Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Al3Xutza17

Nu se poate rezolva problema asta:

Recommended Posts

Am mai intrebat odata un admin,mi s`a spus ca de la,lag nu cade bok(si seara sa fie lag asa mare pe server sa nu pice bok?)...De 3 zile fac invazii noaptea si nu cade bok.Si asa acum greu prinzi un golden +5 si cand il omori nu cade bok :banghead: ..in 3 nopti crek nu au picat mai mult de 12-15 bok.. numa in seara asta 5:-s :crybaby: .

Link to comment
Share on other sites

Nu il mai omora cu triple shoot, foloseste ice sau penetration si nu vei mai avea probleme. Asa mi-au zis si mie adminii, este lag pe server si de aceea nu pica, sau... este lag, bok-ul pica dar nu-l vezi tu=))

Cu sm zic..omor cu ice..dar ce lag noaptea la ora 4 dim :-s

Link to comment
Share on other sites

si mie mi s-a intamplat. i-am dat cu pistolu si n-a picat. iar cand am dat cu shotgun-ul mi-au picat 2 bok dintr-un golden :peace:

@OT: problema e veche. a mai fost semnalata in trecut, dar degeaba :)

S`a ajuns prea de tot boom zic eu..intr`o noapte sa nu pice 5 bokuri :-s.

Link to comment
Share on other sites

un restart de server..la vremea lui cu problemele constatate si cele ce vor mai aparea ar face bine..totusi nu cred ca se va mai mentine aceeasi versiune :)

e imposibil la orice joc sa nu existe buguri..pe masura ce sunt reparate apar altele asa ca.. nu esti singurul caruia i se intampla asta..pana la urma urmei depinde de noroc..toti facem invazii..

Link to comment
Share on other sites

Este o problema de era si pe 97d si pe orice versiune vrei tu.

problema asta este de lag,nu mai vorbi aiurea.

sunt de acord cu tine. totusi nu stiu daca se poare repara bugul...din cate stiam a fost reparat si dupa ceva timp a reaparut..precizez inca odata nu sunt sigur de asta.asa imi aduc aminte.in fine...cum spuneam e ceva ce se intampla la toata lumea asa ca nu e careva defavorizat...asa ca..let's play si sa lasam deoparte nazurile si mofturile.

Link to comment
Share on other sites

Este o problema de era si pe 97d si pe orice versiune vrei tu.

problema asta este de lag,nu mai vorbi aiurea.

Nu are cum sa fie de la lag, nu ai sa auzi niciodata un bk sa se planga pe motivul acesta, problema este de la speed-ul skill-ului cu care omori goldenul, mie unul doar atunci cand omor cu IceStorm (sm) sau cu Triple shoot (elf) nu imi pica bok-ul (probabil mai sunt si alte skill-uri la care nu pica bok-ul). Daca folosesti un skill care trage mai rar, bok-ul pica cu siguranta.

Link to comment
Share on other sites

Bine daca tu sti mai bine ca mine. un player care doar a jucat MU si nu a intrat mai amanuntit in joc. asa e ca tine !

Vai,ma scuzi.Dati-i ma moderator astuia,nu vedeti cat se implica?Ai intrat pe acolo prin sql ,te-ai plimbat,a fost frumos?Poze ai facut?

soare nu e de mirare ca esti batjocura linkmaniei :tiphat: .

cine il sustine pe soare in rolul de moderator? ''LET'S DO IT SOARE ! ''

Link to comment
Share on other sites

Vai,ma scuzi.Dati-i ma moderator astuia,nu vedeti cat se implica?Ai intrat pe acolo prin sql ,te-ai plimbat,a fost frumos?Poze ai facut?

soare nu e de mirare ca esti batjocura linkmaniei :tiphat: .

cine il sustine pe soare in rolul de moderator? ''LET'S DO IT SOARE ! ''

eu zic sa ai grije cum postezi pe viitor nu cred ca te am jignit cu ceva . doar am zis de ce este aceea problema.. si cat despre batjocora linkmania.. vrei sa vezi ca ajungi tu bajocora mea ;;) ? so..... Posteaza daca ai ceva de spus in legatura cu acest subiect daca nu . bye .

o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa ai grije cum postezi pe viitor nu cred ca te am jignit cu ceva . doar am zis de ce este aceea problema.. si cat despre batjocora linkmania.. vrei sa vezi ca ajungi tu bajocora mea ;;) ? so..... Posteaza daca ai ceva de spus in legatura cu acest subiect daca nu . bye .

o zi buna.

dude ,pai aberezi ,asta e singura problema.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...