Jump to content
Guest LuxyM5

hm...Funny Storee

Recommended Posts

Deci totul a inceput azi la munca cand impreuna cu 2 colegi am gasit o legatura.. intre religie / biserica etc si MU

Asa dar... Totul a inceput cu un player ... D-zeu...

Care avea Pc. nou dar nu stia prea multe si in plictiseala sia facut srv de MU

Da start la joc...

si .. :

Creat Car nou ...

Nick Isus

Date tehnice despre car

- Seturi divine...full op ..

- Arme - Staf [ toiag] dar si sword... [ DMG max set+staf +cruce&cadelnita full - Apocalipsa + end of the world ]

- Magic atac - lightning / storm / cutremur / inundati / incendii etc

- Pet - asin alb [ +skil]

-porumbelul alb... [tot cu skill ]

si atle calitati fenomenale ....

Si a inceput in Viflaem...first tawn ...

Lv 1 set + sword ne exe... de la cei 3 magi care facusera find&trade event

Intre tmp creste...casapeste prin curtea casei : gaini / curci / oi / capre / porci etc.. in cautare de exp

Face lvl 200 si creaza 1 G Isus`s G

Aici baga vreo 11 playeri pe cre ii face ful status [ apostoli ]

Plus ca aveau si elfa [ Maria ] care le dadea buf ...si i tinea la pty...ex nunta aceia ciudata in care a transformat apa in mana ]

Normal a aparut si G rivala....

Irod`s G... cu multi playeri ca asta era DL ..ma rog...trecem peste amanunte ...

Ei se luptau pentru CS [ Carei SMecher :)) ]

In guilda Isus`s se intampla o neasteptata patanie :))

Iuda vroia set gayon +13 dar cum nu avea zen il tradeaza pe GM la cei din irod`s...

Normal astia merg la el pe spot in acea gradina fermecata.. unde el era afk cu elyte activat [ culegea tamaie , lucru inacceptabil ]

Astia lau postat si a luat Suspend ..3 zile pe cruce ...

Cand a revenit la klc si a vazut ..apasa repede C si ce sa vezi avea 400 lvl ..da sw si pac RR

Acum ce sa faca .. da /move ceruri / move rai / &....Cheos Rai event strart in 1/2/3/4/5 000 de ani

Dar intre tmp vechi jucatori sau lasat de MU..acum joaca Chicken Invaders 7 +Yety`s sport

Dar revenirea acestui car suprem si lupta pentru CS nu va fi usoara...

Momentan cs este detinut de Allstrar G [ jucatori de baza...Ben10 / songocu / Rambo etc.. ]

Oficiali din MU sustin ca in viitor acest car va fi introdus pe ultima versiune a jocului S666 Cunoscuta si sub nume le de Lumea de Dincolo b-(

Acest text este o abureala spus din lipsa de ocupatie ..daca va placut sau aveti completari :) astept ..poate face o alta versiune :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

dragutz , misto partea cu tradarea:))

gg :tiphat:

ma mir totusi ca nu sa trezit un admin care a visat urat si sa ti zica CLOSED e doar spam:P

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Ce porcarie mai e si asta???

'' copil copac' ce esti. Daca iesi afara ai sa descoperi o lume reala, incearca sa faci ceva util acolo.

Mai dute si la scoala poate ai noroc sa inveti sa scrii o fraza corect :violent:

vrei sa spui du-te..ia-l de manuta si duceti-va amandoi..

#amuzant :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ce prostie....

La noi, la ortodoxi, aceasta incalca o porunca. Ce numar nu stiu dar e aia: Nu lua numele Domnului in desert!.

Zic la noi la ortodoxi, deoarece nu cred ca tu esti ortodox, dupa cum ai scris "Isus"

adica la ortodoc?i

Link to comment
Share on other sites

Guest LuxyM5

10x pentru cei care au apreciat umorul din poveste :)) iar ceilalti carcotasi care o ard cu nu sti sa scrii

sau dute la biserica sau iati o viata ...cred ca va e rusine ca voi nu puteti compune asa ceva :))

iar daca toti am scrie corect ce ati mai corecta voi soriceii de birou ??

[si da sunt ortodox ]

ori qm ce e funny funny ramane :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...