Jump to content
Random Hero

"Vocea de aur" va transmite

Recommended Posts

Omul de care vorbeam mai devreme, Ted Williams, a primit numeroase oferte de locuri de munca la diverse posturi de radio in DOAR 24 de ore de la aparitia video-ului pe YouTube. Clipul a adunat aproape 5,5 milioane de vizualizari in doua zile. Au trecut doua zile de cand video-ul a aparut asa ca probabil Ted deja face niste ascultatori fericiti.

hv.jpg

Rapida celebritate l-a ajutat sa isi regaseasca si mama, in varsta de 92 de ani, dupa ani intregi in care s-a rugat sa mai apuce sa o vada traind. Fost dependent de droguri si alcool, Williams a marturisit ca este “curat” de 2 ani. Sper ca odata cu faima si banii ce vor urma sa nu ajunga din nou in plasa viciilor. Mult noroc.

http://www.youtube.com/watch?v=uTysXITBCmk&feature=player_embedded

Surse: Random Lemons | Yahoo

Link to comment
Guest SherkaN

Foarte tare. Astia de ii facem tampiti ia talente de pe strada, si la noi se se nasc talente si mor sperante ca se angajeaza numai fini, nepoti ... bravo lor, bravo lui.

Link to comment

Interesanta voce, sunt curios daca asa o are el de mic, sau in timp, exersand, a inceput sa vorbeasca asa..

cum iti imaginezi un copil de 10 ani care sa vorbeasca precum asta? :banghead:

ma , macar la ei cersetorii nu sunt ca la noi. voi vedeti o diferenta intre ce vedeti la noi la semafoare si ce e la astia? talente la semafoare , pe ai nostri daca-i pui sa ne arate daca au vre-un talent pt. care sa le dam maruntisul ala , ne canta salam sau guta. vi-l dau exemplu' pe babi minune . :blink:

Link to comment
Guest SherkaN

Nici mie nu-mi merge sa-l vad,acelasi motiv.

Oricum,banuiesc ca avea o voce buna.Numai la altii se gasesc talente dastea,la noi mai rar.

#Daca avea vocea mai groasa se poate sa fie de la acool sau fumat.

ce n-am inteles ?

Link to comment

Nici mie nu-mi merge sa-l vad,acelasi motiv.

Oricum,banuiesc ca avea o voce buna.Numai la altii se gasesc talente dastea,la noi mai rar.

#Daca avea vocea mai groasa se poate sa fie de la acool sau fumat.

de unde stii tu ca nu sunt si la noi talente de astea ? vorbesti exact ca un prost.

Canta frumos tipu`, avand in vedere ca nu a luat lectii :)

Link to comment

Interesanta voce, sunt curios daca asa o are el de mic, sau in timp, exersand, a inceput sa vorbeasca asa..

Tu chiar ai facut acest post DEGEABA. A zis clar ca a exersat si chiar a urmat o scoala de "canto".

de unde stii tu ca nu sunt si la noi talente de astea ? vorbesti exact ca un prost.

Canta frumos tipu`, avand in vedere ca nu a luat lectii :)

canta? unde l-ai auzit tu sa CANTE?!!? Voi chiar postati degeaba.

Link to comment

cum iti imaginezi un copil de 10 ani care sa vorbeasca precum asta? :banghead:

ma , macar la ei cersetorii nu sunt ca la noi. voi vedeti o diferenta intre ce vedeti la noi la semafoare si ce e la astia? talente la semafoare , pe ai nostri daca-i pui sa ne arate daca au vre-un talent pt. care sa le dam maruntisul ala , ne canta salam sau guta. vi-l dau exemplu' pe babi minune . :blink:

Probabil nu ai inteles ce am vrut sa spun. Ma refeream daca este vocea lui, sau a lucrat mult, s-a chinuit sa vorbeasca asa.

Link to comment

Tu chiar ai facut acest post DEGEABA. A zis clar ca a exersat si chiar a urmat o scoala de "canto".

canta? unde l-ai auzit tu sa CANTE?!!? Voi chiar postati degeaba.

bag picioarele :) era prea dimineata ... Am vrut sa spun ca are o voce frumoasa.

un video pt cine ii e lene sa il caute

Link to comment
Guest SherkaN

Super voce,dar ati observat ca de cand s-a tuns seamana cu Obama? :)) varianta mai batrana

DA BAAA :))) sa mor mi se parea ca seamana cu cineva dar nu-mi dadeam seama cu cine :)))) Obamaaaa

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...