Jump to content
Razvan

Inscrieri / Aftergame Mafia 13

Recommended Posts

chestiile astea ti le-as putea povesti in particular ,asta daca esti cuminte ;;)

equi,"e" rele femeile,asa-i ?

LE: se pare ca m-a mancat UNDEVA.......retrag cuvintele numai vorbim despre femei :sef:

da? sunt , cand? unde?:wub:

Link to comment
Share on other sites

@lucky ora zilei

Aici te contrazic putin, in ziua in care am murit eu (cu vot instant, corect) a tinut vreo 4 ore, practic a inceput la ora 12:00 si a tinut pana pe la 3 si ceva (scuza-ma daca gresesc), desi probabil la prima impresie nu conteaza, dar daca incepeai ziua de ex (la ora 14:00, zic asta pentru ca atunci iese lumea de la un liceu/facultate) iar eu apucam sa zic ce am investigat, respectiv sinister. Daca apucam sa zic ca sinister era mafiot, castigau cetatenii. Bine, sa zic ca a fost un eveniment neplacut, merita evitat pe viitor.

Pana am postat eu, s-au facut 2 pagini =))

pai da asta nu e problema mea.... asa tu nu puteai de la 12, altii nu puteau de la 4 samd. eu de unde sa stiu la cat terminati voi orele. initial, am vrut sa fac sa se incepa la 6 seara si sa tina pana la 6 a doua zi, dar mi-au sarit cativa in cap ca tine prea mult. asa de la 12 la 12, altfel trece noaptea. oricum, cand se decid orele, chiar nu se poate tine cont de ce vrea fiecare :P

Link to comment
Share on other sites

Asa asa, suna bine pana acum.

Fi atent cum nu baga de seama blk ce zic de warn, vezi tu ...?

Imi dai link sau ai impresia ca iti caut eu prin 15 editii si 3000 posturi sa vad cand trebuia sa iei tu warn down? Eu stiu ca am dat mereu la cei indicati de organizator.

asta aveam si eu in minte, dar am zis ca probabil stiu deja raspunsul la intrebarea: daca vreti sa fie similar celui organizat de black (fara sa se stie rolul celui ce tocmai a murit), sau similar celui organizat de lucky?

Si eu stiam dar de-asta e misto sa organizezi tu jocul. Nu prea conteaza ce vor ceilalti ^_^

Link to comment
Share on other sites

dada lucky ai dreptate :D .. am sa le mai transmit si eu asta in pm-ul cu rolul.

@sugestie .. "loterie"

-> fiecare imi da pm* si incearca sa ghiceasca daca rolul pe care il va avea va fi negativ sau pozitiv. Daca ghicesti, odata cu rolul vei primi un obiect aleatoriu (din cele de aici). Daca nu imi trimiti pm pana maine la ora 20:00, se noteaza ca si cum nu ai fi ghicit.

pro/contra?

ps: Welcome old friend :P

Link to comment
Share on other sites

lukl ce av frumos ai.

lucky,dar cum sa dam pm fara sa intram pe profilul moderatorului? ii raspundem la ala in care ne-a zis el rolul,nu?

hai ca-ti dau acum pm silenr,deci pro.

a si va zic de pe acum ca daca sunt eu mafia,lucian moare primul ca isi da seama repede ca sunt ...

Link to comment
Share on other sites

lukl ce av frumos ai.

lucky,dar cum sa dam pm fara sa intram pe profilul moderatorului? ii raspundem la ala in care ne-a zis el rolul,nu?

hai ca-ti dau acum pm silenr,deci pro.

a si va zic de pe acum ca daca sunt eu mafia,lucian moare primul ca isi da seama repede ca sunt ...

ai sub avatarul lui 2 butoane. unul e pentru pm

Link to comment
Share on other sites

lukl ce av frumos ai.

lucky,dar cum sa dam pm fara sa intram pe profilul moderatorului? ii raspundem la ala in care ne-a zis el rolul,nu?

hai ca-ti dau acum pm silenr,deci pro.

a si va zic de pe acum ca daca sunt eu mafia,lucian moare primul ca isi da seama repede ca sunt ...

Daca folosesti butonul de PM de la posturile userului nu ii vizitezi profilul. :-?

Link to comment
Share on other sites

dada lucky ai dreptate :D .. am sa le mai transmit si eu asta in pm-ul cu rolul.

@sugestie .. "loterie"

-> fiecare imi da pm* si incearca sa ghiceasca daca rolul pe care il va avea va fi negativ sau pozitiv. Daca ghicesti, odata cu rolul vei primi un obiect aleatoriu (din cele de aici). Daca nu imi trimiti pm pana maine la ora 20:00, se noteaza ca si cum nu ai fi ghicit.

pro/contra?

pana maine? deci ai facut deja rolurile?

Link to comment
Share on other sites

pai mi se pare normal intai sa dai rolurile, sa inchizi inscrierile, sa fii sigur ca nu-ti da nimeni rolurile peste cap si apoi sa ne pui sa-ti dam pm cu ce credem ca suntem. nu zic ca n-o sa fii obiectiv, dar e mai normal intai sa aloci rolurile si apoi sa-ti dam pm. acum nu are niciun sens... mai rau de incurci aiurea.

Link to comment
Share on other sites

pai mi se pare normal intai sa dai rolurile, sa inchizi inscrierile, sa fii sigur ca nu-ti da nimeni rolurile peste cap si apoi sa ne pui sa-ti dam pm cu ce credem ca suntem. nu zic ca n-o sa fii obiectiv, dar e mai normal intai sa aloci rolurile si apoi sa-ti dam pm. acum nu are niciun sens... mai rau de incurci aiurea.

gura femeie

silen, intai ar trebui sa dai rolurile si sa inchizi inscrierile. e mai bine asa. cum faci tu acum s-ar putea sa te incurci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...