Jump to content
LuckyShot

Inscrieri si discutii Mafia 11

Recommended Posts

3 politisti competenti, unul naiv si un comisar din 15 oameni e ceva :P dar nvm

pai politistul naiv nu e politist practic. el e in favoarea voastra. plus ca am bagat psihopat si cartofor, care pot sa omoare si ei. mie nu mi se pare dezechilibrat :-??

Link to comment
Share on other sites

3 politisti competenti, unul naiv si un comisar din 15 oameni e ceva :P dar nvm

Eu din cate am vazut civilii au avut un avans gigantic prin faptul ca a murit psihopatul si un mafiot in prima seara.

Mai degraba era in avantajul bad-guys dar s-a echilibrat prin pur noroc.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma asteptam ca equi sa fie politist din varii motive, si apoi cand am vazut ca au murit atatia politisti chiar am fost ferm convins ca nu mai are cum sa fie unul in plus. Apoi credeam ca equi, wanksta si liquid il suspecteaza pe lucian dupa postul facut de dark - nu avea logica sa scoatem pe vreo unul din ei atata timp cat nu eram siguri de narcisa.. insa in noaptea aia wanksta s-a sinucis, si equi ne-a tras teapa finala :P End of story :P

Link to comment
Share on other sites

eu tot cred ca in ultima seara daca l-ar fi omorat pe equi in ultima seara, catigau mafiotii. credeam ca banuiti ca equi e politist dupa prima zi in care a zis ca zbk e mafiot .

Da nu, ca stii... acuma lasand la o parte regulamentu, ca s-a incheiat jocu, SilenR mi-a dat pm in noapte cand a murit ZBK si zice: "Mai l-ai investigat tu pe zbk si ti-a iesit? "Cica" 2pac ar mai fi.." =))

Da eu ca sa nu-i dau de inteles ca sunt politist i-am aruncat-o pe aia cu: "am mers la bulan, instinct si am avut noroc" =)) si a muscat-o :D

Bine, trebea sa ma prind si eu, ca din moment ce era interesat de rolu meu trebea sa fie ceva murdar cu el, dar nu m-am prins nici eu si nu l-am investighat :))

Link to comment
Share on other sites

m-ai fraierit nab not fair -_- atata timp cat ai avut o singura actiune de asta am zis ca poate na, dai la noroc.. gj anyway :P

@sinister .. esti prietenul lu` lucky, what can I say? Data viitoare joaca cu alt nick :P

1. rolurile au fost date complet random pe random.org

2. daca voiam sa-l ajut i-as fi dat o vesta antiglont, spre exemplu, sau il faceam direct mafiot sau doctor. imi pare rau ca gandesti asa despre mine :P

@equi, din partea mea ai primit rolul de cel mai bun politist. intreaba-l pe blk daca vrea sa-ti dea ceva pentru asta :D

in ceea ce-i priveste pe mafioti, nu prea mi-a placut cum au jucat :P

Link to comment
Share on other sites

1. rolurile au fost date complet random pe random.org

2. daca voiam sa-l ajut i-as fi dat o vesta antiglont, spre exemplu, sau il faceam direct mafiot sau doctor. imi pare rau ca gandesti asa despre mine :P

@equi, din partea mea ai primit rolul de cel mai bun politist. intreaba-l pe blk daca vrea sa-ti dea ceva pentru asta :D

in ceea ce-i priveste pe mafioti, nu prea mi-a placut cum au jucat :P

Nu am insinuat nimica.. am zis ca l-am scos prima data pe Sini pentru ca e prietenul tau, si probabil ar fi fost cel mai influent :P Apoi dupa cum ai vazut Black era urmatorul - tot personaj influent :P

Si daca din prima tura nu mureau un mafiot si un psy, lucrurile ar fi stat altfel :P Insa asa cand in a3a tura am ramas doar eu cu memo.. Trebuia sa-mi fi dat seama ca eq e politist.... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...