io pe un spot in kanturu 3,era mic spotul n-am ce sa zic si deodata am observat ca aripa mea dreapta se misca mai lent decat cea stanga.A si sa va zic ,si staff-ul imi trece printre aripi.La alti SM nu am observat asta cand ataca cu es,sa fie un bug?

Credeti ca e din cauza es-ului ?

si a doua intrebare,de ce luceste setul la +13?

raspundeti pls .

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

Deci stateam io pe un spot in kanturu 3,era mic spotul n-am ce sa zic si deodata am observat ca aripa mea dreapta se misca mai lent decat cea stanga.A si sa va zic ,si staff-ul imi trece printre aripi.La alti SM nu am observat asta cand ataca cu es,sa fie un bug?

Credeti ca e din cauza es-ului ?

si a doua intrebare,de ce luceste setul la +13?

raspundeti pls .

setu la +13 ii apare o aura sau e altceva?

iar cat despre bug-ul asta de care zici u nu am auzit niciodata :blink:

Link to comment
Share on other sites

Deci stateam io pe un spot in kanturu 3,era mic spotul n-am ce sa zic si deodata am observat ca aripa mea dreapta se misca mai lent decat cea stanga.A si sa va zic ,si staff-ul imi trece printre aripi.La alti SM nu am observat asta cand ataca cu es,sa fie un bug?

Credeti ca e din cauza es-ului ?

si a doua intrebare,de ce luceste setul la +13?

raspundeti pls .

cred k ai fost afectat de radiatiile din Japonia :crazy:

ON e un bug vizual

Link to comment
Share on other sites

Deci stateam io pe un spot in kanturu 3,era mic spotul n-am ce sa zic si deodata am observat ca aripa mea dreapta se misca mai lent decat cea stanga.A si sa va zic ,si staff-ul imi trece printre aripi.La alti SM nu am observat asta cand ataca cu es,sa fie un bug?

Credeti ca e din cauza es-ului ?

si a doua intrebare,de ce luceste setul la +13?

raspundeti pls .

ai cancer la aripi , de ce luceste setul? detergent :lol:

Link to comment
Share on other sites

ai cancer la aripi , de ce luceste setul? detergent :lol:

eee ce-ai ba nebunule,e doar o raceala

acest topic este un pamflet si trebuie tratat ca atare http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=404729

doamne,tu crezi ca io am chef aici de glume? aripile mele au nevoie de tratament si voi faceti bascalie,na ca va spun io lui bunny

bunny esti aici?

Link to comment
Share on other sites

chair sunt curios ce o sa zica bny de topicul asta :angry2:

Este o gluma, in mod normal ar trebui s-o iei ca atare, nu sa te superi. Eu oricum activez rar de la o vreme, dar de fiecare data cand intram gaseam cate-un topic de-al tau, zilnic unul nou. Eu inteleg ca e normal sa pui intrebari atunci cand nu stii, si este chiar ideal sa faci topic, dar...ai cam exagerat, adica sa pui orice fel de intrebare posibila care iti vine minte mi se pare absurd. Gen de ce ninge in davias, sau mai stiu eu ce...

Il inchid, bandit avertisment, data viitoare suspend.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...