Jump to content
Finnick

Lady GaGa fumeaza marijuana si bea cand compune piese noi!

Recommended Posts

stire_6842_image.jpg

"Beau foarte mult whiskey si fumez marijuana atunci and scriu," a declarat GaGa intr-un interviu recent.

Lady GaGa a fost recent invitata lui Andreson Cooper in emisiunea acestuia, 60 Minutes, ocazie cu care a vorbit despre modul in care compune piesele, care sunt persoanele care o influenteaza cel mai mult si multe altele.

Lady GaGa a recunoscut ca mare parte din succesul ei se datoreaza viciilor ei. In cadrul interviului artista spune, "Fumez foarte multa iarba cand compun muzica. Nu voi ascunde adevarul pentru 60 Minutes si nu voi spune ca sunt o tipa complet treaza si curata, pentru ca nu sunt. Beau foarte mult whiskey si fumez iarba atunci cand scriu."

Gaga, care s-a luptat in trecut cu dependenta de cocaina, insista ca fanii ei tineri sa nu urmeze exemplul ei prost - dar refuza sa minta despre viciile ei. "Nu fac asta foarte mult pentru ca imi afecteaza vocea. Nu vreau sa incurajez copiii sa foloseasca droguri, dar... ceea ce fac artistii gresit este ca mint. Eu nu vreau sa-mi mint fanii."

Vezi interviul complet mai jos.

http://www.youtube.com/watch?v=dKrHqD2yAUI&feature=player_embedded

Sursa: MTV

  • Upvote 4
Link to comment

Cat de fantastic, un artist de c*c** cu vicii de c*c**. Nu am nimic cu consumatorii de marijuana, dar cu fatuca asta si multi artisti contemporani, total deplasati din subiectul "muzica" care mai de care cu o excentricitate mai falsa si cretina pentru atentia mediei, am o oarecare scarba. Cu toate ca si MJ si altii au avut diferite "fitze" pentru a atrage media, panarama asta le depaseste pe toate. Si mai mult decat atat este si bine vazuta de catre public, care inghite orice gogoasa. De ce moare Gary Moore si nu moare una din milioanele de vite cantaretze? (Gaga, Inna, Bieber si alti so-called artists cu nume scurte sa si le poata pronunta)

OT: Stire cretina, sau e careva care n-a auzit de Bob Marley? (nu ca ar fi fost el primul) Cred ca e cam vechi obiceiul deja.

Link to comment

E o stire de senzatie, ar trebui sa ne miram, gen " :blink: , wow , lady gaga consuma marijuana si bea whiskey :o ", si eu beau palinca de bihor cand compun poezii si nu ma laud.

Poate lady gaga a dorit sa sublinieze ca duce o viata la extrem, sper sa fie pe marginea prapastiei.

Link to comment
Guest alt fan HighVoltage

NU NE PASAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 zile pauzaaaaaaaa

Edited by Tybork
Link to comment

Imi pare rau de cei care o urmeaza, sfaturile care le da ea sunt unele de caracter general in niciun caz ceva unicat precum vad fanii ei, oricarui om care-i functioneaza partea logica din creier nu ar agrea felul in care se imbraca ea sau stilul de viata care-l duce.

Link to comment
Guest alt fan HighVoltage

nu prea conteaza ce face ea dar important ii ca nu e fake , e originala ;)

nu poti sa spui ca n-are voce.

nu are voce

vezi,pot sa spun

Link to comment

Poate ca are voce, dar muzica ei e de rahat.

poker face e de rahat?sau just dance? au facut furori :) eu n-as crede..are si alte melodii bune..oricum la ce tehnologie se foloseste acu e mare diferenta intr-e o melodie prezentata ca mp3 in studio .. si cu totul altceva e cand o prezinta LIVE fara efecte. asta e general valabil astazi. putini sunt care folosesc doar vocea curata :)

Link to comment

poker face e de rahat?sau just dance? au facut furori :) eu n-as crede..are si alte melodii bune..oricum la ce tehnologie se foloseste acu e mare diferenta intr-e o melodie prezentata ca mp3 in studio .. si cu totul altceva e cand o prezinta LIVE fara efecte. asta e general valabil astazi. putini sunt care folosesc doar vocea curata :)

Da, ea, Bieber si altii fac furori pentru ca la momentul actual pustoaice de 12 ani cu puf pe picioare dicteaza ce se asculta si ce nu...

Link to comment

Da, ea, Bieber si altii fac furori pentru ca la momentul actual pustoaice de 12 ani cu puf pe picioare dicteaza ce se asculta si ce nu...

Invata sa faci diferenta intre muzica, videoclip si caracter. Apoi te astep cu bratele deschise sa disecam impreuna industria muzicala actuala.
Link to comment

OK..SA INTELEG CA LUMEA CARE MERGE IN CLUBURILE DE FITE DIN IASI SI ASCULTA GAGA AU 12 ANI :) =)) MA FACI SA ZAMBESC PRIETENE..

Chiar era nevoie de caps lock? De basinosii (n-am un cuvant mai potrivit) din cluburile alea putin imi pasa, eu ma raportam la ce vad in jurul meu, la majoritatea adolescentelor si pre-adolescentelor.

Asa, ce e de discutat legat de industria muzicala actulala, 2dor? Ce imi poti spune despre muzica de azi?

Link to comment

OK..SA INTELEG CA LUMEA CARE MERGE IN CLUBURILE DE FITE DIN IASI SI ASCULTA GAGA AU 12 ANI :) =)) MA FACI SA ZAMBESC PRIETENE..

Ok, ia'ti ciocatele in picioare si du'te in club sa o asculti pe lady gogu. Apoi vino pe forum si spune'ne daca te simti mandru, daca te simti implinit si original.

Ma faci sa zambesc prietene :)

LE: Ca sa nu fiu total off-topic...cautati si voi un clip cu bob marley cum da interviu cu "salamul" de iarba in mana. Ceea ce face Gaga e socant doar pentru incultii fara cunostinte de istorie a muzicii.

Link to comment

ahaha =)) basinosi. am impresia ca e invers..mai da si tu cu lumea si socializeaza ( nu prin calculator ) ca vad ca asta faci tu..si pe urma putem sta de vb.desi nu prea cred. =))

#daca voi aveti alte gusturi in materie de muzica tre sa va luati de interpreti etc.uite si eu am critici asupra multor chestii referitor la lady gaga..insa are 2-3 melodii ok chiar pot spune. got it ? afk. mai iesiti la aer...... socializare.cautati . ce inseamna .. nu pe gugal..iesiti pe strada si intrebati prima domnisoara care va iese in cale..veti intelege.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...