Jump to content
slvr

Sex cu colegul / colega in clasa?

Recommended Posts

In niciun caz nu la scoala!In alte locatii da ,dar nu la scoala.Nu este frumos + ca trebuie sa o dezbraci pe banca unde sunt microbi.Nu este igienic :-?.Parerea mea!

:))=)):)) Ahahahhahahahahha =)))))))))))))))))))))))))))).

OT: Nu as face asa ceva la scoala, nu este tocmai locul potrivit...prefer intr-o casa :D.

Link to comment
Share on other sites

In niciun caz nu la scoala!In alte locatii da ,dar nu la scoala.Nu este frumos + ca trebuie sa o dezbraci pe banca unde sunt microbi.Nu este igienic :-?.Parerea mea!

Bun, bun. :)) De dezbrăcat nu trebuie să o dezbraci, iar ca bonus, nu trebuie sa o pui nici pe bancă.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

El e grijului , cum sa o tranteasca de pereti frate :| , bruta mica ... =)):))

Si tu grijiuliu la on-topic, da? Asta este a doua oara cand postezi asa. La urmatoarea abatere te taxez.

AVERTISMENT verbal.

Edited by Angel
: Red info
Link to comment
Share on other sites

in scoala nu am facuto, da am prins pe 2 profesori ( profu de romana si profa de franceza) cand faceau sex in cancelarie

Faceau schimbi de limbi straine =))

In generala consider ca nici nu-mi bateam capul cu asa ceva,iar in liceu desi am avut ocazia era riscul prea mare deoarece in anul cand intrasem eu ii prinsese recent pe unul de a 12-a cu o copila din a 7-a (era si generala in liceu) , iar cu cativa ani in urma a avut loc si un avort prin bai si se cam luase masuri.

Link to comment
Share on other sites

In generala aveam in clasa numai strambe.

In liceu aveam doua surori in clasa bomba. Duamne ce filme imi luam cateodata cu ele :)) , bines rau.

Si tot in liceu profesoara de franceza. Bunaciune totala. Cu aia avea fantezi toata clasa nu numai eu :)).

:)))

Inca nu , dar am speranta in continuare :D

Link to comment
Share on other sites

in scoala nu am facuto, da am prins pe 2 profesori ( profu de romana si profa de franceza) cand faceau sex in cancelarie

=)), in sala de clasa inca nu am avut ocazia( dar pe mancarea copiilor din calsele primare da :)), adica, in camera unde se tin laptele si cornul pentru cei de clasele I-VIII)

In sala de clasa am fantezii cu o profesoara de engleza :)) si nu sunt singurul

Link to comment
Share on other sites

Vai ce-am ras cand am citit topicu' asta =))

Ba , acuma cred ca orice baiat potent care stie ce-i aia l4b4 a avut fantezii cu fete/profesoare prin scoala . Acum de realizat , nu stiu cat de posibil e , poate dupa ore sau intr-un loc mai intim .

Daca o sa am ocazia cu o profesoara ( impossibru ) / colega in scoala de ce nu , pana acum nu am avut . Scoala e mare , sala de sport e mai mereu deschisa si cabinele de dus se inchid usor :))

Edited by Crys.
Link to comment
Share on other sites

Topicul asta mi se pare genial, tocmai deaia trec si eu cu un reply...

Hmm... in clasa nu am facut-o niciodata desi acolo a inceput tot actul sexual :X . De la o gluma si un joc am ajuns la pipaeli, mangaieli, conversatii "pierdute" si momente romantice, iar continuand tot asa, am invitat-o la mine acasa dupa ore si a fost genial... la fel ca acest topic :)) (scuzati, m-am repetat!) 

Am o amintire foarte frumoasa si placuta si care merita pastrata acolo mult timp, legata de ziua aceea :X . A fost una din cele mai frumoase zile din viata mea in care am simtit ca traiesc si in care ma simteam atat de liber, ca un fluturas care "invata" sa zboare  :> .

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mi-am imaginat...e ceva normal in liceu...anormal mi se pare in generala sa te gandesti....asta la cl 8, nu vb de clasele mai mici...sa revin...prin a 12-a ....trimestrul 2...dar nu in clasa...in sala de sport... cu prietena de atunci...f frumos...f excitant..numai cu ochii pe usa am stat sa nu intre cineva...super tare a fost

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mi-am imaginat...e ceva normal in liceu...anormal mi se pare in generala sa te gandesti....asta la cl 8, nu vb de clasele mai mici...sa revin...prin a 12-a ....trimestrul 2...dar nu in clasa...in sala de sport... cu prietena de atunci...f frumos...f excitant..numai cu ochii pe usa am stat sa nu intre cineva...super tare a fost
Va place "periculos".

 

 

Măi dar ce săli de sport aveți voi pe la școli? Nu de alta, dar când mă gândesc la sala mea de sport, parcă nu vine niciun chef. 
Probabil au apelat la saltea.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

eee saltea...de unde saltele...era undeva prin '99...saltele erau doar 2...cand aveam inspectie ceva le vedeam...in rest nu prea. Salile de sport,cel putin la acea vreme  si la mine in liceu era intr-o clasa unde faceau practica cei de la complementara...atelier mai bine zis...

Link to comment
Share on other sites

Nu, niciodata n-am facut sex cu un coleg, i-am vazut doar ca pe niste simpli colegi si atat. Pupaturi pe la colturi cand eram la liceu, da. :) Era urat sa vad colege de-ale mele aratate cu degetul si blamate, n-am vrut sa fiu pusa intr-o postura asa penibila. :)

Edited by Angel
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cand eram in liceu, am avut o relatie de scurta durata cu o colega, dar sa fiu sincer, cred ca cel putin eu, m-am gandit doar la actul sexual si nimic mai mult. Ca veni vorba de actul sexual, totul s-a petrecut in parcul Copou din orasul meu, nu a fost super romantic, dar cu siguranta a fost ceva special.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...