Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Franc3zu

o prostie

Recommended Posts

cu punctele care le-am primit de mos nicolae si de craciun mi-am cumparat seal of ascension sa imi creasca xp , frumos, cand am vazut 24 h .. perfect

am folosit 2 pana acum, prima data stateam frumos in party si vine hackeru vietii si da d/c prin arena , cand intru inapoi numai aveam seal of ascension.

si l-am folosit doar pt cateva ore 2-3 , mi se pare o porcarie sa iti dispara asa,daca tot zice ca e pt 24 de ore pai sa fie pt 24 de ore nu daca pici gata sa nu mai fie,a doua oara la fel , am facut si print, cateva ore , imi pica clientu , seal-u canci nu mai e

de ce nu poate fi lasat sa stea 24 de ore daca atat zice ?

Link to comment
Share on other sites

cu punctele care le-am primit de mos nicolae si de craciun mi-am cumparat seal of ascension sa imi creasca xp , frumos, cand am vazut 24 h .. perfect

am folosit 2 pana acum, prima data stateam frumos in party si vine hackeru vietii si da d/c prin arena , cand intru inapoi numai aveam seal of ascension.

si l-am folosit doar pt cateva ore 2-3 , mi se pare o porcarie sa iti dispara asa,daca tot zice ca e pt 24 de ore pai sa fie pt 24 de ore nu daca pici gata sa nu mai fie,a doua oara la fel , am facut si print, cateva ore , imi pica clientu , seal-u canci nu mai e

de ce nu poate fi lasat sa stea 24 de ore daca atat zice ?

Sunt niste puncte cadou, ar trebui sa fii multumit ca totusi ai folosit ceva, asta e fiecare cu norocul lui.

daca tu te plangi.... eu ce sa mai zic despre asta? :>

Link to comment
Share on other sites

stiu ca nu sunt singurul da macar sa micsoreze timpul seal-urilor sau a celelaltor power-upuri si sa le faca sa tina cat zic acolo , daca nu totu ar depinde de noroc si e o prostie

ar fi mai simplu sa se modifice setarile cum erau pe serverul de teste decat sa micsoreze timpul seal-urilor, nu? :) . acolo puteai sa dai sw char, select server, exit game, si cand reveneai aveai pastila cu timpul ramas care era inainte sa dai sw/exitgame.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...