Jump to content
Razvan

Inscrieri / Aftergame Mafia 13

Recommended Posts

oricum nimeni nu tine cont de ce zic politistii asta e adevarul

am zis de la inceput de fallout si degeaba , fiecare cum vroia

am zis fallout murdara, a trecut ziua, am zis iar si chiar daca o votam voi tot votati pe altul

si am bagat lancelot fara nici o investigatie

si pe rapture l-ati lasat aiurea ca si pe fallout :))

Link to comment
Share on other sites

oricum nimeni nu tine cont de ce zic politistii asta e adevarul

am zis de la inceput de fallout si degeaba , fiecare cum vroia

am zis fallout murdara, a trecut ziua, am zis iar si chiar daca o votam voi tot votati pe altul

si am bagat lancelot fara nici o investigatie

si pe rapture l-ati lasat aiurea ca si pe fallout :))

eu am reusit ca mafiot sa ii fac sa voteze pe cine vreau eu si tu nu ai reusit ca politist , trebuie sa sti sa fi convingator :lol:

Link to comment
Share on other sites

eu am reusit ca mafiot sa ii fac sa voteze pe cine vreau eu si tu nu ai reusit ca politist , trebuie sa sti sa fi convingator :lol:

Nu am nimic cu tine,dar mi s-a parut ca ai jucat foarte prost.Rapture a jucat mult mai bine.Parerea mea :D .

In cazul meu ,inteleg oarecum de ce m-au votat afara chiar daca le-am zis ca o sa omor mafioti.Dar cu liquid ce ati avut mha?

Pentru un moment am crezut ca sunteti toti mafioti,dar dupaia mi-am dat seama ca unii voteaza impotriva "binelui" doar pentru ca sunt putin fustrati...

Link to comment
Share on other sites

dar cu MINE ce au avut?

eu asta nu-nteleg.

dintre toti jucatorii, de ce m-ati ales pe mine? de doua ori!

a doua editie (din trei <_<) in care eu sant prima tinta.

Esti amenintator.

Hai cu urmatoarea.Dar daca si de data asta voteaza lumea aiurea :| .....

Link to comment
Share on other sites

ai uitat de 2 personaje care au contribuit pentru ca lucrurile sa se desfasoare asa :D

Lukl, sincer ..in locul tau as tacea, sincer as tacea.

faza aia m-a facut sa cred ca nu trebuie sa ma bazez 100% in thor

as fi facut-o daca nu era asa dobitoc liquid. acum pe bune, lasand la o parte orice pica as avea pe el in momentul asta, a avut o prestanta de mafiot pe ultima suta de metri

Prestanta de mafiot, l-am scos pe gazerock + ca pe la inceput nu prea am activat (ai spus tu ca jucator curat nu trebuia sa joc asa, cand am vazut ce voturi dati nu m-am mai rabdat, singura mea greseala a fost ca m-am grabit sa iau eu atitudine ca doctor, dar m-am bazat pe faptul ca seara nu pot murii, iar ziua am niste cetateni competenti pe care ma pot baza ..1 singura secunda nu m-am gandit ca tu sa ma votezi, equilibrium stiam ca o sa-mi tina partea, wanksta m-a socat ..apoi southboy nu stiu ce-a facut.

ca sa nu zic cum am jucat eu

Macar ai bun simt si nu mai face atata zarva, prieteniistiudece.

Vezi ca nu te-ai uitat bine 8-|

Cat m-am chinuit sa-i fac sa voteze rapture si ei au devotat instigati de....liquid :) :

"Lucian prietene, te stiu! :D

Nu trebuie sa negi asta.. :(

Da, stiu ..din nou fac aceasi greseala doar de a elimina un om. Rapture e de-al nostru, curat.

devotez rapture, votez gazerock"

Si chiar daca si gazerock era mafiot , era mai usor de intuit decat rapture care v-a fraierit din miscari :)

Eh asta e, waiting for the next game :D

Rapture v-a fraierit din miscari, mai tinere, de cate ori ti-a zis thor rapture e murdar iar tu faci ce? Ma votezi pe mine? Tu ai facut ce ai facut, dar te-ai prostit enorm, enoorm. Sti ce mult conta un vot al tau, cand era cazul?

liquid ,agresiv joci!!!!!!!!!!!!! :crazy:

pe liquid il inteleg si eu ca l-au apucat dracii cand a vazut cat de prost votati

politistii va pun mafioti pe tava si voi votati dupa cum vi se scoala..

Pai, Irina, gandeste-te ca thor a zis ca-i murdara fallout, la cati competenti au murit pana atunci era foarte putin probabil ca thor sa fie tot competent, dar desii si-a nimerit tinta m-am gandit ca-i de ala care primeste aleatoriu investigatile, cand moare thor si vad ca-i competent, desii cu o zi inainte tot de Lucian m-am legat, in dimineata aia m-am mobilizat si l-am votat, era clar ..lucian era curat desii m-am legat de el aiurea, eram sigur ca-i nas. In fine, votez frumos rapture, si le zic foarte clar aveti grija la lukl => wanksta, de ce? Ma wanksta, spune-mi si mie ce-ai jucat? Cand thor a zis clar ca-i mafiot, la fel si southboy (nici nu stiu daca mai era viu atunci). Lucian, oricat am gresit cand te-am acuzat, aveai N motive sa-ti dai seama ca nu-s murdar si foarte putine sa crezi ca as fi. Pentru orgoliul tau personal sa pierdem o editie e pacat, nu aveam orgasm daca castigam ...daca ati fi gandit putin mafia asta era a noastra de mult.

Ca medic, am jucat prost. A fost primul meu rol de medic si am fost putin cam paranoic, eram sigur ca ma ataca astia noaptea la greu, politistii desii au fost 4 competenti nu prea s-au aratat, sa-mi dau seama sa-i salvez ..sa-i ..sau poate nu stiu eu juca din postura de medic. Indiferent de ce rol am avut in toate editiile (multe jucate pana acum) am jucat asa haotic, incercam scenarii puneam roluri doar sa-mi dau seama de cine-i bun si cine-i rau. De lukl si rapture stiam, gazerock la fel. Ce-a fost asa greu?

EU SEF PE TOATA MAFIA , RAPTURE MIC COPIL !

eu am reusit ca mafiot sa ii fac sa voteze pe cine vreau eu si tu nu ai reusit ca politist , trebuie sa sti sa fi convingator :lol:

Rusine, rusine, rusine.

Link to comment
Share on other sites

politistii desii au fost 4 competenti nu prea s-au aratat, sa-mi dau seama sa-i salvez ..sa-i ..sau poate nu stiu eu juca din postura de medic.

eu am zis de vreo 2 ori sa ma apere vreun medic si in ziua de dinainte sa mor, am zis ca vreau sa investighez pe rapture si pe nu stiu mai cine si ca o sa am nevoie de un medic sa ma apere. eu sa investighez, el sa ma apere.

Link to comment
Share on other sites

Lukl, sincer ..in locul tau as tacea, sincer as tacea.

Prestanta de mafiot, l-am scos pe gazerock + ca pe la inceput nu prea am activat (ai spus tu ca jucator curat nu trebuia sa joc asa, cand am vazut ce voturi dati nu m-am mai rabdat, singura mea greseala a fost ca m-am grabit sa iau eu atitudine ca doctor, dar m-am bazat pe faptul ca seara nu pot murii, iar ziua am niste cetateni competenti pe care ma pot baza ..1 singura secunda nu m-am gandit ca tu sa ma votezi, equilibrium stiam ca o sa-mi tina partea, wanksta m-a socat ..apoi southboy nu stiu ce-a facut.

Macar ai bun simt si nu mai face atata zarva, prieteniistiudece.

Rapture v-a fraierit din miscari, mai tinere, de cate ori ti-a zis thor rapture e murdar iar tu faci ce? Ma votezi pe mine? Tu ai facut ce ai facut, dar te-ai prostit enorm, enoorm. Sti ce mult conta un vot al tau, cand era cazul?

Pai, Irina, gandeste-te ca thor a zis ca-i murdara fallout, la cati competenti au murit pana atunci era foarte putin probabil ca thor sa fie tot competent, dar desii si-a nimerit tinta m-am gandit ca-i de ala care primeste aleatoriu investigatile, cand moare thor si vad ca-i competent, desii cu o zi inainte tot de Lucian m-am legat, in dimineata aia m-am mobilizat si l-am votat, era clar ..lucian era curat desii m-am legat de el aiurea, eram sigur ca-i nas. In fine, votez frumos rapture, si le zic foarte clar aveti grija la lukl => wanksta, de ce? Ma wanksta, spune-mi si mie ce-ai jucat? Cand thor a zis clar ca-i mafiot, la fel si southboy (nici nu stiu daca mai era viu atunci). Lucian, oricat am gresit cand te-am acuzat, aveai N motive sa-ti dai seama ca nu-s murdar si foarte putine sa crezi ca as fi. Pentru orgoliul tau personal sa pierdem o editie e pacat, nu aveam orgasm daca castigam ...daca ati fi gandit putin mafia asta era a noastra de mult.

Ca medic, am jucat prost. A fost primul meu rol de medic si am fost putin cam paranoic, eram sigur ca ma ataca astia noaptea la greu, politistii desii au fost 4 competenti nu prea s-au aratat, sa-mi dau seama sa-i salvez ..sa-i ..sau poate nu stiu eu juca din postura de medic. Indiferent de ce rol am avut in toate editiile (multe jucate pana acum) am jucat asa haotic, incercam scenarii puneam roluri doar sa-mi dau seama de cine-i bun si cine-i rau. De lukl si rapture stiam, gazerock la fel. Ce-a fost asa greu?

Rusine, rusine, rusine.

ce o arzi in vrajeli , zi-mi mie unde am jucat eu prost , cand l-ati votat pe rapture in prima zi , el nu era acasa , daca nu va indreptam atentia spre gazerock nu mai castigam :)

Link to comment
Share on other sites

oricum nimeni nu tine cont de ce zic politistii asta e adevarul

am zis de la inceput de fallout si degeaba , fiecare cum vroia

am zis fallout murdara, a trecut ziua, am zis iar si chiar daca o votam voi tot votati pe altul

si am bagat lancelot fara nici o investigatie

si pe rapture l-ati lasat aiurea ca si pe fallout :))

ideea e ca pe aici se mai si minte...asa putea sa zica fiecare ca lucica are pasarica si nu... hmm :yum:

Link to comment
Share on other sites

Hai ca deja lucrurile au devenit clare pentru mine cand ati decis sa ma votati ca nu postez prea des pe forum cand deja aveati investigat si evident murdar cel putin un mafiot. Normal ca Mafia wins lejer. Cred ca puteau castiga si cu un singur clan.

Brainiac.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca deja lucrurile au devenit clare pentru mine cand ati decis sa ma votati ca nu postez prea des pe forum cand deja aveati investigat si evident murdar cel putin un mafiot. Normal ca Mafia wins lejer. Cred ca puteau castiga si cu un singur clan.

Brainiac.

Nu te pot contrazice.Eu chiar nu am vrut sa te votez.Dar tot jocu am jucat rolul de oaie.Ce votau unii,votam si eu.

Prima data cand am jucat ca psiho.Mai am de invatat. :(

Link to comment
Share on other sites

iar ati avut ceva de impartit cu mine. atacat de 3 ori in 2 nopti? oO

nu am avut nimic cu tine :P doar ca am vrut sa il acuz indirect pe lance care ai zis ca e ceva ciudat cu el . Mi-a iesit dar am murit si eu :))

aaa,si foarte de cacat a jucat Komisaru , daca nu se ataca asa, nici eu nici andix nu muream prea devreme . I-am zis ca vreau sa-l votez de la inceput ca oricum va avea instant , dar el nu sa votez falloutgirl,cum naiba arata sa ma bag si eu ca nubul intre toti pusi pe komisaru sa votez falloutgirl? Lu' andix i-am zis sa nu se mai bage asa pentru el ca o sa pice toata vina pe el , dar a vrut sa-l apere ... n-am vrut sa se supere komisaru',ca daca era dupa mine il votam imediat dupa ce l-a votat lucian,macar sa ma scot pe mine,ca el era ca si dus .. :| aiurea ..

Data viitoare nu mai ascult pe nimeni :D

ps. SilenR mai fa tot tu,dar vezi ca mi-a zis andix ca vrea sa organizeze cu tine :D vreau sa-mi iau revansa ;;) si baga iar 2 mafii ca e mult mai misto asa

Link to comment
Share on other sites

iar ziua am niste cetateni competenti pe care ma pot baza ..1 singura secunda nu m-am gandit ca tu sa ma votezi

hahahahaha

aceeasi cetateni pe care i-ai acuzat toata ziua fara sa ai vreo treaba? eu sa nu te votez dupa ce show ai facut? funny

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha

aceeasi cetateni pe care i-ai acuzat toata ziua fara sa ai vreo treaba? eu sa nu te votez dupa ce show ai facut? funny

Aia sa fie greseala mea. Oricum ai jucat prost, n-ai avut intuitiee, intuitiee.

Ce-am afirmat eu :

2 clanuri - corect

ca un clan are nas, un clan are consigliere - corect

Gazerock mafiot - corect

Rapture mafiot - corect meritele lui thor

Lukl trebuie avut grija - confirmat

Lucian nas - gresit

daca le pui in balanta, te ia cu durere de cap.

Asta numesc eu intuitie

Link to comment
Share on other sites

Aia sa fie greseala mea. Oricum ai jucat prost, n-ai avut intuitiee, intuitiee.

Ce-am afirmat eu :

2 clanuri - corect

ca un clan are nas, un clan are consigliere - corect

Gazerock mafiot - corect

Rapture mafiot - corect meritele lui thor

Lukl trebuie avut grija - confirmat

Lucian nas - gresit

daca le pui in balanta, te ia cu durere de cap.

Asta numesc eu intuitie

Pe Gazerock eu l-am gasit.But still,good game :D .

Link to comment
Share on other sites

Aia sa fie greseala mea. Oricum ai jucat prost, n-ai avut intuitiee, intuitiee.

Ce-am afirmat eu :

2 clanuri - corect

ca un clan are nas, un clan are consigliere - corect

Gazerock mafiot - corect

Rapture mafiot - corect meritele lui thor

Lukl trebuie avut grija - confirmat

Lucian nas - gresit

daca le pui in balanta, te ia cu durere de cap.

Asta numesc eu intuitie

nici eu n-am crezut faza cu clanurile. stiam ca-s 2. minteam ca sa te contrazic pe tine doar, ca na...altceva n-aveam ce face

asa ca faptul ca ai fi nimerit vreun mafiot nu ma incalzeste cu nimic

si de ce-ai mai sarit pe mine daca stiai SIGUR de rapture? nu uita ca ai zis ca e curat la un moment dat. asa ca erai mai confuz ca o baba la laptop. lasa tu fazele cu intuitia

Link to comment
Share on other sites

nici eu n-am crezut faza cu clanurile. stiam ca-s 2. minteam ca sa te contrazic pe tine doar, ca na...altceva n-aveam ce face

asa ca faptul ca ai fi nimerit vreun mafiot nu ma incalzeste cu nimic

si de ce-ai mai sarit pe mine daca stiai SIGUR de rapture? nu uita ca ai zis ca e curat la un moment dat. asa ca erai mai confuz ca o baba la laptop. lasa tu fazele cu intuitia

Ce eufemism, ce are c? ai nimerit mafio?i, doar aici juc?m pe nasturi. Imi spui tu mie c? pe tot parcursul jocului n-ai fost votat, cât timp pe parcursul nop?ii nu puteai fi omorât, iar la investiga?ii ie?eai curat ar fi fost culmea ca un mafiot s? te acuze a?a pe sec. Normal c? n-ai adunat, pân? când te-am observat eu ..prea te puneai bine pe lâng? to?i, prea incercai s? fi prieten cu toat? lumea ?i n-ai fost niciodat? in momentul critic al unei zile, s? fi persoana care s? fi marcat o zi. De asta te-am b?nuit. (?tiind c? este un na?, erai pe tiparul perfect)

Cu o zi inainte te-am b?nuit pe tine, pe rapture l-am b?nuit ?ti când? Când il votam to?i pe gazerock ?i el a zis -dac? nu e mafiot pleca?i ori tu ori lukl-, pe urm? când a murit thor ?i am v?zut c? era competent l-am votat pe el, de?ii cu o zi inainte tot de tine m-am legat, nici nu te-am pomenit când l-am votat pe rapture. Dar v-a?i l?sat manipula?i de 2 mafio?i, +wanksta care ..wankstaaaaa ..

Serios, o putem duce la nesfâr?it, r?mâi tu imp?cat c? ai avut orgasm când mai votat ?i gata, you won.

Link to comment
Share on other sites

Ce eufemism, ce are c? ai nimerit mafio?i, doar aici juc?m pe nasturi. Imi spui tu mie c? pe tot parcursul jocului n-ai fost votat, cât timp pe parcursul nop?ii nu puteai fi omorât, iar la investiga?ii ie?eai curat ar fi fost culmea ca un mafiot s? te acuze a?a pe sec. Normal c? n-ai adunat, pân? când te-am observat eu ..prea te puneai bine pe lâng? to?i, prea incercai s? fi prieten cu toat? lumea ?i n-ai fost niciodat? in momentul critic al unei zile, s? fi persoana care s? fi marcat o zi. De asta te-am b?nuit. (?tiind c? este un na?, erai pe tiparul perfect)

Cu o zi inainte te-am b?nuit pe tine, pe rapture l-am b?nuit ?ti când? Când il votam to?i pe gazerock ?i el a zis -dac? nu e mafiot pleca?i ori tu ori lukl-, pe urm? când a murit thor ?i am v?zut c? era competent l-am votat pe el, de?ii cu o zi inainte tot de tine m-am legat, nici nu te-am pomenit când l-am votat pe rapture. Dar v-a?i l?sat manipula?i de 2 mafio?i, +wanksta care ..wankstaaaaa ..

Serios, o putem duce la nesfâr?it, r?mâi tu imp?cat c? ai avut orgasm când mai votat ?i gata, you won.

meriti un lol

atat de epic e post-ul asta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...