Jump to content
mau

Statele Unite ar putea fi nevoite s? atace Iranul

Recommended Posts

Asta stim noi, ca america > iran. The hell knows whats beneath those iranian laboratories. @_@ Eu cred ca iranul nu da inapoi indiferent de situatie, ne amenintati, atacam, ne atacati, va atacam, and so on. Indiferent, rusia nu va sta deoparte, iar cu america nu se va alia oricum. usa will go down! imo

Nah, nu se ascunde nimic, nu se pot compara sub nicio forma numerele. In legatura cu rusii, nu sunt prea sigur nici de faptul ca ar ramane neutri, cel putin intre SUA si China.

Link to comment

voi astia care faceti 18 ani sau ati facut si nu ati mers in armata puteti sa le multumiti americanilor ca nu ati fost obligati sa faceti armata.

daca nu intram in nato trebea si acuma sa faceti armata obligatorie

sa nu uitati ca noi suntem aliati cu SUA si in caz de razboi SUA - IRAN sau NATO-IRAN noi ii vom ajuta pe americani nu pe iranieni.

SUA FTW :D

Link to comment

voi astia care faceti 18 ani sau ati facut si nu ati mers in armata puteti sa le multumiti americanilor ca nu ati fost obligati sa faceti armata.

daca nu intram in nato trebea si acuma sa faceti armata obligatorie

daca nu intram in NATO, eu acum probabil eram in vre`o unitate prin tara facand armata si sincer imi pare rau ca nu mai e obligatorie

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...