Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

Intrebare

Recommended Posts

Sa presupunem ca vrei sa faci o preluare, luand si experienta in acelasi timp, e posibil sa poti termina acea preluare daca iei experienta ? Scrisul ala nu dispare in mai putin de 5 minute, daca faci exp ? si printul cu f4 nu ar mai contine cele 3 intrebari => preluare invalida right ? O.o

Link to comment
Share on other sites

Poti face mai multe poze ca sa ai legatura intre ele.

Dar nu inteleg cum faci tu preluare si iei exp in acelasi timp, daca faci ks nu mai e valabila preluarea.

Ideea e alta, TheMask imi spune ca in plangerea cu pity, oick nu a prins toate 3 intrebarile cu afk in print pentru ca era spam prea mare pe global, si eu i-am spus ca era posibil sa nu le fi prins doar daca facea experienta, si nu e asa ? Daca faci experienta scrisul nu dispare mai repede ? El spune ca nu are nicio legatura una cu alta.

Link to comment
Share on other sites

Lui nu i-a disparut scrisul ci doar s-a dus prea sus pentru a aparea in print. Nu are legatura xp-ul cu cat de mult se vorbeste pe global.

Incearca sa te exprimi mai coerent.

Asta am vrut sa aud, TheMask zicea ca i-a disparut scrisul, de asta am si facut topicul asta, sa ma lamuresc si eu, cum avea sa dispara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...