Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PETRUT998

Sugestie

Recommended Posts

xp-ul este suficient de mare cum e in momentul de fata. daca s-ar baga spoturi mai mari, ar da un avantaj mult prea mare celor care au castelul. spun asta, cu toate ca si eu parca facusem o sugestie de genul cand eram mai mic :D

Link to comment
Share on other sites

contra, spoturile sunt ok, doar ca trebuiesc facute in asha fel incat sa poti tine un spot si cu bk,si aici ma refer la toate spoturile de pe srv nu numai in lot.

asta este si cea mai mare problema a mea spoturile parca sunt facute in asa fel sa nu poti creste cu bk pe ele...stau ce stau mobii in raza de actiune cand dau cu steaua si apoi apar in alta parte si nu se mai misca de acolo nici de ai dreaq :angry1:

Link to comment
Share on other sites

Nu ar fi corect fata de ceilalti jucatori care nu au acces la LOT. LOT-ul nu e pentru rr. Si asa e un avantaj foarte mare pt ca ai unde face repede lvl 300 fara sa fii deranjat.

sunt de acord cu obi :)

mai disperati si dupa xp..aveti unde creste..

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

cum sau chinuit alti sa faca full cu bk'ul fara spoturi pt bk ... asa sa va chinuiti si voi ca doar nu sunteti mai cu mot :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Si pentru ca nu poti tu sa cresti bk u in lot afk te ai gandit ca sa faci topic ? ca eu asta am inteles !

am si eu o intrebare la tine. esti gm/administrator? k vad k nu e nici un topic in care sa nu apara kte un post de al tau.

Link to comment
Share on other sites

Si pentru ca nu poti tu sa cresti bk u in lot afk te ai gandit ca sa faci topic ? ca eu asta am inteles !

nu era neaparat vorba de crescut afk ci pur si simplu de crescut....

Btw cand am facut eu sugestia castelul era la ally honey.Acum chiar daca nu mai este cred ca tot ar fii binevenite acele spoturi pentru ca cei care ataca ar avea un motiv in plus sa vrea sa ia castelul. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare la tine. esti gm/administrator? k vad k nu e nici un topic in care sa nu apara kte un post de al tau.

Si ce propui ?

oricum nu se aproba asa ca spamati pana maine ! si nu sunt gm/administrator pur si simplu sunt unu din x playeri care au crescut fara spoturi lot si nu vad dc voi sa fiti mai cu mot :tiphat:

@> boom - eu ii dau otrava si tot moare :))

Link to comment
Share on other sites

Si ce propui ?

oricum nu se aproba asa ca spamati pana maine ! si nu sunt gm/administrator pur si simplu sunt unu din x playeri care au crescut fara spoturi lot si nu vad dc voi sa fiti mai cu mot :tiphat:

daca mergi pe principiul "caprei vecinului" e de bine.

Link to comment
Share on other sites

contra, spoturile sunt ok, doar ca trebuiesc facute in asha fel incat sa poti tine un spot si cu bk,si aici ma refer la toate spoturile de pe srv nu numai in lot.

aici nu sunt de acord cu tine :) , pune la socoteala ca bk-ul este cel mai puternic caracter din joc ; pentru asta nu ar trebui sa aibe si el dezavantajele lui (cum ar fi crescutul , unu dintre ele ?) .

Link to comment
Share on other sites

Si ce propui ?

oricum nu se aproba asa ca spamati pana maine ! si nu sunt gm/administrator pur si simplu sunt unu din x playeri care au crescut fara spoturi lot si nu vad dc voi sa fiti mai cu mot :tiphat:

@> boom - eu ii dau otrava si tot moare :))

ar trebui sa iti vezi de treaba ta nu sa te tot bagi peste tot unde nu iti fierbe oala si aici nu ma refer la topicul asta...sunt moderatori care se ocupa de aceasta treaba... sau sa scos warn-ul p forum?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...