Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lexa

Discutii Gala MU Linkmania

Recommended Posts

Castigatorii din aceasta editie vor avea si userbar-uri. Userbar-urile sunt luate de la MTA (cred :-? ), la pattern ma refer.

Ma scuzati daca nu ma pricep, sper sa va fie pe plac :).

Cel mai bun moderator:

Cel mai bun GM (Asistentii Linkmania):

Cel mai fair-play jucator:

Cel mai mare spammer:

Cel mai activ jucator:

Cea mai unita guilda:

Cel mai suspendat jucator:

Cel mai vanat jucator:

Cel mai popular user pe forum:

Cel mai afk-ist:

Cel mai "rau" jucator:

Cel mai mare vanator:

Cel mai iubit GM de guilda:

Cel mai iubit GM de alianta:

Cel mai fidel player (unei guilde / comunitati):

La categoria speciala Sunt linkmaniac, deci exist!:

Link to comment
Share on other sites

Din primele posturi deja e clar...prea mare subiectivismul, cred ca la fel cum ai zis la inceput, ca un user nu poate sa se voteze singur, se putea completa astfel incat un user sa nu-si voteze propria guilda, propriul gm si mai stiu eu ce era pe acolo

Cat despre userbaruri cred ca dadea mai bine alt font :P

Link to comment
Share on other sites

Spune ce font si mai incerc.

Da, ai dreptate, unii nu pot gandi cat de cat obiectiv :). Parca ar fi o intrecere pe stadion, care tipa mai tare si care-s mai multi :)).

Eh, poate s-or cizela cu usurelul :). Nu mai stii cum a fost prima editie ^_^? Dezastruuuu :))!

Link to comment
Share on other sites

Puteai macar sa ai bunul simt de a ma intreba inainte sa editezi (in batjocura) userbarurile create de mine pt sa-mp

Mea culpa, dar nu am vrut sa o fac in semn de batjocura. Am scris si mai sus ca nu-mi apartin. Ma scuzi daca te-am ofuscat si daca vrei sa ajuti iti sunt recunoscatoare :).

Am zis ca sa nu stau pe capul altora sa ma ajute, sa faca nu stiu ce. Sometime I can be a pain in the ass :).

Link to comment
Share on other sites

Din primele posturi deja e clar...prea mare subiectivismul, cred ca la fel cum ai zis la inceput, ca un user nu poate sa se voteze singur, se putea completa astfel incat un user sa nu-si voteze propria guilda, propriul gm si mai stiu eu ce era pe acolo

Nu e neaparat vorba de subiectivism cei care posteaza cunosc cel mai bine membrii propriei guilde mai putin pe restu si e oarecum normal ca in voturile lor sa apara acei membri.

Propun ca "Assistant" sa il editezi in "Asistent" suna mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

Nu e neaparat vorba de subiectivism cei care posteaza cunosc cel mai bine membrii propriei guilde mai putin pe restu si e oarecum normal ca in voturile lor sa apara acei membri.

Propun ca "Assistant" sa il editezi in "Asistent" suna mai bine :)

Ok. Astept sa vad daca ajuta Adi. Daca nu, asta e :).

Link to comment
Share on other sites

Lexa cum ai de gand sa implementezi faza cu "userbar-urile".

Banuiesc ca cel care castiga la o sectiune anume trebuie sa-si puna bara la semnatura nu?

Bara de la user-ul unui moderator/gm nu ai cum sa o modifici pentru ca trebuie creat un grup special (grupul de la care face parte in acest moment are si o functie cu el).

Link to comment
Share on other sites

Lexa cum ai de gand sa implementezi faza cu "userbar-urile".

Banuiesc ca cel care castiga la o sectiune anume trebuie sa-si puna bara la semnatura nu?

Bara de la user-ul unui moderator/gm nu ai cum sa o modifici pentru ca trebuie creat un grup special (grupul de la care face parte in acest moment are si o functie cu el).

Probabil m-am exprimat gresit dar se pune la semnatura si nick-ul celui care a castigat il voi pune sub titulatura

Gala Linkmania............... Titlu

MU Online DB4 ................... nick jucator

Nu e o functie, e un "premiu". Lucrul asta a mai fost implementat la alte editii in alte sectiuni (gen fifa, samp, gala global).

Link to comment
Share on other sites

Nu e neaparat vorba de subiectivism cei care posteaza cunosc cel mai bine membrii propriei guilde mai putin pe restu si e oarecum normal ca in voturile lor sa apara acei membri.

Sunt de acord pentru unele categorii ca "cel mai activ jucator" sau "cel mai afk" , insa la categoriile "cea mai unita guilda" sau "cel mai iubit gm" e vorba in mare pare de subiectivism, in orice caz acum nu se mai poate face nimic.

Lexa, la userbaruri ai pdfu? sau cum le-ai modificat tu?

Link to comment
Share on other sites

Le-am brush-uit in photofiltre, lucru foarte usor de facut. La font-uri am dat chix, cum ziceam: n-am vrut sa fiu o pacoste si sa cer etc etc. Oricum, a zis Gina ca o sa incerce si ea ceva. Orice idee e foarte bine primita.

Despre cel mai iubit gm s.a.m.d., sunt destui vechi care au ochi si stiu sa observe. Conteaza sa se si vrea asta.

Link to comment
Share on other sites

Cel mai fair-play jucator:

- Anomys (si ce daca e mama :P)

La categoria speciala Sunt linkmaniac, deci exist!:

Pai daca esti linkmaniac, nu mai existi (no offence linkmania / oameni :D), asa ca aici sa se considere ca n-am pus :bananadance2:

Cea mai tare :))!

Link to comment
Share on other sites

Guest mars666

o mica nelamurire....

majoritatea categoriilor sunt la singular, dar au primit mai multe persoane voturi/nominalizari.

spre ex. - cel mai fair-play jucator - ion/ gheorghe/vasile.

intrebarea mea e .... cine ia votul, primul, primii doi, toti trei? :)

Link to comment
Share on other sites

pai ce treaba are filmatul cu vanatoarea?

Pai are legatura ,ca tu stai tot timpul sa filmezi sa vezi care joaca cinstit sau nu .Asta e un fel de vanatoare dupa parerea mea si daca vezi pe cineva ca nu e in regula ,direct la plangeri.Cred ca o sa castigi detasat la aceasta proba.

In legatura cu votul asupra gm-ilor de guilde sau a guildelor,am vazut acolo oldgard,e clar,soare ii plateste.

Link to comment
Share on other sites

doar pentru ca unii filmeaza la cs asta nu inseamna ca sunt si vanatori , eu cel putin filmez pt ca nu vreau sa mai vad persoane care pe forum se bat cu pumnul in piept ca sunt mai curati decat lacrima si in joc la siege folosesc de toate , doar s-a dovedit de atatea ori

ati prefera sa se foloseasca in continuare tot felul de siretlicuri la cs? nu trebuie sa va amintesc din nou ca toate suspendurile de 99 din ultima perioada s-au datorat unor filmuletele facute de jucatori , intr-o masura mai mare sau mai mica ce-i adevarat dar o oarecare contributie tot au avut

asa ca hai sa lasam comentariile astea ca nu au rost , boom poate a intrebat in gluma

Link to comment
Share on other sites

Pai are legatura ,ca tu stai tot timpul sa filmezi sa vezi care joaca cinstit sau nu .Asta e un fel de vanatoare dupa parerea mea si daca vezi pe cineva ca nu e in regula ,direct la plangeri.Cred ca o sa castigi detasat la aceasta proba.

In legatura cu votul asupra gm-ilor de guilde sau a guildelor,am vazut acolo oldgard,e clar,soare ii plateste.

ok :)) cand se termina gala o sa discutam pe tema asta. nu vreau sa influentez voturile :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...