Jump to content
GoodHope

Lansare Ipad 2

Recommended Posts

Apple lanseaza iPad 2

Apple va lansa in aceasta seara noua generatie a tabletei iPad. Prima generatie, lansata in urma cu un an de zile, domina la ora actuala piata tablet-PC-urilor, dar suprematia sa este amenintata de noua serie de tablete bazate pe Google Android 3.0 HoneyComb. Va reusi Apple sa faca fata noilor provocari?

sursa: http://life.hotnews.ro/stiri-gadget-835444...eaza-ipad-2.htm

Apropo, este si live: http://www.engadget.com/2011/03/02/live-from-apples-ipad-2-event/?sort=newest&refresh=60

Link to comment

Deci e exact ce trebuia sa fie ipad 1 doar ca ala deja a fost cumparat de milioane de dobitoci care acum o sa cumpere si ipad 2 iar peste un an ipad 3 si tot asa.

p.s. a spune ca domina piata tabletelor e ca si cum ai spune ca domini concursul de masturbare. il castigi doar ca esti singurul care participa.

Link to comment
Guest Antikrist

puteau la fel de bine sa-l numeasca iFail pe primul. Sunt curios de modelul nou in schimb, si mai ales de mult laudatul sistem Android al rivalilor de la Goagale.

Link to comment

puteau la fel de bine sa-l numeasca iFail pe primul. Sunt curios de modelul nou in schimb, si mai ales de mult laudatul sistem Android al rivalilor de la Goagale.

@blk: Daca nu stii,mai bine nu comentezi,sunt tablete de la Samsung,Google si de la Apple,nu e singurul participant la acest ,,razboi''.

De ce iFail pe primul? Oamenii care n-au avut incredere in primul iPad o sa fie impresionati de acesta.

Link to comment

@blk: Daca nu stii,mai bine nu comentezi,sunt tablete de la Samsung,Google si de la Apple,nu e singurul participant la acest ,,razboi''.

De ce iFail pe primul? Oamenii care n-au avut incredere in primul iPad o sa fie impresionati de acesta.

Or sa intre si HP si Blackberry pe aceasta piata.

Link to comment
Guest Antikrist

@blk: Daca nu stii,mai bine nu comentezi,sunt tablete de la Samsung,Google si de la Apple,nu e singurul participant la acest ,,razboi''.

De ce iFail pe primul? Oamenii care n-au avut incredere in primul iPad o sa fie impresionati de acesta.

de ce iFail? uite de ce: un pret excesiv pentru un iPod touch in varianta mai mare. Nu zic ca gadgetul in sine e prost, doar pretul il face sa para...absolut idiot.

Plus ca iPod-ul e mai mobil=> DOUBLE WIN

Link to comment
Guest Mr. Taylor

Sincer va spun Ipad e frumos ca design, dar ca tehnologie este cam tragic, nu este dezvoltata <_< , eu cred ca singura chestie care difera sunt denumirile care se refera la tehnologia adaugata la ea. Am si eu unu si am dat pe el 1.000 $. -_-

Link to comment

Sincer va spun Ipad e frumos ca design, dar ca tehnologie este cam tragic, nu este dezvoltata <_< , eu cred ca singura chestie care difera sunt denumirile care se refera la tehnologia adaugata la ea. Am si eu unu si am dat pe el 1.000 $. -_-

Ce iPad ti-ai luat tu la 1.000$? Smells fishy.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...