Jump to content
Guest Hammer

Fund sau sani ?

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Ce preferati:

- o fata cu fund rotund , ferm, ce sa mai, numai bun de...pus in poza + sani...modesti ( aici nu ma refer la marime ci strict la gusturile fiecaruia, pentru ca ce pentru unul poate fi urat pentru altul poate fi paradis . De exemplu eu prefer sanii mai mici. Urasc sanii interminabili )

- o fata cu sani care te fac sa iti doresti sa te fi nascut sutien + fund modest ( din nou definitia unui fund modest se incadreaza in perceptia individului care este diferita de la un mascul la altul. De exemplu eu prefer un fund mic dar in acelasi timp obraznic. Foarte bine conturat si ferm . Big ass...not for me )

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Eu prefer si am preferat intotdeauna un fund ferm, si atragator in detrimentul sanilor . Nu conteaza pentru mine dimensiunea sanilor, ca nu-mi da lapte din ei sa beau.

Hell yeah !

Sunt de acord .

Un fund sexy da clasa oricand unor sani frumosi pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

Fundul e unde e :>, daca vezi o fata, te uiti la fund prima data, bine, daca e cu spatele. Daca are sanii mici si fundul dragut, zici ca e sexy, daca are fundul vai de mama lui, si sanii mari zici ca e deformata. Asa ca prefer fundul

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic conteaza amandoa la fel de mult dar pe balanta fundul cnatareste mai greu deci pentru mine conteaza mai mult un fund frumos si sani modesti decat sani foarte frumosi si un fund mai "rau".

la fel, ambele conteaza , dar fundul are prioritate ,sani acceptabili (in forma de para) :D

Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma atrag ambele,daca sta cu spatele binenteles fundul si nu ma deranjeaza dc ai peste masura standar ex Jenifer Lopez,dar dc sta cu fatza la mine si are sani frumosi nu ma deranjeaza dc are fund mai micutz :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Greu tare.dar avand in vedere ca eu am "supt" de la mama mult cred ca am ramas atasat ,si imi place "dedesupt" si nu stiu de ce dar mor dupa sani :wub: .Omu' a zis ca fundul sa fie "modest" .Stiti instinctul bebelusului ?"tot ce prinde in mana baga in gura" asa ceva simt eu pentru sani ;x

Link to comment
Share on other sites

mdaa...si eu preferi sanii nu numai pt ca sunt primii care imi sar in ochii (niciodata nu ma uit inapoi la o fata decat dupa ce analizez fata si sanii ) ci si pentru faptul ca sanii se modeleaza greu (implanturi bla bla....) in schimb fundul ....dak se lucreaza putin mai mult la el stiim noi barbatii cum il poti modela chiar dupa preferinte :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...