Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

F@NT@

Haideti la cs si cand ataca hh

Recommended Posts

Guest bogdan87

boom inca n-a fost la nici un cs cu ally royal :-s

care tot srv? eu vad doar 5 guilde ?

care boddom ? e doar 1 ? face diferenta 1?

atuncia inseamna ca deaia sunteti voi la podea cum ca nu e gunit ?

care speed cioby ? daca tu nu esti capabil sa intri in camera cu tot partyul si sa ramai fara bufe nu inseamna ca ceilalati au speed

si de obicei hotu striga hotu ... tu deocamdata ai un ss de speed la activ pe servarul ala fantoma Zohan sau cum ii zice , deci ce te tot cufuresti atata pe tine

si te bati cu pumnii in piept pe aici

putem spune ca si HH a luat castelu ca ia ajutat addictedu + cioby ultima data nu ? cum sau dus ei si cioby si-a facut ally lui si addicted sau bagat cu royal , cum au pierdut castelu

hai sa nu ne mai dam asa importanti si sa ne batem cu pumnii in piept ca vezi doamne ce cinstiti suntem noi

ps: vin eu la castel , fiti pe faza ca cer printuri :photo:

ba eu cred ca u nu stii ce vorbesti,u nu stii care e diferenta intre speed si abuz scripet (asta am folosit eu pe zohan)dar u nu faci diferenta si imi zici mie ca Rosica si Liquidlove nu au spedu?

esti dus rau

pa :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

cu click stanga? :blink:

punctuletz eu n-am fost ma la nici un CS de mai bine de 3 luni cred, daca nu si mai mult. intram, faceam o caterinca pe global si ieseam.

sa inteleg ca va este dor de mine? :D

Eu am zis in trecut :)

Daca nu am putut sa vin diminica la CS (probleme personale) asta nu inseamna ca saptamana asta nu am sa fiu prezent. :>

Te asteptam, eventual inchide si topicu .. raspunsu` intrebarii a fost dat .. :)

Daca mi se va aproba cererea,contati pe mine.

Dak .. :)

tre sa fii inscris ca sa tii switch :D

de unde ati scos-o pe asta cu tot serverul? cand veneau astia din addicted si cioby la voi sa va ajute nu era tot aia? acuma ca au schimbat tabara gata suntem tot serverul si corcitura pe deasupra :))

deh pentru unii muma si pentru altii ciuma

p.s. l-ati vazut pe boom la vreun cs? vorbiti aiurea ca de obicei

Esti noob sincer ..

Ce zic eu si ce intelegi u

Ajutoru lui boom = ca a facut dreptate si a intrat si in HH si in honey , el a fost cu capu pe umeri si a filmat la cs sa faca mu`ul mai frumos "pe draq "

Link to comment
Share on other sites

cand mai dati si voi pe la cs? cand atacau honey erati cate 2 , cand ataca hh nimeni ... cum au facut ei gura ca vor admin la cs asa vrem si noi ... va rog sa ne onorati cu prezenta. o seara buna.

raman la parerea ca la cs e necesara prezenta a cel putin 2-3 admini impartiali ptr o buna desfasurare a game'ului. :) s-au vazut destule hackuri pana acu..parerea mea.cel mai bun sa castige!

Link to comment
Share on other sites

so.. am vorbit azi dimineata cu vdragosh si a zis ca pana saptamana viitoare o sa imi monteze prize la fiecare poarta a castelului si pe pod in valley of loren. asa nu o sa mai existe riscul sa raman fara baterie la camera de filmat :D

Link to comment
Share on other sites

so.. am vorbit azi dimineata cu vdragosh si a zis ca pana saptamana viitoare o sa imi monteze prize la fiecare poarta a castelului si pe pod in valley of loren. asa nu o sa mai existe riscul sa raman fara baterie la camera de filmat :D

asha boom, ardei pe toti :)))

Link to comment
Share on other sites

so.. am vorbit azi dimineata cu vdragosh si a zis ca pana saptamana viitoare o sa imi monteze prize la fiecare poarta a castelului si pe pod in valley of loren. asa nu o sa mai existe riscul sa raman fara baterie la camera de filmat :D

=)))))))

Link to comment
Share on other sites

so.. am vorbit azi dimineata cu vdragosh si a zis ca pana saptamana viitoare o sa imi monteze prize la fiecare poarta a castelului si pe pod in valley of loren. asa nu o sa mai existe riscul sa raman fara baterie la camera de filmat :D

daca vrei s`o faci fao fara exceptii

Link to comment
Share on other sites

fara exceptii am facut si pana acu. daca as fi luptat impotriva honey la cs-uri, probabil ca i-as fi prins si pe ei. nu vreau sa dezgrop rahatul, dar se pare ca ati uitat de topicul facut de mine cum ca unii aveau speed/dinobug (bineinteles ca adusesem si dovezile necesare). din pacate topicul ala a fost ingropat si dat uitarii mai mult sau mai putin intentionat :)

Link to comment
Share on other sites

fara exceptii am facut si pana acu. daca as fi luptat impotriva honey la cs-uri, probabil ca i-as fi prins si pe ei. nu vreau sa dezgrop rahatul, dar se pare ca ati uitat de topicul facut de mine cum ca unii aveau speed/dinobug (bineinteles ca adusesem si dovezile necesare). din pacate topicul ala a fost ingropat si dat uitarii mai mult sau mai putin intentionat :)

si dc nu revii in forta, chiar am avea nevoie de oameni ca tn la cs, tin minte ca nimeni nu folosea speed,dino, etc in preajma ta fara sa fie taxat. acum sa ajuns sa se de-a combo pe mobi din tarkan :)) da pai la cs...

Link to comment
Share on other sites

si dc nu revii in forta, chiar am avea nevoie de oameni ca tn la cs, tin minte ca nimeni nu folosea speed,dino, etc in preajma ta fara sa fie taxat. acum sa ajuns sa se de-a combo pe mobi din tarkan :)) da pai la cs...

doar eu aveam voie in zona lui de actiune cu speed :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Allianta HHuntarZ va multumeste frumos pt prezenta adminilor la cs , chiar ati fost multi nu credeam ca puteti intra atati pt un amarat de cs de la care apar toate certurile si atatea topicuri deschise doar pt a se plange lumea in loc sa vina cu sugestii privind bugurile si alte probleme ale serverului .

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

Ce spuneti de astea...tinand cont ca era full agil si vit bk-ul pe care am jucat (Tribix) + mana shield si buff.

eu_bk

LiNU

faceti pariu cu mn ca nici eu_bk nici Linu nu o sa ia ss?

desi se vede clar in filmulete cat de curat sa jucat la cs :tiphat:

brotherhod te-ai obosit degeaba

PS:raspunsul stii care e "Closed sa evitam spamul si o sa se verifice"

=))

Link to comment
Share on other sites

/\sTeR

liquidlove,RoDvAiLaR

Nu sunt in masura sa comentez asupra filmuletelor, dar banuiesc ca sunt destui care se pricep si stiu

Mentionez aveam full agil , vit , mana shield de la un sm full , buff, si set red dragon lk dd + 13 + op defense increase

Vizionare placuta.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...