Jump to content
gexy

Ce faci dupa o partida de sex sau amor?

Recommended Posts

Dupa o partida de amor? :-?

Aprind o tigara savurand pe deplin momentul, merg la dush si dupa in pat, trebuie sa imi recapat energia pierduta. :D

Exact la fel procedez si eu, nu pricep de ce dushul precedeaza tigara "de dupa". Este primul "calmant" de dupa furtuna (doar in cazul fumatorilor), dushul survine dupa laudele de vin dupa: ai fost tare iubitule/iubitule,mai incet! iubire stai!. 

 Te-ai chinuit atât de mult să ne explici ce-i ăla un duş încât mi-am dat seama că eşti virgin. ;(

 

Inca o interventie de acest gen si vei primi bonus warn up.

Edited by Angel
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dușul e raiul pe pământ după și o porție dublă de mâncare... iar dacă se mai poate și un somn, e bine venit! :clap:

 

Eu nu ingurgit nimic cand fac sex. Nu stiu altii.

 

Legat direct de subiect, dupa sex nu fac ceva anume mereu, dar cred ca unul dintre lucruri e intrebarea pe care o adesez partenerei: "E totul OK?". Asa, din respect pentru ea. 

Era vorba după. :)

Link to comment
Share on other sites

Dupa o partida de amor? :-?

Aprind o tigara savurand pe deplin momentul, merg la dush si dupa in pat, trebuie sa imi recapat energia pierduta. :D

Exact la fel procedez si eu, nu pricep de ce dushul precedeaza tigara "de dupa". Este primul "calmant" de dupa furtuna (doar in cazul fumatorilor), dushul survine dupa laudele de vin dupa: ai fost tare iubitule/iubitule,mai incet! iubire stai!. 

 Te-ai chinuit atât de mult să ne explici ce-i ăla un duş încât mi-am dat seama că eşti virgin. ;(

Asa e, sunt un tatic virgin. Ce ne-am face fara atatia "pareristi destepti"....

Link to comment
Share on other sites

Cred ca majoritatea femeilor au ceva cu dusul dupa sex...sa cred ca ceva ce trebuie sa faci neaparat dupa sex? sau e ceva genetic voua....va simtiti mai murdare dupa ce ati facut sex si repede la dus sa spalati ? eu tind sa cred ca asta e!

Eu sincer intodeauna dupa ce am facut sex cu iubita, ma pun sa dorm...sau daca e zi, atunci ma duc direct la frigider, beau ceva sau mananc bine! nu ma grabesc sa merg la dush, imi place sa ma pastrez in "mireasma actului sexual" suna cam aiurea stiu...dar fiecare cu ce il doare!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca majoritatea femeilor au ceva cu dusul dupa sex...sa cred ca ceva ce trebuie sa faci neaparat dupa sex? sau e ceva genetic voua....va simtiti mai murdare dupa ce ati facut sex si repede la dus sa spalati ? eu tind sa cred ca asta e!

Eu sincer intodeauna dupa ce am facut sex cu iubita, ma pun sa dorm...sau daca e zi, atunci ma duc direct la frigider, beau ceva sau mananc bine! nu ma grabesc sa merg la dush, imi place sa ma pastrez in "mireasma actului sexual" suna cam aiurea stiu...dar fiecare cu ce il doare!

Nu ții cont și de locul în care termină partenerul? 

 

Domnilor, doar un simplu dus faceti dupa o partida de amor?

Hai sa punem si un mic comentariu, doar nu ne doare tastatura, sau ne doare?

E scumpă apa caldă, nu își permite lumea să stea mai mult de un simplu duș. 

 

O intreb cu ce gust ar vrea sa fie urmatorul prezervativ.

Slăbuț. 

Link to comment
Share on other sites

Un dush rapid (pt ca se pare ca s-a scumpit apa calda incepand de la postul anterior si nu ne mai permitem o baie decat daca avem pile la vecinul sa ne inunde), beau un pahar de apa sa imi recapat energia si apoi (in functie de momentul zilei) work, la tv sau somn.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca majoritatea femeilor au ceva cu dusul dupa sex...sa cred ca ceva ce trebuie sa faci neaparat dupa sex? sau e ceva genetic voua....va simtiti mai murdare dupa ce ati facut sex si repede la dus sa spalati ? eu tind sa cred ca asta e!

Eu sincer intodeauna dupa ce am facut sex cu iubita, ma pun sa dorm...sau daca e zi, atunci ma duc direct la frigider, beau ceva sau mananc bine! nu ma grabesc sa merg la dush, imi place sa ma pastrez in "mireasma actului sexual" suna cam aiurea stiu...dar fiecare cu ce il doare!

 

Femeile sunt mai sensibile și predispuse bolilor genetice, de aceea igiena intimă este foarte importantă, mai ales după o partidă de sex.

Nu că ne simțim în mod neaparat ”murdare”, mai mult ține de sănătatea corpului nostru, evitând anumite infecții și predispuneri genitale.

Și ca o dovadă că nu spun baliverne Apasă-mă

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O intreb cu ce gust ar vrea sa fie urmatorul prezervativ.

 

Ciudat.

 

Eu întreb care este următoarea poziție „din clasament”. :

Mă recunosc, în zilele bune nu ne limitam doar la un act sexual. :D

 

Ce bine te simți după o noapte albă și un duș relaxant în brațele partenerului/partenerei. Eu mai am obiceiul să mă „cubăresc” la pieptul lui să îl simt cât mai aproape și așa să dorm. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

In primul rand mai stau cateva minute in pat sa meditez la cat de bun am fost. Dupa care ma bag la un dushumescu. Dupa care ma bag la 2-13 fumigene. Dupa care ma bag in pat. Mai meditez un pic la cat de bun am fost. Dupa care ma culc. Frumos nu ? :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

In primul rand mai stau cateva minute in pat sa meditez la cat de bun am fost. Dupa care ma bag la un dushumescu. Dupa care ma bag la 2-13 fumigene. Dupa care ma bag in pat. Mai meditez un pic la cat de bun am fost. Dupa care ma culc. Frumos nu ? :rofl2:

 

Câtă modestie zace-n tine. :rofl2:

Las-o pe ea să-ți spună cât de bun ești. Frumos, nimic de zis. :))

Link to comment
Share on other sites

Ma duc fac un dush si ies afara de parca nu sar fi intamplat nimic ..

 

Eu știu că o partidă de amor nebun te obosește (cel puțin pe mine), cum poți să ieși afară de parcă nimic nu s-ar fi întâmplat?

 

@Eu sunt singura la care îi tremură genunchii după o partidă? :rofl2: 

Decât să ies afară mai bine stau în vana plină de spumă. :D

Dus + o tigara +inca o bere/un sprit si :lazy:

 

Se vede că ai îmbătrânit, bei bere după o partidă. Cu șprițul sunt deacord (atât timp cât vinul este roșu :D ) :tongue:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...