Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iTi

nelamurire .. elite sau fara elite

Recommended Posts

nu sunt lamurit .. avem voie cu elite sau nu ?

21.a. Macro/BOT

Nu se accepta utilizarea de aplicatii tip macro/bot. In cazul utilizarii unor clickere este permisa doar folosire functiilor de atack/buff ale acestora, fiind interzisa folosirea altor functii.

Suspendul este de 40 de zile si vor fi postati doar de catre GM. Se poate acorda suspend si in situatia in care exista printuri (facute chiar de catre utilizator) care contin mesaje generate de aceste aplicatii din care rezulta utilizarea functiilor de tip macro/bot/alte functii inafara de atack/buff. In caz de recidiva, suspendul va fi acelasi.

Exemplu: Se da suspend pentru: Meet Player, Pret exagerat la itemele de la store si alte mesaje generate de acest clicker.

eu de exemplu sunt dl ..daca fol elite ptr a tine un spot fara sa folosesc alte prostii din clicker precum macro/bot autopick etc etc si postez pe forum o poza in care cineva imi face ks sa zice si apaare meet player ? ce se intampla ?

daca clickerul elite este strict interzis .. o alternativa la el ptr dl care ar fii ?

Link to comment
Share on other sites

am citit pe acolo si nu cred ca acum nu iti iei o masina cu abs, airbaguri si climatizare doar ptr ca acum 20 de ani dacia nu avea nimic. Timpul trece si progresul este inevitabil.Creator face referinta la 97d si cum lipeam mouseul cu diferite chestii .. eu puneam ceva mai greu pe mouse si statea apasat pe vremea aia.. dar de exemplu pe vremea aia nu aveam dl pe versiunea respectiva .. In loc sa interziceti toate clickerele ptr ca fac aia,fac aia si mai fac si aia si sa ne ziceti sa folosim un clicker normal care da doar click dreapta(in cazul dl-ului acel clicker este degeaba) mai bine puteti sa faceti voi un clicker.. clickerul official linkmania care sa fie legal si sa nu existe probleme cu el..

Link to comment
Share on other sites

:violent:

am citit pe acolo si nu cred ca acum nu iti iei o masina cu abs, airbaguri si climatizare doar ptr ca acum 20 de ani dacia nu avea nimic. Timpul trece si progresul este inevitabil.Creator face referinta la 97d si cum lipeam mouseul cu diferite chestii .. eu puneam ceva mai greu pe mouse si statea apasat pe vremea aia.. dar de exemplu pe vremea aia nu aveam dl pe versiunea respectiva .. In loc sa interziceti toate clickerele ptr ca fac aia,fac aia si mai fac si aia si sa ne ziceti sa folosim un clicker normal care da doar click dreapta(in cazul dl-ului acel clicker este degeaba) mai bine puteti sa faceti voi un clicker.. clickerul official linkmania care sa fie legal si sa nu existe probleme cu el..

DEJA EXISTA ! :violent:

Solutia AVANTA omg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...