Jump to content
DuR@nG0_*

Tricou Guess Who

Recommended Posts

Multumesc pentru link..dar eu am nevoie de marimea L ...ce am gasit era doar xl si xxl...

Tricou rosu cu logo-ul Guess Who imprimat pe ambele parti (pe spate intr-o dimensiune mai mica). Materialul: bumbac 100%. Disponibil in 3 marimi: L, XL, XXL.Caracteristici: L : 49,5 cm lungime in umeri ,51 cm lungime baza ,77 cm inaltime;XL : 52,5 cm lungime in umeri,57 cm lungime baza,77 cm inaltime;XL : 58,5 cm lungime in umeri,61 cm lungime baza,80 cm inaltime

Incearca sa le dai un tel...poate nu este site-ul actualizat ...la caracteristicile tricoului vad ca au L ....incearca totusi un telefon.

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Si eu mi-am luat un tricou cat de curand dar pe fata era cu Guess Who si pe spate logou' lu' Spike..

:rofl2:

Mai bine asteptati pana se deschide site`ul oficial www.guess-who.ro si va luat de acolo.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Si eu mi-am luat un tricou cat de curand dar pe fata era cu Guess Who si pe spate logou' lu' Spike..

Si nu l-ai indesat repede in soba cu un buchet de busuioc si i-ai dat foc?

On Topic: Intr-adevar si in store spune ca sunt disponibile in trei marimi L , XL si XXL insa la alegerea marimii poti da doar XL si XXL. Acum nu stiu , ia-ti si tu un XL daca L-ul iti vine fix sau "bine" , fii friki-friki si ia-ti cu un numar mai mare sa pari mai rapper. :angel5:

Link to comment
Share on other sites

Si nu l-ai indesat repede in soba cu un buchet de busuioc si i-ai dat foc?

On Topic: Intr-adevar si in store spune ca sunt disponibile in trei marimi L , XL si XXL insa la alegerea marimii poti da doar XL si XXL. Acum nu stiu , ia-ti si tu un XL daca L-ul iti vine fix sau "bine" , fii friki-friki si ia-ti cu un numar mai mare sa pari mai rapper. :angel5:

Am doar 1.74 ...nu vreau sa-mi iau nr mai mare ca sa nu vina pe mine ca pe ,,gard"

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...