Jump to content
Finnick

Lady GaGa fumeaza marijuana si bea cand compune piese noi!

Recommended Posts

eu beau cola ca sa am inspiratie si skill la canter...

fiecare cu ce se simte bine.

@blk nu conteaza cata muzica faci sau ce faci atata timp cat "vinzi".

mai mult muzica se face pentru "aia care asculta" nu pentru profesori.

daca muzica ta are succes printre rupti ai dat lovitura. vezi si biver.

cand vrei sa ai un produs de succes incerci sa atragi pe "aia multi". asa s-au tampit si jocurile si muzica, etc.

Link to comment

O simpla imitatie a Madonnei.

-Clasificata fiind :educatie rigida catolica ,incearca sa socheze,viata personala controversata,muzica si voce mediocre,look si show-uri extravagante.Doar ca Madonna e un icon al postmodernismului.

Pe scurt asa o paparuda cu succes ;in ziua de azi nici nu mai trebuie sa ai voce ca sa fi cantaret.

Link to comment

Atunci tu cu ce drept ne critici pe noi? Sa stii ca prefer barurile alea, vezi mai jos de ce.

Cat sa iasa si el o data pe luna si a doua zi sa-i chioraie matele dar sa fie mandru ca a fost in cel mai scump bar din oras... Altfel nu-mi explic atitudinea.

tu asa traiesti ? =)) asa faci tu de dai exemplu ? ei bine stai tu calm referitor la situatia mea materiala ca nu te priveste :) eu iti dadeam exemplu ce asculta lumea buna..daca tu faci parte din alta categorie de disperati de calculator e problema ta. =)) ai inteles prietene?acu fara ofense..nu mai fi suparat..si nu iti mai da cu parerea din ce vezi la stiri la tv sau pe gugal.ro :rofl1: esti chiar comic..

PS: ce s-auda manelarii de haus' minimal trace etc muzica comerciala. guta' in za' gaus. maxim am zis dam din buric ca traim in Romania..get a life.

Link to comment

tu asa traiesti ? =)) asa faci tu de dai exemplu ? ei bine stai tu calm referitor la situatia mea materiala ca nu te priveste :) eu iti dadeam exemplu ce asculta lumea buna..daca tu faci parte din alta categorie de disperati de calculator e problema ta. =)) ai inteles prietene?acu fara ofense..nu mai fi suparat..si nu iti mai da cu parerea din ce vezi la stiri la tv sau pe gugal.ro :rofl1: esti chiar comic..

PS: ce s-auda manelarii de haus' minimal trace etc muzica comerciala. guta' in za' gaus. maxim am zis dam din buric ca traim in Romania..get a life.

Te amuzi de propriile cuvinte sau de ce razi ? :-?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...