Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Odyzzeus

Conturi problema

Recommended Posts

Va rog sa postati doar cei care au o problema legata de subiectul in discutie.

Daca ati pierdut contul de mu in ultimele cateva saptamani, lasati un reply cu numele unui caracter de pe cont si perioada in care stiti ca ati pierdut respectivul cont. Eventual daca ati avut probleme cu contul de mail pe care a fost creat respectivul caracter.

Nu postati date confidentiale, doar numele caracterului si perioada in care ati avut probleme, eventual daca ati avut probleme cu contul de mail (fara a-l posta aici).

Daca aveti informatii complete, va rog sa mi le trimiteti pe PM.

Vom incerca sa analizam situatia si in functie de gravitatea ei vom lua masurile care se impun, incluziv cele legale, daca este cu putinta

Pentru inceput vreau sa analizez amploarea situatiei.

Orice alt reply va fi aspru pedepsit.

Recapitulare: Astept reply cu numele caracterelor compromise in ultimele cateva saptamani. Nu postati conturi sau adrese de email.

Daca doriti sa furnizati astfel de informatii, rog sa mi le trimiteti pe PM.

Link to comment
Share on other sites

up?

se face ceva impotriva acestui specimen sau ne lasam cu totii de joc????

a trecut o saptamana si nimic , inca o data s-a dovedit incompetenta staff-ului

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am patit-o si eu.

Char: ThoraBella... pe data de 4 febr mi-a fost spart mailul, iar azi dimineata se pare ca a intrat si a inceput sa injure. Partea proasta e ca nu mai avem nici un fel de siguranta. Deja acest game ne afecteaza viata reala, acesti oameni reusind sa invadeze viata personala. Nici macar n-am mai intrat in joc de atata amar de vreme!!! Decat acum cateva saptamani de curiozitate sa vad ce mai e. In rest de mai bine de un an eu nu am mai activat aici.... Astazi ma voi duce si voi depune plangere la politie, cu absolut toate datele printate si tot ce e nevoie. Dupa ce voi avea un ip, voi avea si o adresa.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am patit-o si eu.

Char: ThoraBella... pe data de 4 febr mi-a fost spart mailul, iar azi dimineata se pare ca a intrat si a inceput sa injure. Partea proasta e ca nu mai avem nici un fel de siguranta. Deja acest game ne afecteaza viata reala, acesti oameni reusind sa invadeze viata personala. Astazi ma voi duce si voi depune plangere la politie, cu absolut toate datele printate si tot ce e nevoie. Dupa ce voi avea un ip, voi avea si o adresa.

Nu cred ca vei rezolva ceva, ne-am interesat de treaba asta si nu prea da roade. Dar...ai putea sa incerci.

Link to comment
Share on other sites

nu va mai agitati ca nu o sa se intample nimic

ii doare fix in cot de situatia asta , de 2 saptamani nu s-a facut absolut nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest dorele123

Pai si ce ati vrea ma sa faca,dupa mintea aia a ta?

tu la ce te bagi ma supozitorule ? mars la cacat , hamster ce esti

normal ca tu zici sa nu se faca nimic doar esti in alianta cu gunit =))

oricum ne-am cam obisnuit cu miserupism-ul asta... e deja specific linkmania

Link to comment
Share on other sites

tu la ce te bagi ma supozitorule ? mars la cacat , hamster ce esti

normal ca tu zici sa nu se faca nimic doar esti in alianta cu gunit =))

oricum ne-am cam obisnuit cu miserupism-ul asta... e deja specific linkmania

Am vazut cam tarziu mesajul tau si din ceea ce exprimi se vede clar ca esti un frustrat.Te-ai gandit vreodata sa te pui in postura lor si sa vezi cum ar fi.''Miserupism-ul'' asta se datoreaza in special prostiei si frustrarii unora ca tine.

bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest gogaie

chiar asa de rau va doare in cur de niste playeri? rusine sa va fie

sunteti de toata jena , hal de mari admini ce sunteti

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...