Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

acelasi_bandit

Sugestie

Recommended Posts

Daca stau in arena si dau cu es,adica tin un spot in 2 ore mi se strica arma,ajunge la 0 si nu mai pot ataca(ataca in gol ).Am kundun +13 ,32k energy 28k agility.Spuneti voi ce sa fac in acest caz cand nu avem voie sa folosim gui ca sa repare itemele....

Se poate rezolva aceasta chestie sau aveti vreo idee daca este din cauza staff-ului or smth.. ?

Link to comment
Share on other sites

stiu ca nu e o solutie, dar raspunsul cred ca il sti si tu : "nu mai lasa afk". Aici nimeni nu intelege ca serverul in momentul de fata este in asa fel configurat incat stai on mai mult dupa ce faci full (pt invazii, pvp..)

Stiu raspunsul epic dar daca te gandesti in kalime unde nu ti se strica arma e afk in veselie,deci unde e reciprocitatea?Destul de aiurea ca si la full sa mi se strice arma.Inainte ziceam ca sunt mic si deaia,dar vad ca si acum este la fel.Deja ti se face scarba de harta asta arena si daca esti prins cu ''meet player'' in printuri iei ban.Pai ma scuzi,nu v-ati gandit vreodata ca unii folosesc acest clicker ca li se strica arma in arena?

Link to comment
Share on other sites

de cand stiu eu pe linkmania se strica arma/staff-ul in arena

nu ai ce sa faci decat sa fii on din cand in cand ca sa o repari

da se strica ,dar cand ajunge la 0 mi s-ar parea normal sa dai dmg mai mic dar nu sa dai in gol..

citeste mai sus ,eram sigur ca o sa veniti cu ideea sa stai on...c'mon ,nu e sectiune de spam aiurea

Link to comment
Share on other sites

Daca stau in arena si dau cu es,adica tin un spot in 2 ore mi se strica arma,ajunge la 0 si nu mai pot ataca(ataca in gol ).Am kundun +13 ,32k energy 28k agility.Spuneti voi ce sa fac in acest caz cand nu avem voie sa folosim gui ca sa repare itemele....

Se poate rezolva aceasta chestie sau aveti vreo idee daca este din cauza staff-ului or smth.. ?

Poti folosi clicker-ul vechi adik ClickerGui v1.3.2 si nici nu iti apare "meetplayer", intradevar nu mai culege cum vrei si cand vrei dar decat Elite-ul, eu m-am ars cu 40 de zile si nu imi mai trebuie ....

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Daca stau in arena si dau cu es,adica tin un spot in 2 ore mi se strica arma,ajunge la 0 si nu mai pot ataca(ataca in gol ).Am kundun +13 ,32k energy 28k agility.Spuneti voi ce sa fac in acest caz cand nu avem voie sa folosim gui ca sa repare itemele....

Se poate rezolva aceasta chestie sau aveti vreo idee daca este din cauza staff-ului or smth.. ?

cauta clickerul gui ala rosu ca are op sa iti repare arma.

Link to comment
Share on other sites

nu te muta nimeni cu elite, si nici cu gui (versiunile precedente). sunt doar niste bug-uri in clicker, si de asta incepe caracterul sa se mute singur.

cand vrea sa repare itemele de pe tine, nu se mai deschide inventarul dar continua sa dea click-uri stanga de nebun ca sa repare itemele. asa incepe caracterul sa se mute singur :P

Link to comment
Share on other sites

sunt mobi cu defence/lvl mare si in kalima 6-7 insa nu iti strica armele. difera de la mob la mob chestia.

aprob ce ai zis u + se mai uita si la fata omului .. :))

Nu mai sta arena

Eu kanturu 3

Nu am avut prob ...

Link to comment
Share on other sites

aprob ce ai zis u + se mai uita si la fata omului .. :))

Nu mai sta arena

Eu kanturu 3

Nu am avut prob ...

Wow,foarte inteligent raspunsul tau : ''nu mai sta arena''. Nu stiu cum sa iti explic,dar harta arena e de obicei principala harta de crescut si na,nu e bine ce se intampla. Care e treaba cu ''se mai uita si la fata omului'',deaia stateai tu in kanturu 3 tot timpul ?:-?

Link to comment
Share on other sites

Wow,foarte inteligent raspunsul tau : ''nu mai sta arena''. Nu stiu cum sa iti explic,dar harta arena e de obicei principala harta de crescut si na,nu e bine ce se intampla. Care e treaba cu ''se mai uita si la fata omului'',deaia stateai tu in kanturu 3 tot timpul ?:-?

ar trebui sa fii obisnuit deja. pe linkmania se adopta varianta cea mai dificila/incomoda/imposibila/cretina/idioata, doar ca sa ajungi la un rezultat la care ai fi putut ajunge mult mai usor. prin urmare, punctuletzu ti-a dat raspunsul care aveai sa-l primesti de la unul din moderatori :) (numa ca nu ti-a inchis topicul, ca n-are butonu "jappumnu'ngura")

Link to comment
Share on other sites

ar trebui sa fii obisnuit deja. pe linkmania se adopta varianta cea mai dificila/incomoda/imposibila/cretina/idioata, doar ca sa ajungi la un rezultat la care ai fi putut ajunge mult mai usor. prin urmare, punctuletzu ti-a dat raspunsul care aveai sa-l primesti de la unul din moderatori :) (numa ca nu ti-a inchis topicul, ca n-are butonu "jappumnu'ngura")

Ai dreptate intr-un fel,dar poate o sa rezolve si prostia asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...