Jump to content
Thade>

Marele Bunny :))))))))))))))

Recommended Posts

bunny rulezzzz

De ce ai sters? :))

Cum ziceam.

Am insistat cred ca de vreo 3 ori sa incetezi cu glumele proaste, daca n-ai vrut, la o adica fac exact acelasi lucru ce faci si tu. Te deranjeaza? Da, probabil ca te deranjeaza, la fel cum ti-am zis si eu. Ai spus ca incetezi, dar n-ai facut-o, asta dupa ce am vazut pm-urile voastre puse la semnatura ta.

Si daca esti asa de nota 20 cum ai mentionat in postul pe care l-ai sters mi-ai fi respectat decizia, dar nu, hai sa fim populari, ca esti tu jelly. :)) Oricum, poti sa faci ce vrei, pe mine nu ma deranjeaza chiar deloc de parerile userilor de-aici asa cum te deranjeaza pe tine. Stim amandoi cine esti, si nu sunt singurul, la o adica stii si tu cine sunt, poti sa-ti dai parerea despre mine, repet despre mine, ca eu sunt cel care se cearta cu tine, daca o poti numi cearta.

Link to comment
Share on other sites

am sters pt ca n-are sens, vreau sa ai tu senzatia ca m-am simtit eu deranjat de ce-ai scris tu amice. noi sa fim sanatosi

ma nu ma intereseaza parerea nimanui, doar a oamenilor care intr-adevar merita, dar cand fac un thread si toti imi zic ca-s 'low' asta chiar m-ar pune pe ganduri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...