Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

UsaBoy91

[problema]cont UsaBoy91

Recommended Posts

Dupa cum spuneam:

Dar totusi, contul asta a fost pe atatea maini, chiar si eu am intrat pe el odata cand testam cu dragosh un bug de caractere in momentul cand scrii contul/parola gresit.

Nu scrii bine numele contului sau parola. Si prin "nu scrii bine" ma refer la majuscule nu la greseli de tipar.

Astept un raspuns aici din partea ta.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spuneam:

Nu scrii bine numele contului sau parola. Si prin "nu scrii bine" ma refer la majuscule nu la greseli de tipar.

Astept un raspuns aici din partea ta.

deci bny intru pe cont UsaBoy91 scriu parola care am primit-o pe mail si contul e gol, nici un caracter.

Link to comment
Share on other sites

Stiu, nu mai stiu cum trebuia sa scrii contul ca sa vezi caractere. Repet, am intrat si eu pe cont acum 1 an si ceva. Incercati mai multe combinatii. usaBoy91, Usaboy91 UsaBoy91, USABOY91, etc..si la parola la fel. Ati schimbat parola de curand? Daca da, mai schimbati-o odata, sau schimbati-o in cea veche, introduceti si prin parola minim o cifra.

Cam asa arata nu? :P http://img97.imageshack.us/img97/7923/screen103113380000.jpg Scrie si mesajul cu "has been teleported"?

Link to comment
Share on other sites

Stiu, nu mai stiu cum trebuia sa scrii contul ca sa vezi caractere. Repet, am intrat si eu pe cont acum 1 an si ceva. Incercati mai multe combinatii. usaBoy91, Usaboy91 UsaBoy91, USABOY91, etc..si la parola la fel. Ati schimbat parola de curand? Daca da, mai schimbati-o odata, sau schimbati-o in cea veche, introduceti si prin parola minim o cifra.

Cam asa arata nu? :P http://img97.imageshack.us/img97/7923/screen103113380000.jpg Scrie si mesajul cu "has been teleported"?

da asa arata, am schimbat si pass si tot degeaba :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Zici ca ai incercat:

Dar simplu usaboy91 ai incercat? fara spatiu, fara o litera mare, fara nimic.

Contul este ok si are pe el 4 caractere.

da ija am incercat si usaboy91 , si USAboy91 si usaBOY91 si uSaBoY91 si imi zice account invalid la toate.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...