Jump to content
Finnick

Primaria din Bishkek va impusca 10 000 de caini maidanezi

Recommended Posts

nu sunt vegetarian , dar una este sa mananci alimente de la animale crescute special pentru asta , pentru a fi transformate in mancare ( asta este menirea lor .. ) decat sa omori niste cani nevinovati .. tu nu poti sa intelegi .. nu crezi in Dumnezeu

app , chiar esti Superstar ? daca esti atunci vaide viata ta :)

Hahaa, ai ajuns si tu sa crezi magariile alea? Ce rost ar avea sa-mi fac 6 conturi de pe care sa postez cand as putea sa postez linistit de pe asta si sa-mi maresc post count-ul ca un no-lifer ce nu merge in cluburi de fite ce sunt? Acum, ca Dark_ nu e SupeRstaR, ce mai ai sa-i zici? :))

Nu trebuie sa crezi in dumnezeu ca sa iti dai seama ce inseamna moarte, mai exact moartea unui animal. Ba chiar e mai grav sa crezi in ceva si sa te gandesti la moarte. ;)

Link to comment

spuse cel cu justin bieber la avatar ahahaha

@anywayz, Eu trec aproape zilnic pe langa javre,iar cand ma uit in ochii lor vad singuratate,tristete,dorul de a avea o familie,faptul ca sunt asa de tristi si ca ar vrea sa manance si ei ceva ... pana cand vine un camionagiu si ma baga in pis** mammii mele pentru ca stationez pe trecerea de pietoni :( .

P.S. Vrem un topic "Primaria din Bishkek va impusca 10 000(+) de tigani" de tigani ^_^

off: highvoltage? eram sigur ... bai parosule,ca sa nu-ti zic altfel,unde naiba il am eu pe bieber la avatar? ar trebui sa te tunzi ca nu prea mai vezi bine.

mai zici ca nu te suporta diriginta ta,nu mi se pare ciudat,nu prea te suporta nimeni

on : raman la ideea mea,ori te imprietenesti cu ei,ori iti iei un aparat cu ultra sunete si ai rezolvat treaba

Link to comment
Guest Cryptal_Darkness

off: highvoltage? eram sigur ... bai parosule,ca sa nu-ti zic altfel,unde naiba il am eu pe bieber la avatar? ar trebui sa te tunzi ca nu prea mai vezi bine.

mai zici ca nu te suporta diriginta ta,nu mi se pare ciudat,nu prea te suporta nimeni

on : raman la ideea mea,ori te imprietenesti cu ei,ori iti iei un aparat cu ultra sunete si ai rezolvat treaba

mersi de compliment

Sa ma tund?pentru tine? oh wait,eu nu`mi tin parul tip mop,so, stfu>gtfo

si ce legatura are diriga si vecinul cel pocait care ma face satanist de fiecare data cand ma vede?

hai,inapoi la ascultat castori.

@tybork,pls no dp :angel:

Link to comment

una este sa mananci alimente de la animale crescute special pentru asta , pentru a fi transformate in mancare ( asta este menirea lor .. )

pai uite, vezi tu...asta-i o chestie relativa. indienii nu mananca vaci. de ce oare cand asta e menirea lor? nu le merg gratarele acolo? chinezii mananca sobolani. noi de ce nu mancam? iti zic eu de ce: pentru ca omul decide ce trebuie sa moara si ce nu in asa fel incat sa-i serveasca scopurile personale. niciun animal nu are o menire bine definita, moare tot ce se poate ca sa ne fie noua mai bine, pentru ca suntem fiinta suprema, ne permitem. asta-i adevarul. iar acesti caini vor muri tot pentru asta. pentru ca ne musca si ne incurca si nu ne place

@tybork,pls no dp :angel:

grow some balls

Link to comment
Guest Cryptal_Darkness

ma luciane ma,hai ma ce mama dracu,mai las`o pe asta cu grow some hairy balls.

am zis sa nu`mi deie dpa,pentru ca are boala pe mine(nu ca as spama eu),si am dpa/suspend/perma ban pe vreo 4 conturi :((

Link to comment

nu sunt vegetarian , dar una este sa mananci alimente de la animale crescute special pentru asta , pentru a fi transformate in mancare ( asta este menirea lor .. ) decat sa omori niste cani nevinovati .. tu nu poti sa intelegi .. nu crezi in Dumnezeu

app , chiar esti Superstar ? daca esti atunci vaide viata ta :)

Aha si cine te'a pus pe tine in postura de a decide care animale sunt "menite pentru a fi mancate" si care nu ?

Sau hai sa'ti mai pun o intrebare de'asta, hotarasti tu care caini sunt vinovati sau nu? sau pisici? capre? oameni?

Crezi tu in dumnezeul tau mai cu masura ca deja te crezi fiinta suprema prin topicurile astea.

Link to comment
Guest Cryptal_Darkness

Aha si cine te'a pus pe tine in postura de a decide care animale sunt "menite pentru a fi mancate" si care nu ?

Sau hai sa'ti mai pun o intrebare de'asta, hotarasti tu care caini sunt vinovati sau nu? sau pisici? capre? oameni?

Crezi tu in dumnezeul tau mai cu masura ca deja te crezi fiinta suprema prin topicurile astea.

da`i ma pace,e tard rau

deci bai cristi,daca ai un cutit in mana,un foc,niste condimente si un caine in fata,esti in mijlocul junglei,iar elicopterul care te va salva va veni peste o saptamana,lasa`ma sa ghicesc,stai si mori dracu de foame ca sa nu te bate dumnezeu ca i`ai mancat fiinta,si ca devi satanist si ce mama dracu mai debiteaza mintea ta de incuiat dinamovist

dar propabil ca nu,eu nu pot sa inteleg,pt ca eu nu cred in dumnezeu.

si nu mai baga comentarii pe profilul meu ca il imputi.

Link to comment
Guest Cryptal_Darkness

in loc sa dati vina pe caini , dati vina pe stapanii care isi abandoneaza cainii cand sunt pui , poate ei ar trebui impuscati , credeti ca caini astia au aparut ca prin minune ? nuuuuuuuu.

imi veni o gluma cu lucian la postul tau,dar am uitat ca el e pedofil.

acum o sa ma injure pe PM(sau aici),dar observa ca mi`a dat block wahahaha

ar trebui construite adaposturi,nu impuscati

Link to comment

Cryptal_Darkness - 3 zile dpa din prea multe motive, si stai linistit ca nu am boala pe tine :).

Dark__ - warn up pentru spam(nu pentru prima oara) si cu aceasta ocazie as dori sa te rog sa te calmezi cu postatul pe langa subiect in care mai mult ii provoci pe restul la cearta...bineinteles, toate astea daca tii la contul tau.

Subiect inchis!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...