Jump to content
Razvan

Mafia 14 - "Die Glocke"

Recommended Posts

sa stii ca nu toate rolurile au activitate , precum ai tu,mafioata mica :tiphat:

te hotarasti? Sunt psiho sau mafiot? Mai incearca ...

Pai ce sa zic/ fac? Sa ma bag asa aiurea in mijlocul discutiei?

si vrei sa te invit eu? :))

@dark_ : degeaba investighez ca oricum nu mai aflati ce am descoperit...

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa inchizi acum , daca e southboy e mafie, sugerez insistent sa-l lasam pe blk in pace si maine sa votam irnk sau narcisa

dar ce repede rezolvi tu problema,este?simplu sa arunci cu noroi ,ca asa iti vine tie pff

@ legat de ziua... daca nu e toata lumea on,eu zic ca nu prea se merita...apoi ii derutam :)

Link to comment
Share on other sites

dar ce repede rezolvi tu problema,este?simplu sa arunci cu noroi ,ca asa iti vine tie pff

@ legat de ziua... daca nu e toata lumea on,eu zic ca nu prea se merita...apoi ii derutam :)

Incerci cumva sa iti salvezi amicul mafiot?:)

plus ca sunt destule voturi , nu inteleg de ce sa mai pierdem timpul

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa inchizi acum , daca e southboy e mafie, sugerez insistent sa-l lasam pe blk in pace si maine sa votam irnk sau narcisa

CEEEEEE? Daca eu mor diseara iar blk va scapa va dau foc la forum -_-

este nas oamenilor ... trust me .. in legatura cu rapture am avut dreptate, o sa vedeti ca si in legatura cu lucyo -_-

Link to comment
Share on other sites

votez in functie de ce moare asta-seara si de cum se reactioneaza maine , e ok ? ;;)

si asa s-ar putea sa mor la noapte din cauza ca unii vorbesc aiurea. np

Incerci cumva sa iti salvezi amicul mafiot?:)

plus ca sunt destule voturi , nu inteleg de ce sa mai pierdem timpul

ti se pare ca salvez pe cineva?s-a mai intamplat sa se mai inchida jocul inainte de ora la care trebuia..si useri respectivi ..s-au suparat,vai,orice as zicea,CLAR ESTI MAFIEEEEEEEEEE,doamne ce conceptii.

Link to comment
Share on other sites

CEEEEEE? Daca eu mor diseara iar blk va scapa va dau foc la forum -_-

este nas oamenilor ... trust me .. in legatura cu rapture am avut dreptate, o sa vedeti ca si in legatura cu lucyo -_-

n-o sa mori ba,n-o sa mori,ca n-o sa fie atat de idioti sa te omoare dupa ce i-ai acuzat pe toti 3 ( sau 4 )

Link to comment
Share on other sites

si asa s-ar putea sa mor la noapte din cauza ca unii vorbesc aiurea. np

ti se pare ca salvez pe cineva?s-a mai intamplat sa se mai inchida jocul inainte de ora la care trebuia..si useri respectivi ..s-au suparat,vai,orice as zicea,CLAR ESTI MAFIEEEEEEEEEE,doamne ce conceptii.

nu vad vreun motiv pentru care sa isi schimbe votul cei care l-au votat pe lucyo (?)

btw ati uitat de : Politist Incepator

• Uneori rezultatele anchetelor sale sunt gresite, dupa o regula pe care o decide moderatorul.

@deci nu imi mai sariti in cap aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua! Nu este gasit nimeni mort..

*revin cu edit

Jucatori ramasi in viata:

daddyyankee

superstar

equi

dark_

wanksta

thor.

irnk

crazykid

narcisa

blk

darkness03

memmo

2pac

falloutgirl

komisaru

nathaniel

Conditie de linsare: daca un jucator a strans la sfarsitul zilei 8 voturi impotriva sa.

Unul dintre personaje pleaca dimineata de la hotel, Auzindu-se motorul masinii sale, toti ceilalti soldati se trezesc, si in mare graba incearca sa il prinda din drum. Intr-un final ajung cu totii intr-o pestera.. undeva pe un munte strabatut de o multitudine de paduri de conifere.. Oare au ajuns cu totii acolo unde isi dorea acest personaj misterios sa-i aduca? ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...