Jump to content
Razvan

Mafia 14 - "Die Glocke"

Recommended Posts

Esti sigura ca blk este nas ? :-?

-- eram 100% sigura si inainte sa-l investighez :)) ..

-- si btw... am zis de vreo 5milioane de ori ca blk e nas.. cred ca asta este a 3-a zi de cand tot zic blk e naaaaaas... de ce nu crezi? oO

-- imi spune si mie cineva lista tuturor politistilor (presupusi) .. something is wrong there

Link to comment
Share on other sites

tentativa de a va arata ca sunt curata: daddy, tu ti-ai folosit abilitatile nocturne pe blk azi noapte. corect?

Wrong.. mi-am folosit abilitatea nocturna pe blk in noaptea dintre 17 si 18 Martie, iar noi suntem in 19.

tu nu ti-ai folosit abilitatile pe blk pana acum (ADICA EU)

ma rog...

mai se incurca lumea

WRONG AGAIN!!!

ai facut-o aseara atunci. nu mi-am mai folosit abilitatea pe el

WRONG x 3 (n-am folosit nimic pe blk aseara )

Are cineva vreo parere despre asta? Eu nu stiu ce sa cred ..

Si legat de nathaniel... am putea incerca, dar sa vedem ce mai aflam pana diseara

Link to comment
Share on other sites

Are cineva vreo parere despre asta? Eu nu stiu ce sa cred ..

Si legat de nathaniel... am putea incerca, dar sa vedem ce mai aflam pana diseara

atunci nu stiu cum ai reusit sa-ti dai seama ca-i mafiot (si direct nas) daca nu l-ai investigat deloc. s-a vorbit pe mess inseamna

Link to comment
Share on other sites

atunci nu stiu cum ai reusit sa-ti dai seama ca-i mafiot (si direct nas) daca nu l-ai investigat deloc. s-a vorbit pe mess inseamna

L-am investigat ... dar nu cand ai zis tu

Si faptul ca a iesit curat unui politist competent .. iar el lua apararea mafiotilor si incerca sa infunde politistii ..e destul de clar!!! Si pe langa astea .. eu si inca cineva.. lukl parca .. am incercat sa-l scoatem pe rapture, ca era evident ca nu e mafie .. si dintre toti blk trebuia sa proceseze ce ziceam noi acolo si sa-si dea seama ca avem dreptate. Si da, si-a dat seama ca aveam dreptate si ca rapture e politist.. si tocmai de aia l-a atacat cat a putut. Asa ca eram sigura de el pana sa-l investighez... da am zis sa fiu sigura sigura.

Si de superstar iti pot explica cum m-am prins. Dark_ a zis sa investighez chiar daca o sa mor, totusi sa incerc, iar superstar a sarit de cur in sus (nu mai stiu exact ce a zis). Ei bine.. next day, dark_ ne spune ca a fost blocat ... si de catre cine crezi? Pai da, de persoana care cu o noapte inainte facea urat ca dark_ imi spune sa investighez in continuare!!! Nu mai zic de cat de prost a jucat cand a cazut irnk .. fail total .. a postat de vreo 3 in apararea ei!!

Sper ca te-am lamurit ..

Link to comment
Share on other sites

L-am investigat ... da nu cand ai zis tu

nu-mi dau seama cum ai reusit atunci. intre 17-18 martie posibil sa fi avut o fereastra in care l-ai investigat, atunci mi-am folosit si eu abilitatile pe el si poate de asta nu apari in lista celor ce l-au investigat, dar e aiurea ca tu deja ziceai ca te-ai cam prins care-i nasul inainte de noaptea aia

inca sunt de parere ca s-a vorbit pe mess ca au picat mafiotii prea usor, but that's just me. poate ai tu un rol dat naiba...

votez blk

Link to comment
Share on other sites

Votez Blk.

Azi-noapte l-am investigat pe Nathaniel ca sa fiu sigur 100% si de Crazy_kid si de faptul ca Nathaniel e mafiot.

Eu zic ca astia sunt toti mafiotii...Mai trebuie gasit psihopatu.Eu zic ca e Komisaru sau Narcisa.Nu stiu...

Link to comment
Share on other sites

nu-mi dau seama cum ai reusit atunci. intre 17-18 martie posibil sa fi avut o fereastra in care l-ai investigat, atunci mi-am folosit si eu abilitatile pe el si poate de asta nu apari in lista celor ce l-au investigat, dar e aiurea ca tu deja ziceai ca te-ai cam prins care-i nasul inainte de noaptea aia

inca sunt de parere ca s-a vorbit pe mess ca au picat mafiotii prea usor, but that's just me. poate ai tu un rol dat naiba...

votez blk

Ti-am explicat mai sus cum mi-am dat seama de blk si superstar .. si cred ca e destul de logic si ca n-am avut nevoie sa-mi spuna cineva. Si de ce zici ca au picat prea usor? Eu mi-am putut utiliza abilitatile de un nr limitat de ori .. si am demascat doar 2 mafioti .. ceilalti au picat datorita politistilor .. care sunt cu gramada dupa cum vezi. >_<

Link to comment
Share on other sites

Votez Blk.

Azi-noapte l-am investigat pe Nathaniel ca sa fiu sigur 100% si de Crazy_kid si de faptul ca Nathaniel e mafiot.

Eu zic ca astia sunt toti mafiotii...Mai trebuie gasit psihopatu.Eu zic ca e Komisaru sau Narcisa.Nu stiu...

Eu propun sa scapam intai de mafioti si dupa de psihopat. Totusi, cand o sa eliminam psihopatul, unul dintre cei ramasi o sa devina psihopat si tot asa. Cred . . .

Oricum, psihopatul actual cred ca este neutru, din moment ce nu moare nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am explicat mai sus cum mi-am dat seama de blk .. si cred ca e destul de logic si ca n-am avut nevoie sa-mi spuna cineva. Si de ce zici ca au picat prea usor? Eu mi-am putut utiliza abilitatile de un nr limitat de ori .. si am demascat doar 2 mafioti .. ceilalti au picat datorita politistilor .. care sunt cu gramada dupa cum vezi. >_<

whatevs

nu-mi poti schimba parerea

Link to comment
Share on other sites

votez blk

@Fall: Pe mine daca nu ma crezi putem sa il votam azi pe Nathaniel si o sa vezi ca am dreptate, cred ca sunt singura care a zis ca stie ceva sigur sigur de el ;)

Votez Blk.

Azi-noapte l-am investigat pe Nathaniel ca sa fiu sigur 100% si de Crazy_kid si de faptul ca Nathaniel e mafiot.

Eu zic ca astia sunt toti mafiotii...Mai trebuie gasit psihopatu.Eu zic ca e Komisaru sau Narcisa.Nu stiu...

votam nath sau lasam blk? :-s

Link to comment
Share on other sites

inca sunt de parere ca s-a vorbit pe mess ca au picat mafiotii prea usor, but that's just me. poate ai tu un rol dat naiba...

Daca te referi la mine sa stii ca te inseli, nu merg pe simpatizari sau ' am ciuda pe asta , hai sa-l linsez de la mine ' :P

O sa vezi asta la sfarsit :)

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca stau toti un sa schimbe voturile iar? sau conteaza ordinea? oricum pica amandoi

avand in vedere ca niciunu nu mai posteaza .. m-am gandit ca poate nu mai joaca .. si ca nici nu ne mai ataca noaptea :P. De asta ziceam sa alegem unul dintre ei, ala care pare mai activ xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...