Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RyLa

Duelul

Recommended Posts

Deci dai in arena linistit pe spot,esti on si vine unu si iti da duel in prostie... e permis ? corect ?

Daca o face de cateva ori,treaca-mearga.Daca in schimb,in loc sa faci xp pe propriul spot stai si dai cancel la duel e deranj.Asta presupune din partea ta un nr. considerabil de poze si fi convins ca respectivul va fi pus la respect de catre moderatori.N-ar fi primul si nici ultimul caz.

Link to comment
Share on other sites

Daca o face de cateva ori,treaca-mearga.Daca in schimb,in loc sa faci xp pe propriul spot stai si dai cancel la duel e deranj.Asta presupune din partea ta un nr. considerabil de poze si fi convins ca respectivul va fi pus la respect de catre moderatori.N-ar fi primul si nici ultimul caz.

sa vedem ce zic cei din staff, e stresant knd vine cate un ratat d`asta cu duel

Link to comment
Share on other sites

Guest Probleme Psihice

ca sa numai zic ca am print cu un caracter Crissie sau cv de genul.. in care zice ... unde prinde Royal da duel toata noaptea :| cu un astefel de print..si inca 2-3 cand da duel..cred ca ajung :)

Link to comment
Share on other sites

Nu se specifica nicaieri ca e interzis sa dai DUEL la un om pe spot! :readthis:

Astea fiind zise, pentru atitudinea care o are Royal-ul m-am decis sa le fac cate o vizita noaptea cand sunt afk pe spot.

In cazul meu nu se pune problema de duel excesiv, decat o singura provocare, iar chestia cu printul in care declar razboi Royalului, chiar ma amuzi :coffee:

E vreo problema daca eu am o problema personala cu Royal-ul? Nu cred ca incalc nici un regulament cat timp nu va injur si nu incalc regulamentul din joc.

Chestia e ca, daca sunteti on nu va deranjeaza omul, adica ori apasati pe Cancel si va vedeti de treaba ori acceptati si probabil mi-o iau in freza :)

Prea v-ati obisnuit sa lasati noaptea AFK si cand va conturba omul ripostati. Dar nu vi se pare josnic sa veniti cu char de sacrificiu si sa luati spoturi?

Aveti 2 variante, ori stati ON si apasati Cancel ori lasati cu /RE OFF si riscati SS :)

Va saluta,

Crissie

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Ms Crissie ei miau dat pk azi deci deseara ma duc si eu prin arena sa le dau duel :))) ms de sfat

Royal incalco orice regula vin bk si dau pk direct pe spot asa am patit in k7 de 2 3 ori pana acuma de ce nu leas da si eu duel vin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...