Jump to content
Dani

Serban Huidu in coma

Recommended Posts

?erban Huidu, în com?

?erban Huidu, cunoscutul prezentator al emisiunii Cronica Cârcota?ilor, este în stare critic? dup? ce a suferit un grav accident la schi într-o sta?iune din Austria, a anun?at Antena3 care citeaz? tabloidul Cancan.

?erban Huidu este în com? dup? ce a suferit un grav accident la schi

Prezentatorul Prima TV se afla în vacan?? al?turi de familia sa, în Austria, în sta?iunea Innsbruck. Nenorocirea s-a întâmplat ast?zi, în jurul orei 19.00.

"Huidu, aflat pe pârtie, coborând cu vitez?, a pierdut controlul schiurilor sale ?i s-a lovit de un pom. Din cauza vitezei, el a r?mas incon?tient dup? impact, neputând nici m?car s? strige dup? ajutor. Ceilal?i schiori au fost cei care au anun?at salvamonti?tii. Din primele informa?ii ale medicilor ajun?i la fa?a locului, starea prezentatorului TV este critic?. Dup? producerea accidentului, familia "cârcota?ului" a cerut ajutorul Ambasadei României în Austria", scrie Cancan.

Cei de la ziarul Cancan au reu?it s? stea de vorb? cu so?ia lui Huidu, care disperat? c? so?ul ei este în com? nu a putut spune decât c? urm?toarele 24 de ore sunt critice. În maximum o zi, Cristina va afla care sunt ?ansele lui Huidu de supravie?uire. Cert este c? ei i-au spus so?iei c? s-au mai confruntat cu asemenea cazuri, iar pacien?ii au tr?it, reu?ind s? ias? din moarte clinic?. El este internat acum la un spital din Austria, cu hemoragie cranian?, iar medicii sunt rezerva?i în privin?a ?anselor de supravie?uire.

Sursa:evz

@Trebuie sa ne gandim ca va fi bine. Serban Huidu se va face bine pt el, pt familie si pt noi!

Link to comment

' date='29 December 2010 - 23:03' timestamp='1293656633' post='5556038']

Sunt singurul pe care l-a trecut un fior cand a citit asta ? .. Speram cu totii sa se faca bine..

@nu putea sa fie Badea sau Borcea in locul lui ? <_<

Nici la dusmani nu trebuie sa le doresti asa ceva :)

@on Nu demult s-a terminat Cronica si cica era in direct....

Link to comment

mediafax tot de pe cancan a preluat-o

asta + faptul ca a fost mai acum emisiunea in direct...desi da, se poate sa fi mintit la faza asta

n-am de fel incredere in cancan, aia posteaza si zvonuri doar ca sa atraga atentia

A fost o retrospectiva a anului 2010, mi-am dat seama si eu dupa ce am spus.

Link to comment

lol cancan frate.... ? :naughty:

Conform libertatea.ro, care îl citeaza pe socrul lui Serban Huidu, Matei Vintila, acesta nu ar fi în coma, este constient si chiar si-ar fi recunoscut sotia.

Update ora 23:23

Matei Vintil?, socrul lui ?erban Huidu, a declarat în exclusivitate pentru Libertatea c? starea vedetei nu este critic?: "?erban nu este în com?. Î?i mi?c? mâinile ?i picioarele. So?ia lui este cu el în rezerv?. ?erban a recunoscut-o ?i a strâns-o de mân? când a v?zut-o", a spus domnul Vintil?. În aceast? seara vedeta va fi supus? unui RMN, în func?ie de rezultatul investiga?iei urmând s? se decid? dac? va fi operat sau nu.

Update ora 23:43

Magda Istrate, PR-ul postului Prima TV, a venit cu noi am?nunte pentru Libertatea.ro "?erban Huidu nu a intrat în com? dup? accident, ci i s-a indus o stare de com?. Aceast? decizie a fost luat? de medicii spitalului pentru o mai bun? investigare a st?rii sale de s?n?tate"

Reveni?i pe Libertatea.ro pentru mai multe am?nunte!

Link to comment
Guest k1nd3rb0y

' date='29 December 2010 - 23:03' timestamp='1293656633' post='5556038']

Sunt singurul pe care l-a trecut un fior cand a citit asta ? .. Speram cu totii sa se faca bine..

@nu putea sa fie Badea sau Borcea in locul lui ? <_<

Cum zice si dani , nici la dusmani nu trebuie sa doresti asta. Apropo , nu numai tine ti-a venit un fior , cred ca la toti am si tremurat cand am citit tot articolul pe Cancan ..

Huidu , suntem cu tine !!!!!! Speram cu toti ca te vei intoarce curand intre noi si vei arunca acele schiuri blestemate ! Siiiiiii ne vei face sa radem cum radeam inainte !!!! :)

Link to comment

Sa speram ca se va face bine.Oricum nu cred ca este asa de grav .. totusi ..

Nu stiu cum sa-ti spun dar s-a dat pe o partie si a pierdut controlul intrand intr-un copac , iti dai seama ca avea viteza si asta duce la un singur rezultat. Daca a fost sau este in coma , e destul de grav...

Eu unul sper sa se faca bine , chiar m-a socat stirea , a venit mama la mine sa-mi spuna ca Huidu e in coma , a vazut pe National TV si nah... am sarit pe scaun fiind sigur ca gasesc stirea pe linkmania. Televiziunea ar fi altfel fara el , fa-te bine omule!~ :hello:

Link to comment

Cum zice si dani , nici la dusmani nu trebuie sa doresti asta. Apropo , nu numai tine ti-a venit un fior , cred ca la toti am si tremurat cand am citit tot articolul pe Cancan ..

Huidu , suntem cu tine !!!!!! Speram cu toti ca te vei intoarce curand intre noi si vei arunca acele schiuri blestemate !

Eu n-am avut nicio reactie? Sa fie din cauza ca sunt eu mai ciudat sau ca ma intereseaza de el la fel de mult pe cat m-ar interesa de altii care sufera accidente si pe care nu ii sustine lumea?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...