Jump to content
slvr

Inov8boy vs *Juan*

Recommended Posts

in loc sa aberezi, ai putea sa-mi trantesti niste replici specifice periferiei Bucurestiului (asta in cazul in care ai replici personale si originale, nu replici copiate de pe google). Inca astept, credeam ca-mi dai batai de cap cu inteligenta ta iesita din comun , dar mi-ai dovedit contrariul, nu esti decat o parodie :happy1:

Link to comment
Share on other sites

O parodie am si vrut sa fiu. la noi la periferie se vorbeste cu legaturi strict duse spre organele genitale , bubs , ass and other deci nu te pot lua cu anatomie sau alte .... *piece of shit*

daca vrei il aduc pe cunoscutul Martin sa-ti explice el cum sta cu limbajul nostru cilat si comportamentul de w&b nigga . :gives:

in concluzie i'm an :angel5: and you are a fuc*ing weed smoker. [devil face]

P.S: Ti-as cita din Eminem da mi-e ca-l incurci cu GutaCent.

Link to comment
Share on other sites

Inteligentule, ti-am mai zis, eu nu ascult guta, eu ascult doar florin salam

da dar daca as spune florincent m-ar demite ciri din fbi. asa ca ma abtin si ti-l dau exemplu pe cel care iti sta chiar acum sub forma de statuie in curte si face pipi intr-o fantana.

Link to comment
Share on other sites

Juan ^_^: n-am inteles faza cu statuia

RushKid *LinkManiac*: stai ca ma doare capu' nu mai stiu ce-am scris

Nu ma obosesc sa-ti raspund la asta, ca m-ai lamurit tu -_-

Serios acum, de ce ti-ai pus inov8boy? Raportat la realitate, puteai sa-ti pui fara probleme inov4boy

EDIT :D :

RushKid *LinkManiac*: gg bha

RushKid *LinkManiac*: mi-ai dat perversa

RushKid *LinkManiac*: cu inov4boy

RushKid *LinkManiac*:

Juan ^_^: gayule

RushKid *LinkManiac*: mars

RushKid *LinkManiac* is typing...

Link to comment
Share on other sites

Nu mai stii cu cine vorbesti? Tu nu vezi ce nume am eu pe mess si cu cine ai vorbit tu acolo? nu mai minti lumea ca-ti creste nasu' ca a lu' Pinochio.

Sau si-a cumparat Mirela masina cu tot cu sofer si acum esti nervos .... a da , asta este raspunsul , de aia ai tu replici asa inteligente!

Link to comment
Share on other sites

Asa esti trecut la mine in lista moldovene, ai uitat cand ai venit la mine acum 2 saptamani si te rugai de mine sa te trec altfel in lista?

Link to comment
Share on other sites

Asa esti trecut la mine in lista moldovene, ai uitat cand ai venit la mine acum 2 saptamani si te rugai de mine sa te trec altfel in lista?

Scuze , nu sunt Moldovean. sunt o combinatie intre moldovean si oltean asa ca praz bobinat amice. cat despre lista , cred ca ai fumat cam multa iarba. :banana2:

Link to comment
Share on other sites

Si mai departe de ce nu ai facut poza? Sau ti-e frica ? Si frica asta trebuie sa fie cu un motiv anume , nu poate doar asa sa apara ca sunt mai puternic decat tine , totusi suntem la 100 km distanta , stai linistit.

Link to comment
Share on other sites

m-ai inchis aici, m-ai lasat fara cuvinte, cu replici din astea ai putea sa concurezi cu mari personalitati, gen... Fernando de la Caransebes

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi vine sa cred ce aberatii. Un moderator? Inchide cineva subiectul asta? Il arunca ? Ma fac de rusine cu aberatiile atat ale "mele" cat si ale lui Juan (sa te prezinti , ca vad ca 'avem' relatii bune).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...