Jump to content
Razvan

Mafia 14 - "Die Glocke"

Recommended Posts

K acuma sunt eu Razvan. Imi cer scuze pentru ca nu am reusit sa imi implentez ideile asa cum planuisem: initial am avut un examen, apoi am avut probleme cu netul <pe care inca le mai am>, si nu cred ca voi fi prezent pana la sfarsitul jocului. In orice caz, ii multumesc lui Andix care mi-a tinut locul postand si organizand jocul in absenta mea! Evident urmatoarea editie de mafia va trebui sa fie organizata de altcineva <chiar daca probabil nu voi fi prezent, eu ii propun pe unul dintre andix sau luckyshot>.. Spor la joc si o seara placuta va urez! :tiphat:

#tymate! iti iau ceva de baut cand trec prin piatra neamt

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua .

Moare Equillibrium - bodyguard

Moare Memmorex - Politist

Jucatori ramasi in viata:

daddyyankee

dark_

wanksta

thor.

crazykid

narcisa

darkness03

2pac

falloutgirl

komisaru

nathaniel

Conditie de linsare: daca un jucator a strans la sfarsitul zilei 5 voturi impotriva sa.

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua .

Moare Equillibrium - bodyguard

Moare Memmorex - Politist

Jucatori ramasi in viata:

daddyyankee

dark_

wanksta

thor.

crazykid

narcisa

darkness03

2pac

falloutgirl

komisaru

nathaniel

Conditie de linsare: daca un jucator a strans la sfarsitul zilei 5 voturi impotriva sa.

Sa inteleg ca nathaniel nu trimisese tinta, tinand cont ca i-ai vizitat profilul recent ? :)

A mai facut cineva investigatii ?

A si Votez nathaniel .

Link to comment
Share on other sites

Pe Equi si pe narcisa i-am avut eu curati...De dark nu stiu nimic..

a avut dreptate memmorex in legatura cu equi ... si parca tot el a zis si ca Nathaniel este murdar

@Fall: Pe mine daca nu ma crezi putem sa il votam azi pe Nathaniel si o sa vezi ca am dreptate, cred ca sunt singura care a zis ca stie ceva sigur sigur de el ;)

si crazy spune ca nath e murdar so... votez nathaniel

Link to comment
Share on other sites

Pai ce ar mai putea zice, oricum au fost demascati :)) degeaba s`ar chinui sa nege

cam ai dreptate...nath nu a mai postat deee .. de vreo 10 pagini .. si ultima oara il apara pe lucyo :))

daca e psiho si este personaj neutru.. de ce apara pe cineva? :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...