Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Biggles

ATENTIE !

Recommended Posts

Greseala ta...

bunny sincer nu e greaseala mea, am fost ca niste frati acolo, cum iti explici ca stia passu de luni de zile, a jucat si el pe Biggles, a zis ca nu mai joaca si ca nu il mai intereseaza, eu lam preluat la 6 rr parca, lam crescut pana la 22-23..., toate bune si frumoase, dar stii cum e la unii... cand ii loveste foamea ...

asta e nu mor eu de niste iteme, se pot face rost de altele.

In fine, spor si sa fiti iubiti.

aaa... si uitasem, lam lasat pe dreapta pana ii schimba lexa passu... ca mai stii la al prost ce ii trece prin cap :))

Oricum faza tare stii care a fost? a luat setu adamantine lk dd 13, capa 13, scepter 13, inele dd hp, tot...

da shieldu lk ref 13 nu ia intrat in cur ... la lasat acolo:))) ce om =))

Link to comment
Share on other sites

bunny sincer nu e greaseala mea, am fost ca niste frati acolo, cum iti explici ca stia passu de luni de zile, a jucat si el pe Biggles, a zis ca nu mai joaca si ca nu il mai intereseaza, eu lam preluat la 6 rr parca, lam crescut pana la 22-23..., toate bune si frumoase, dar stii cum e la unii... cand ii loveste foamea ...

asta e nu mor eu de niste iteme, se pot face rost de altele.

In fine, spor si sa fiti iubiti.

aaa... si uitasem, lam lasat pe dreapta pana ii schimba lexa passu... ca mai stii la al prost ce ii trece prin cap :))

Oricum faza tare stii care a fost? a luat setu adamantine lk dd 13, capa 13, scepter 13, inele dd hp, tot...

da shieldu lk ref 13 nu ia intrat in cur ... la lasat acolo:))) ce om =))

In primul rand ...NIMENI de pe serverul asta nu poate zice ca ma crescut el pe mine ...NICIODATA nu am crescut pe spoturile la altii ...TOATE RR care le am atat pe SM cat si pe BK sunt facut pe spoturile mele ....cu mici exceptii de cateva ore care poate am stat pe spoturile altora din g/ally....

Iar u daca ma cunosteai BINE DAR FOARTE BINE nu credeai asa ceva despre mine ...NU ma prestez la cateva iteme amarate ....daca ma prestam la asa ceva ...ERAM cel mai bogat de pe server ...NU am nevoie de itemele altor playeri...care sau chinuit sa le faca ....NU sunt genul de om care sa faca asa ceva ...cine ma cunoaste cu adevarat stie ca eu NU as face asa ceva ...indiferent de persoana ...oricat de bine il cunosc sau cat imi este de prieten/dusman si asa mai departe....Iar daca stam sa o luam asa ca cine pe cine a crescut ...cred ca 3 sferturi de guild ar trebui sa vb si sa spuna pe spoturile cui si tarcurile cui a crescut...

Iar in al 2 lea rand nu eram singurul care stia parola la acel cont ....1-2 ori am intrat pe el ...daca vroiam sa il sparg o faceam de mult ...

Nu are rost sa ne certam ...si nu bag de seama nervii tai ...ptr ca daca judecai putin ...nu cred ca dadeai vina aiurea pe mine ....

PS: Inteleg ca omul cand are draci ...vb nervii din el ...asa te rog alta data gandestete de 2 ori inainte sa faci ceva ...nu ma refer la joc ...In viata reala nu gandi cu picioarele asa cum ai gandit aici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...