Jump to content
mortallx

Creierul forumului "koop"

Recommended Posts

Am facut si eu topic ca am vazut ca e la moda,sa va arat un linkmaniac cum sufera de sine insusi,si-mi vorbeste mie de acel bun simt,la care el lipseste cu desavarsire.

Ba handicapatu' pulii. Daca aveai putin creier observai ca nu am facut topicul ca sa arat cine e smecher, thade sau bunny, ci pt ca voi toti astia de va numiti forumistii sunteti ... aiurea. Acum, taci in rasa ma-tii din gura ca nu am stat pe tforumul asta mai mult de 5 ani ca sa vina un muist minor si plin de bube la gura ca tine si sa-mi spuna mie ce sa postez si ce sa nu, da ?! Nu-ti convine ce am scris, STAI DRACULUI cuminte si nu da reply ca nu ti-am cerut tie in mod special parerea. Da ? Nu mai incerca sa te dai mare cacat pe batz prin mesaje private pt ca nu-ti merge. Ceea ce am scris eu denota bun simt in primul rand, nu neaparat inteligenta, lucru pe care il observai daca te oboseai sa citesti in loc sa gasesti butonul de add reply. Dute in cacat si asculta-l pe salam ca poate inveti ceva de la el, ca doar e idolul tau.. nu ?

Ba tu ai diploma de retardat ? Tu nu intelegi ca nu ma interesezi ? Taci in ma-ta cu replici de genu' "felicitari ai premiul nobel de inteligenta superioare". Cand o sa fii TU in stare sa-ti dai seama ce este inteligent si ce nu, o sa mai treaca multi ani. M-am saturat de ratati ca tine, care stau pe forum, dau din gura putin, sunt aprobati de unii la fel de prosti ca tine si se simt mandri de persoana lor. Marsh la poze cu tine sa iti etalezi frumusetea.

Ok, ca un ultim reply, ca sa-ti inchid gura si sa-ti demonstrez ca nu ma intereseaza unu' ca tine. "inteligenta e mai grava decat prostia(exemplu esti dat tu)" Domnule mare filozof in viata, (care imi zici mie ca sufar si ca ma dau inteligent pe forum apoi vii cu pseudo filozofii din astea) fii tu prost si lasa-ma pe mine sa fiu inteligent. dute la ma-ta si spune-i ca ai ales sa fii prost in viata. sper sa fie mandra de tine. pa

Link to comment
Share on other sites

Daca aveai un strop de inteligenta in tine citeai si observai ca am scris in topic ca nu mi-e frica sa jignesc si nu ma dau in spate de la asta. Ce vrei sa demonstrezi ? Ca vorbesc urat ? Da, vorbesc urat. In niciun caz n-ai demonstrat ca esti mai... inteligent. Repet, penibil

Ah, inca ceva, daca aveai o farama de bun simt postai si ce ai scris tu. Insa lichelele ca tine nu se dau in spate de la nimic...

Link to comment
Share on other sites

Daca aveai un strop de inteligenta in tine citeai si observai ca am scris in topic ca nu mi-e frica sa jignesc si nu ma dau in spate de la asta. Ce vrei sa demonstrezi ? Ca vorbesc urat ? Da, vorbesc urat. In niciun caz n-ai demonstrat ca esti mai... inteligent. Repet, penibil

Am vazut ca ai mentionat asta in topicul inchis,dar de faptul ca nu ai bun simt si ca esti mai inteligent decat noi toti nu ai mentionat ;).

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca ai mentionat asta in topicul inchis,dar de faptul ca nu ai bun simt si ca esti mai inteligent decat noi toti nu ai mentionat ;).

Ba tu esti prost ? Pe bune ? Arat bun simt celui care ma trateaza la fel, care imi arata la randul lui bun simt. Nu unui cioflingar care imi trimite mesaje private de genul "Suferi cu tine" (cum cacat vine asta, suferi CU tine?), ma face de cacat, ma enerveaza, ma lasa sa-i raspund si apoi posteaza totul ca sa arate cat de smecher e el ! Da ? Intelege asta si o sa poti sa dormi la noapte.

edit: rectific, nu posteaza totul, ca daca postai tot postai si ce ai scris tu. insa, repet, nu ma astept la altceva de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Wow, scuza-ma, ai dreptate. Mi-a scazut IQ-ul, alfel nu aveam cum sa uit ca ai scris "de tine" (de parca IQ-ul are treaba cu memoria, geniule).

Astepti degeaba, nu ma cobor la nivelul tau sa arat ce mizerii imi scrii tu mie prin mesajele private. Ii las pe cei care te cunosc sa fie dezamagiti de tine. Bafta la bac si noapte buna. De la mine nu o sa mai primesti reply (pe bune)

Link to comment
Share on other sites

koop de ce nu le aratati tu la lume ce mizerii de mesaje private ti-am dat? sau vrei sa ma chinui eu sa le pun cu screenshot? Daca nu te coborai la nivelul meu,dupa cum mentionezi tu,nu-mi raspundeai la pm sau la topciul asta dar tie nu-ti place sa accepti adevarul,mai degraba iti place sa te contrazici singur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...