Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

Sugestie Castle Siege

  

82 members have voted

  1. 1. Sugestie buna?

    • Da, sunt de acord
      60
    • Da, sunt de acord pe jumatate
      4
    • Nu, nu sunt de acord
      9
    • Nu, vreau sa folosesc in continuare speed/dinobug.
      9


Recommended Posts

Asta cu "dau qqq" si nu pot sa fac altceva e o prostie. Hackuri folosesc numai si numai cei mari (restu degeaba le-ar folosi ca oricum mor). Iar din cei mari, unu nu da qqq singur. Toti folosesc auto q.

Overall, nu mi se pare o idee rea.

Eu sunt 100% curat si o sa vin pana la urma cu 12 x 10 minute de filmulete, cu tot cu desktop, sa invete tot prostu` sa joace fara auto-q si auto-combo. Singura problema e ca programul meu de filmat tot desktopul, si anume Camtasia, imi creeaza anumite probleme atunci cand tin ctrl apasat, si anume ca nu mi se mai misca mouse pe ecran pana nu dau drumul la ctrl. Daca rezolv problema sau gasesc alt program de filmat, o sa aveti tutorial de cs curat.

OT : Geniala ideea boom, chiar sper sa se aplice pentru dino/speed/elite. A incercat ija acum vreo 2-3 cs-uri, mi-a cerut mie si lui mike4ever poze. Eu le-am facut, le-am postat, mike a refuzat (deduceti ce doriti de aici).

Link to comment
Share on other sites

dino prin trade, si atunci adminul observa imediat daca a facut trade cu cineva. + ca se poate vedea si in log-uri.

player.bmd nu se poate scoate decat prin exit game sau sw char.

E bine ca mentineti atmosfera pe aici si ca mai intra cineva si pe forum. Pacat totusi ca te agiti pe un server unde doar pe playeri ii intereseaza cat de cat de server. Atata timp cat o sa se ocupe lumea de el ca si pana acum, nu o sa se schimbe nimica. Crezi ca e cineva interesat sa urmareasca daca ti-a dat cineva trade sau nu. Majoritatea nu intra decat ca sa dea vreun raspuns sau ca "sa se mai afirme" in fata unuia sau altuia. La Sadi o simpla verificare ar fi combatut toate prostiile pe care le-au aberat unii care habar n-au de mu-ul asta nici 5 %. Mai degraba propune ca cei care iau deciziile sa se mai puna la curent cu unele chestii ca sunt pe langa, pt ei vorbesti aici limbi straine. Dar de, ce rost are sa inveti cate ceva cand poti modera doar ca sa te afirmi. Sunt totusi curioasa cati din admini stiu ce e ala dino bug, ca sa poata vota ceva in legatura cu topicul asta. Pe filmuletele pe care le aveam eu cu barosanu toti adminii au zis ca avea speed, ei bine fratilor avea dino, dar la cat de paraleli sunteti... si culmea e ca a fost vazuti de destui...inainte sa se zica ca e vechi... dar aceeasi problema, toata lumea si-a dat interesul sa faca ceva... cand in sfarsit v-ati gandit sa faceti ceva, a intervenit alt pretext : "sunt prea vechi". Si pt "prietenul meu": ti-am urmat exemplul si nu mai joc, la urma urmei cel mai destept cedeaza primul

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt 100% curat si o sa vin pana la urma cu 12 x 10 minute de filmulete, cu tot cu desktop, sa invete tot prostu` sa joace fara auto-q si auto-combo. Singura problema e ca programul meu de filmat tot desktopul, si anume Camtasia, imi creeaza anumite probleme atunci cand tin ctrl apasat, si anume ca nu mi se mai misca mouse pe ecran pana nu dau drumul la ctrl. Daca rezolv problema sau gasesc alt program de filmat, o sa aveti tutorial de cs curat.

OT : Geniala ideea boom, chiar sper sa se aplice pentru dino/speed/elite. A incercat ija acum vreo 2-3 cs-uri, mi-a cerut mie si lui mike4ever poze. Eu le-am facut, le-am postat, mike a refuzat (deduceti ce doriti de aici).

Stai linistit ca daca u erai cel care nu posta, aveai ss demult. Oricum nu stia el ce e ala dino bug, dar asa...macar de ochii lumii sa dea un ss cuiva

Link to comment
Share on other sites

asta trage in jos linkmania (aici ma refer la sectiunea mu online). au trecut 23 de zile de cand s-a facut sugestia, adica 3 cs-uri, si nimeni nu vine cu modificarea in regulament. asa de mult trebuie gandita o regula oare? sa fim seriosi :)

@nu am spus ca sugestia asta o sa stopeze toate cheat-urile care pot fi folosite. m-am referit doar la dinobug, si la player.bmd (cheaturi care le poate folosi tot prostul si sunt cel mai des intalnite) dat fiind faptul ca administratorul serverului nu are timp/nu poate sa se ocupe de problemele aparute. poate fi folosita ca solutie temporara, pana cand se remediaza problemele.

dar ce sa-i faci, durerea in fund e mare.

@cat despre ce s-a postat mai sus, n-ai ce sa faci. e ca si cum l-ai pune pe basescu la conducerea americii. n-are nici o gara cu problemele tarii respective, dar el e presedinte. acelasi rahat si aici :)

Link to comment
Share on other sites

ar fii ideal daca adminu care vine la cs sa faca si ceva filmulete nu doar sa ceara screen.

Un film poti sa il vezi de n ori si poti sa te uiti la toate char care apare in film.

degeaba se filmeaza daca nu se pune pe forum sa vada si playerii ceea ce s`a filmat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...