Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BaroSica

Intrebare

Recommended Posts

Am vazut ca au postat mai multi la plangeri ca X foloseste //gt . Mi se pare ceva corect ... cine foloseste sa ia 99. Dar in cazul in care X nu a folosit //gt ... ce`l care posteaza nu pateste nimik?

Se da nefondata pentru asta? Sau si aici ... depinde de admin ... ?

Link to comment
Share on other sites

asteapta sa vedem logurile si dupa aia vezi

esti prea sigur pe tine , tu ala care mancai dinobug pe paine asta vara

mai lasatio drq

Nu a folosit //gt ce`l care a fost pe -D@nzel- ... asa ca nu are ce sa apara.

Dar nu este vorba de asta aici. Ma intereseaza daca se da de fiecare data ss pentru nefondata.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca au postat mai multi la plangeri ca X foloseste //gt . Mi se pare ceva corect ... cine foloseste sa ia 99. Dar in cazul in care X nu a folosit //gt ... ce`l care posteaza nu pateste nimik?

Se da nefondata pentru asta? Sau si aici ... depinde de admin ... ?

ai omis ceva amice

Am vazut ca au postat mai multi la plangeri ca X foloseste //gt . Mi se pare ceva corect ... cine foloseste sa ia 99. Dar in cazul in care X nu a folosit //gt IN MOMENTUL ALA.. ce`l care posteaza nu pateste nimik?

Se da nefondata pentru asta? Sau si aici ... depinde de admin ... ?

da ma surprinde faptul ca ceri sa ia altii suspend ca vezi doamne ti-ar aduce tie, corectitudinea intruchipata, acuzatii nefondate. stim cu totii ca ai folosit gt pentru a recupera spoturi, si la cs-uri.

@daca se dovedeste ca a folosit gt, sa i se dea 99 si pe barosanu si pe sica. :D

Link to comment
Share on other sites

ai omis ceva amice

@daca se dovedeste ca a folosit gt, sa i se dea 99 si pe barosanu si pe sica. :D

ce-ti mai place tie sa te bagi,sa ceri ss-uri cand e vorba de unu din HH,lu sadi iau dat 99 pe toate caracterele?te bagi si tu in seama ca...

Link to comment
Share on other sites

tioiei sau ce nick are pe forum(sau in game), cred ca este unul din cei mai corecti player de pe acest servar.

il stiu din 2006, nu exista un alt player mai corect decat el si eu :right:

sa fie pedepsiti toti cei ce folosesc tot felul de programe.

hai sa auzim de bine fara programe, programele si alte kk-aturi, este un joc, comportati-va fair play.

Link to comment
Share on other sites

tioiei sau ce nick are pe forum(sau in game), cred ca este unul din cei mai corecti player de pe acest servar.

il stiu din 2006, nu exista un alt player mai corect decat el si eu :right:

sa fie pedepsiti toti cei ce folosesc tot felul de programe.

hai sa auzim de bine fara programe, programele si alte kk-aturi, este un joc, comportati-va fair play.

lol,you fail once per second..Am vazut asta si pe la alte topicuri...

Ar trebui sa primeasca nefondata ca si la alte plangeri. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu putem verifica logurile intr-o zi, sunt foarte mari, aceste plangeri nu fac decat sa ne indice intervalul orar in care exista posibilitatea sa se fi folosit //gt. Nu se da suspend pentru nefondata, atat timp cat nu este o plangere in adevaratul sens al cuvantului.

Recomand celor ce mai au astfel de plangeri sa trimita PM lui ija sau oricarui moderator pentru a evita astfel de topicuri.

PS. Ti-e frica sa nu te prinda careva ? :)) (nu vreau raspuns)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...