Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

al3xandru

Intrebari..

Recommended Posts

1)exista vreo modalitate da a verifica `cazierul` char meu din joc?un timp am dat contul cuiva care la randul lui la dat mai departe etc..prin urmare as dori sa aflu daca se poate sa vad ce ss am..

2)de cand la phono nu mai poti da dmg?(playerilor mobilor) inainte aceasta performanta se atingea la 100 de kil parca.asta nu ar fi prb dar dupa cum siti nici nu iei dmg..ceea ce mie mi se pare ca poate fi folosit ca un avantaj decat dezavantaj(ex vezi ca e afk un party si sti ca revine in 5 min dai pk ei na`u facut print si tu poti sta linistit pana vine cineva pe spot sa faci pt ca chiar daca proprietari revin nu`ti pot da kil..)

3) invaziile.care e trb cu ele? observ ca anumiti playeri stiu orele la care sunt invaziile personal nam obs legatura intre ele..adica dupa ds bc din ora in ora cva de genu..deci un gm sau player ma poate lamuri?

thx :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

1. Spune numele caracterului.

2. Setarea asa este facuta, doar 3 pk-uri, abuzurile erau in floare. Daca primesti pk pe spot si te intorci si dai pk celui pe care il gasesti pe spot risti sa primesti suspend.

3. Invaziile sunt aleatoriu in fiecare ora. Unii au gasit minutele; se schimba odata cu restartul la server.

Link to comment
Share on other sites

1. Spune numele caracterului.

2. Setarea asa este facuta, doar 3 pk-uri, abuzurile erau in floare. Daca primesti pk pe spot si te intorci si dai pk celui pe care il gasesti pe spot risti sa primesti suspend.

3. Invaziile sunt aleatoriu in fiecare ora. Unii au gasit minutele; se schimba odata cu restartul la server.

multumesc pentru 2 si 3(desi raspunsul la 3 e nasol :( )

si pentru 1 -R3W- :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

1 - http://www.linkmania.ro/s2/caractere-suspendate.php?nr=3

2 - Pe un server dorit sa se zica ca este PvP vorbim de abuz la PK ? de rasul lumii... :rofl2: Sa nu mai zicem ca dupa ce sunt atatea spoturi pe toate hartile, lumea mai sta sa dea RR la 2 mobi... si culmea se mai ia si suspend daca ii dai PK.

Intrebare - Atunci unde ii mai pot da PK?

Raspuns - Niciunde!! Edit: Aaaa... da, arena :cool2:

3 - Daca notezi ora de azi cand a fost invaziile posibil ca sa le prinzi si maine la aceleasi ore daca nu le schimba Dragos intre timp

Link to comment
Share on other sites

1 - http://www.linkmania.ro/s2/caractere-suspendate.php?nr=3

2 - Pe un server dorit sa se zica ca este PvP vorbim de abuz la PK ? de rasul lumii... :rofl2: Sa nu mai zicem ca dupa ce sunt atatea spoturi pe toate hartile, lumea mai sta sa dea RR la 2 mobi... si culmea se mai ia si suspend daca ii dai PK.

Intrebare - Atunci unde ii mai pot da PK?

Raspuns - Niciunde!! Edit: Aaaa... da, arena :cool2:

3 - Daca notezi ora de azi cand a fost invaziile posibil ca sa le prinzi si maine la aceleasi ore daca nu le schimba Dragos intre timp

mersi pentru 3 dar posibil?sau sigur ca inteleg ca baieti merg pe un sistem :D

cat despre 1 e sf ce mi`ai aratat u acolo credeam ca poate sau modernizat cva gen status..sa scri numele ..iti dai seama ca pana ma gasesc in lista aia e moarte curata #-o

Link to comment
Share on other sites

1 - Dai Search, adica CTRL + F , scri numele caracterului tau si iti vezi toate suspendurile. Caracterul -R3W- e curat ca lacrima :D

3 - Am zis "posibil" deoarece maine o sa stai toata ziua sa notezi invaziile iar cealalta zi dimineatza Dragos sa le schimbe si dai vine pe mine dupaia :D. Atat timp cat nu le modifica raman la aceleasi ore zilnic

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...